Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi A4 ... drugie podejscie...

Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/27 19:45 #6623

  • yagabugi
  • yagabugi Avatar
witam.tym razem mam takie cacuszko do kupienia A4 b5 1997 166k nakrecone od 1 wlasciciela z salonu Audi z Niemiec oryginalna ksiazka serwisowa.bezwypadkowe.silnik 125kucykow. 1.8 ...jade po niego w sobote tak wiec jak jakies uwagi to prosze pisac.dzieki pozdro!
vin WAUZZZ8DZVA148239



















Ostatnio zmieniany: 2011/01/27 19:48 przez bezwypadkowy.net.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/27 19:58 #6627

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Teoretycznie źle nie wygląda. Zamieść link. Jaka jest cena?

BTW.
Przebieg 166 tys km i rozerwane siedzienie kierowcy?
Ostatnio zmieniany: 2011/01/27 19:59 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/27 21:26 #6648

  • yagabugi
  • yagabugi Avatar
...niestety nie mam linka jest wycofany poki co...troszke zmarszczone to fakt ale ta fura ma 13 wiosen teoretycznie mogl gdzies zachaczyc...cena to 11500 + oplaty dogadalem na 12500 z przygotowaniem do rejestracji jak poprawi listwe progowa i dorzuci zimowki...tarcze hamulcowe igla co swiadczy ze przebieg jest wiarygodny...tak sie tym fotelem przejmowac?sam wiesz jakie szroty podkrecone ludzie wciskaja... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/28 08:46 #6656

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Siedzenie może być pomarszczone bo jakiś klops tym jeździł albo było eksploatowane przez większość czasu w mieście. Listwy progowe a tym modelu to standard, małe poprawki u kaliernika na zderzaczkach i będzie cacy.
Ogólnie nic nie widać co by mogło wskazywać na jakieś małe BUM w przeszłości.
Trochę mało fotek żeby dokładniej coś powiedziać.
Co do tarcz to tym radzę się nie sygerować bo mogą być już po wymianie. Sam pomykam BMW 735i, która ma 21 wiosen i tarcze mam jak nowe (3 lata temu zmieniłem :))
Wygląd tarcz może tylko sugerować jak działają hamulce i jak auto było eksploatowane. Jeśli będą wytarte równo, a ich powierzchnia będzie idealnie gładka to ok. Jeśłi będą przypieczone, a ich powierzchnia będzie matowa i bruzdowata to auto dostawało w palnik i jak wspomiałem wcześniej było używane w mieście co przekłada się na wyższe zużycie silnika.
Nie rozumię tylko czemu się pchasz w diesla ?
Koszt utrzymania diesla pomimo ceny ropy i niższego spalania jest taki am jak benzynowego silnika.
Trwalszym rozwiązaniem jest benzyna przerobiona choćby na podtlenek LPG. Audi dobrze toleruje gaz, a jego cena jest o połowę niższa. Jakaś moda na diesle czy coś ?
Silniki tej serii nie były idealne i to musisz brać pod uwagę. Dobry warsztat proszę sobie znaleźć i dbać i dbać... To jedyny sposób żeby cieszyć się jazdą bez problemów.
Czyli filtry, olej wymieniać regularnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/28 09:26 #6659

  • yagabugi
  • yagabugi Avatar
...dzieki no i de facto to benzynka ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/28 09:39 #6660

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Faktycznie 1,8 :laugh:
Zwracam honor kolego.
Już tak z przyzwyczajenie napisałem o tym dieslu bo jak mam na warsztacie audiki czy golfy to 90% to TDI i po co ?
Ja mam 3500ccm w benzynie i sama radość z jazdy. B)W razie czego zapraszam do nas na
www.auto-horyzont.pl jest to forum techniczne złożone z mechaników.
Ostatnio zmieniany: 2011/01/28 09:40 przez AdamM71.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/29 20:46 #6744

  • yagabugi
  • yagabugi Avatar
kupuzywane.moto.onet.pl/audi-a4-1-8-klim...e-alu-C16411060.html ogloszenie juz nie aktualne...wlasnie nia wrocilem ;) lata zajebiscie i przebieg faktycznie oryginalny na wszystko sa dokumenty jestem pierwszym wlascicielem w polsce po pierwszym z niemiec jakas paniusia latala rocznik 51 ;) ostatni przeglad byl robiony przy 159k przebiegu jedyny mankament jaki znalazlem to ze kiera lekko drga przy 160-170 na szafie i cos jest z temperatura oleju pokazuje mi okolo 65 stopni i nie podnosi sie co za tym idzie klima mimo pracy jakos slabo grzeje...temperatura wody tez w trasie byla na poziomie 60 stopni ale na postoju zaczela rosnac w rzeczywistosci wyglada jeszcze lepiej niz na zdjeciach ;) jakies pomysly na ta klime czy w zimie to normalne? ave
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/29 21:16 #6750

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Latałeś teraz z klimą... Nie, no spoko :)
Tyle, że klima nie ma nic wspólnego z temperaturą silnika. Albo masz padnięty termostat - to może być przyczyną temperatury, albo inna przyczyna. Ja stawiam na termostat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/30 08:46 #6765

  • yagabugi
  • yagabugi Avatar
hehe no faktycznie klima to jest teraz na zewnatrz i to jaka ;) chodzilo mi ze slabo ogrzewa ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 ... drugie podejscie... 2011/01/30 14:16 #6768

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
To jak słabo ogrzewa, do tego problemy z utrzymaniem temperatury silnika - to ZDECYDOWANIE termostat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport