Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: AUDI A4 prosze o informacje

AUDI A4 prosze o informacje 2014/08/06 18:23 #65139

  • wollys
  • wollys Avatar
Witam

Nr VIN WAUZZZ8DZYA288370
link do ogłoszenia :
autokierat.otomoto.pl/audi-a4-1-6-8v-kli...c-top-C34065207.html

Proszę o informacje odnośnie w/w samochodu.
Dziękuje i pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUDI A4 prosze o informacje 2014/08/07 07:01 #65145

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Jak ja lubie takie opisy bezwypadkowe z niemic,od pierwszego wlasciciela przebieg oczywiscie 160k wszystko ideał a teraz przeczytaj to od tyłu........kupiony w tureckim lub ruskim komisie jak najtaniej się da czyli przebieg ,ilość właścicieli i stan samochodu nieważny jedyny wyznacznik cena.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUDI A4 prosze o informacje 2014/08/07 07:08 #65147

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
acha jak juz sie zdecydujesz to jeżeli kupisz i oby tak jak pisze sprzedający załatwi formalności na miejscu/oby nie była to umowa miedzy tobą a tym pierwszym właścicielem:)/ to i tak nie możesz wracać na kołach na niemieckich czy tam innych tablicach możesz mieć ubezpieczenie /w przypadku stłuczki i tak ubezpieczalnia się wypnie i obciązy Ciebie jezeli bedzie z twojej winy/ i pierwszy przegląda i cała teczka innych dokumentów ale nie masz ważnych tablic i nie możesz się takim autem poruszać po drogach .Te teksty handlarzyków to bujda na kołach w razie kontroli a uwierz mi jesteś pierwszym do sprawdzenia na drodze to mandat 500zl i zakaz dalszej jazdy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AUDI A4 prosze o informacje 2014/08/07 14:27 #65169

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Mialem chwilke wczytałem sie w reszte jest napisane swierzo sprowadzony.Ciekawe na jakich tablicach?Zjazdowe są żólte albo czerwone a żeby zarejestrować auto u nas musisz wyrejestrować w niemczech i zdać oryginalne tablice czyli co?auto jest swierzo sprowadzone na wklejkach? cos mi nie pasuje

ps.prosze moderatora o połaczenie moich postów
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport