Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Prośba o pomoc w sprawdzeniu Audi A5 z 2011r. z Francji. Przebieg: 95 tysięcy

Prośba o pomoc w sprawdzeniu Audi A5 z 2011r. z Francji. Przebieg: 95 tysięcy 2020/02/09 15:44 #89220

  • Dadek
  • Dadek Avatar
Witam serdecznie,

mam możliwość kupna Audi A5 2.0 TDI z 2011r z Francji o przebiegu zaledwie 96k km. Oczywiście wykupiłem AutoDNA i z tego co tam jest napisane, samochód pod koniec 2015r. miał przebieg zaledwie 27k km, nawet udało się uzyskać zdjęcia. Niestety jest to jedyna wartość, którą udało mi się uzyskać. Jest szansa, aby sprawdzić jaki przebieg samochód miał później? W klika lat można rzeczywiście dobić do 100k ale można i do 200k tym bardziej, że jest to zachodni diesel. Wiem, że samochód był uszkodzony, może da się sprawdzić od kiedy miał szkodę? Wtedy mógłbym oszacować ile mniej więcej stał i ile mniej więcej mógł przejechać w załóżmy dwa, trzy lata. Samochód nigdzie nie jest wystawiony na aukcji, natomiast posiadam jego VIN, datę pierwszej rejestracji oraz numer rejestracyjny:

VIN: WAUZZZ8T4BA100788
Data pierwszej rejestracji: 17.10.2011r.
Numery pojazdu: BW-170-LH (w dolnym prawym rogu jest dopisek 2A - cokolwiek to oznacza).

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Samochód nietani, ale bardzo kusi przebiegiem, który gdyby okazał się prawdziwy sprawiłby, że mógłbym autko użytkować ładnych parę lat.

Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek odpowiedź. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport