Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!!

Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/13 19:42 #5864

  • deck
  • deck Avatar
No musiałem, bo ręce opadają ... oczywiście numeru VIN brak .
...ale przejdźmy do meritum:

allegro.pl/audi-a3-1-9-tdi-super-stan-du...-km-i1412427125.html

Witam mam do sprzedania moje Audi A3 auto ok 8 miesięcy w Polsce sprowadziłem je sam z Niemiec na kołach
- heheheh ... na kołach od lawety chyba .

Po kupieniu wymieniony całkowicie rozrząd wymienione uszczelniacze na pompo wtryskach
- bo to normalny pakiet otwarcia w klekotach TDI, a nie zaniedbany silnik.

wiadomo ze 1,9 to najlepszy silnik :)
- no .. fan marki widzę . wzruszyłem się...

poprzedni właściciel serwisował auto do lipca 2010
lipiec 2010 + 8 miesięcy = marzec 2011 . czy nie ? ... a mamy styczeń ?
"ok 8 miesięcy w Polsce sprowadziłem je sam z Niemiec na kołach"
... WTF ? Powrót do przyszłości ?
"książka serwisowa oryginalna"
- Yyyyyjasne :D Skanów nie widać tylko... numeru VIN jakoś też...

w samochodzie został przeprowadzony przeZ niego profesjonalny chip tuning auto ma około 140 koni

- to ja już nie chce wiedzieć jak "profesjonalnie" to wgrywali . jak by było profi to by był wykres z hamowni i dokładna moc a nie "około" ...

dodatkowo wymieniony przód od modelu 2006 (duży gril,,reflektory) wymiana z jego kaprysu :)
- heheheh LOL ... i n/c ...
Ostatnio zmieniany: 2011/01/14 15:21 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/13 20:49 #5873

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/13 20:53 #5874

  • maras
  • maras Avatar
witam , po pierwsze nie pijemy i nie palimy bo posty nie w te marki wpisujemy po drugie....ale o co chodzi? gdzie opis do stanu auta( choćby z zdjęć) a jeśli bawimy się we wróżkę ,że ten grill i ta laweta to wróżenie a nie potwierdzone fakty . To ja bardzo proszę o 6 cyfr z Totka na najbliższe losowanie

pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/13 22:37 #5880

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Dokładnie - jak dla mnie temat do kosza kolego.
Chyba, że masz np. zdjęcia auta na lawecie.
Inaczej do zamknięcia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/13 23:30 #5884

  • deck
  • deck Avatar
Ja wiem, że Wy tu prawdziwe trupy omawiacie - OK
... ale chyba jeszcze gorsze jest takie odpicowane Audi za sporą kasę. To dopiero można wdupić...

Kupuję sporo aut - często zmieniam i żonie i sobie i znajomym - takie hobby - i każdy logiczny człowiek ci powie, że to co tam widzisz na alledrogo ściema .
Taka klasyczna, perfidna mina .

Nic tu się kupy nie trzyma.. a właściciel ma ze 20 lat max pewnie...

kupił byś ?
- ja nie .. dlatego ostrzegam innych ...

Na facebooku pousuwał moje pytania co do auta (co mnie upewniło tylko w przypuszczeniach) także wstawiam tu, bo tego nie usunie ...

i wielkie sorki, że w złym dziale.. przenieść nie mogę niestety :/
Ostatnio zmieniany: 2011/01/13 23:56 przez deck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 00:27 #5887

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Tzn - nie zrozumiałeś.
Na forum chcemy by były omawiane udokumentowane przypadki. Jeśli coś wiesz to powiedz, ale konkretnie.

Czyli np. - lift zrobiony na starym nadwoziu, nowe lampy, nowe błotniki itd.
Teksty które wrzuciłeś nadaja się po prostu do kosza.
Nie wiem jakie pytania zadałeś sprzedającemu na Facebooku, być może jakieś wulgarne itd.
Nie wiem. Może to mina, może nie. Może można wdupić może nie.
Dział wróżenia to drugie piętro po lewej kolego... Sorry za słowa, ale tak to widzę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 09:36 #5898

  • deck
  • deck Avatar
Nie wiem. Może to mina, może nie. Może można wdupić może nie.
- to tak samo można traktowac przekreconego na 140tyś 800-tysięcznika od Volvo... jak był zadbany i jest zrobiony to będzie latał jeszcze drugie tyle ... można wdupić a można nie ...

to po co to forum jest ?
Dział wróżenia to drugie piętro po lewej kolego... Sorry za słowa, ale tak to widzę.
Nie przepraszaj, bo ja do obrażalskich nie należę .. ale odpowiem żartem na to:

tak to widzisz ...




Zobacz co sam piszesz:
Czyli np. - lift zrobiony na starym nadwoziu, nowe lampy, nowe błotniki itd.
no to masz:
dodatkowo wymieniony przód od modelu 2006 (duży gril,,reflektory) wymiana z jego kaprysu

ale masz jeszcze:
wymienione uszczelniacze na pompo wtryskach
wiesz co się dzieje w silniku jak paliwo idzie do oleju ?

.. ale nie - jasne... to super auto... i po 6 miesiącach od sprowadzenia rzekomo dla siebie trzeba się go pozbyć... no mnie to akurat nie dziwi - nie radze tylko się komuś na to nadziać.
Ostatnio zmieniany: 2011/01/14 13:54 przez deck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 13:52 #5910

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Po pierwsze nie bronie tego auta, żeby nie było... :)

Po drugie po 6 miesiacach od kupna nie trzeba płacić podatku dochodowego, dlatego wiele samochodów jest sprzedawanych po 6 miesiacach...

Po trzecie lift polegającyna wymiane lamp na nowe i zderzaka jest BARDZO CZĘSTY - nie tylko w AUDI, ale również np. w BMW e39...

Nie odnosze sie do uszczelnien wtryskiwaczy - tyle, że zastanów się - uszczelnione były z popowodu przedostawania się paliwa do oleju silnikowego czy z powodu wydostawania się paliwa na zewnątrz, brudzenia silnika i możliwosci pożaru ?????

Wg Twoich kryteriów to wrzucajmy tu 95% aut z allegro - na pewno trafimy...

Stary...

Temat do kosza.

BTW - akurat ja chyba widzę wiecej niż SHIT... A raczej widzę sam SHIT... :D
Uważam, że jestem jednym z bardziej świadomych ludzi ;)
Ostatnio zmieniany: 2011/01/14 14:00 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 14:03 #5911

  • deck
  • deck Avatar
Po 6 miesiacach od kupna nie trzeba płacić podatku dochodowego, dlatego wiele samochodów jest sprzedawanych po 6 miesiacach...
- koleś wyraźnie napisał, że ma to 8 miesięcy ... ale potem pisze, że do lipca 2011 było serwisowane przez poprzedniego właściciela ...

WTF się pytam ?
Lift polegający na wymiane lamp na nowe i zderzaka jest BARDZO CZĘSTY - nie tylko w AUDI, ale również np. w BMW e39...
no jasne, ale jest to przesłanka do tego, że auto jest po wymianie przodu - tak? Nie widziałem jeszcze ANI JEDNEGO takiego domowego "liftu" bez powodu w postaci dzwonu...
Wg Twoich kryteriów to wrzucajmy tu 95% aut z allegro - na pewno trafimy...
no i scharakteryzowałeś rynek używanych samochodów w Polsce . Ja bym powiedział, że to jakieś 70% ściemnionych (poprawione przebiegi i zatajone dzwony) aut się sprzedaje, ale to tylko moja opinia na ten temat...

... i tak - nie mam na to dowodów :sick:

ale jak bym musiał każdemu udowadniać, że kłamie to żadne negocjacje ceny nie miały by przecież sensu... małe auto 2003 rok za 33000zł to przecież okazja! stało w garażu a młodzież patrzyła na niego tylko ! lol .




ale w sumie jak chcesz to kasuj. wisi mi to i powiewa w sumie. wszystko jest OK .. nic się nie stało...

co nie zmienia faktu, że takie auto to jest dopiero mina. Pospawane z trzech albo przekręcone liczniki o kilka setek to można gołym okiem bez specjalnej wprawy wykryć ... a fotki to ja potrafię sieknąć takie, że sie będzie pół allegro śliniło na widok poloneza . ech :/
Ostatnio zmieniany: 2011/01/14 14:17 przez deck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 14:18 #5915

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Kasować to my możemy - czyli moderatorzy.

Ja osobiście czekałem, aż pojawią się jakieś fakty na temat tego pojazdu, ale nic nowego nie mamy więc zamknę temat :)

PS. deck - chciałeś dobrze, ale piszemy tu bardziej o samochodach i faktach na ich temat - ale nie poddawaj się - czekamy na Twoje nowe znaleziska i może będą bardziej trafione - masz u nas Vin Checker, sprawdzanie pojazdów z Danii, Szwecji i Holandii :) coś na bank znajdziesz :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 15:23 #5918

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Temat otwieram jako luźną dyskusję, nie ma faktów ale są przesłanki do większej kontroli w/w auta.

ps. Kris75 nie jest tu modem a tylko uważnym obserwatorem ze sporą wiedzą :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 15:37 #5919

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Dobry ruch Krzysztof :)
Po prostu takie ocenianie jak prezentuje kolega Deck wróży kłopoty dla forum.

Nie odbierz tego źle kolego Deck ale takie rzeczy też już przerabiałem... :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 17:17 #5935

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Wymiana uszczelniaczy pompowtryskiwaczy - bardzo częste po "domowym' chip-tuningu. A uszczelniacze to najmniejszy "wymiar kary" za "domowy tuning"


Producent nie zaleca tego z oczywistych powodów:
1. Zmienia się dawka paliwa wtryskiwana do silnika jest większa) a nie zmieniając PD na dopasowane do dawki to wtedy leją paliwo do środka a przez to cała mapa wtrysku jest do niczego.
2. Silniki o rożnych mocach mają inne wałki rozrządu, ze względu na konieczność innych faz rozrządu, więcej powietrza musi się dostać do komory spalania i więcej spalin musi wylecieć z niej.
3. Pompowtryskiwacze są różne aby większa ilość paliwa mogła w tym samym czasie dostać się do komory spalania nie zakłócając mapy wtrysku.
4. Do profesjonalnego zwiększenia mocy należałoby wymienić: głowicę, tłoki, korbowody, panewki korbowodowe, panewki główne, wał korbowy, dysze chłodzenia denka tłoka, chłodnica oleju, pompa oleju.
5. Są to elementy które muszą więcej siły i ciepła przez siebie przeprowadzić. Większa siła gazowa działająca na układ tłokowo-korbowy i większe temperatury w układzie smarowania wynikające ze spalania większej ilości paliwa.
6. Spalanie paliwa było niepełne i niezupełne. Czyli kopcił jak Star 25. Do ilości powietrza X dochodziło paliwo w objętości Y+Z zamiast Y, W wyniku tego mocno kopcił i wewnątrz silnika jest baaaardzo dużo nagaru (czyli niespalonego węgla).

Pozostałe elementy też mogą być do wymiany.

W jednym zdaniu: silnik jest zarżnięty lub bliski tego. A obecny użytkownik na pewno nie żałował sobie.
To tak w skrócie.
Ostatnio zmieniany: 2011/01/14 17:19 przez Robert W..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/14 18:29 #5941

  • deck
  • deck Avatar
Kris . moim zdaniem za mało sceptycznie patrzysz na oferty sprzedaży, ale OK - Twoje prawo.

Ja nie muszę mieć części w ręku aby wiedzieć co omijać z daleka. Robert rozwinał temat troszkę, ale tylko od strony samej mocy.

Sam jestem zwolennikiem dostrajania parametrów silnika, ale to jest proces długotrwały i wymagający sporej wiedzy... No i nie każdy silnik powinno się kręcic - stare pompowtryski się do tego słabo nadają... Wymaga to tez np. zalania silnika jakims fluidem z górnej półki (czyt. np. Royal Purple - sam używam i polecam), bo to co zalewa sie normalnie jako "standard" ma bliżej do ścieku niż do oleju... jak wysilasz silnik to musisz o wiele lepiej o niego zadbać.

Generalnie takie auto za wysoką cenę (jak na rok/model i wyposażenie) to większa mina niż 2x tańsze takie bez silnika... heh - w takim rozebranym sobie przed zakupem podłużnice od góry zobaczysz, bo motor nie zasłania ;) a jak już złoży ci to znajomy mechanik do kupy to wiesz co masz, a nie boisz się przekręcić kluczyk, bo masz "tjunink" zuploadowany w ECU z internetu przez nastolatków.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/17 20:53 #6084

  • deck
  • deck Avatar
i kolejny taki rodzyn...

moto.allegro.pl/audi-a3-super-okazja-tdi...ana-i1410873036.html

WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ !!!!111 :D
Ostatnio zmieniany: 2011/01/17 20:54 przez deck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A3 1,9 TDI SUPER STAN DUŻY GRILL 140 KM !!! 2011/01/18 14:53 #6126

  • kubski
  • kubski Avatar
deck napisał:
i kolejny taki rodzyn...

w ten sposób powrzucaj tu jeszcze jakie 153 tysiece innych ogloszen motoryzacyjnych
byc moze nie jest warte uwagi
ale wlasciciel nie pisze nic o bezwypadkowosci, o udokumentowanej historii ani nawet o dobrym stanie technicznym
takze to juz od potencjalengo klienta zalezy czy na te czynniki zwroci uwage czy tez nie
byc moze zadowoli sie tylko autografem Peji i bedzie mu z tym dobrze ;) a cene 15tys uzna za uczciwą
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport