Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi Q7 Audi Q7 3.0 QUATTRO TDI 2009r

Audi Q7 Audi Q7 3.0 QUATTRO TDI 2009r 2011/03/02 20:34 #8379

  • merymak
  • merymak Avatar
Przeglądałem sobie ogłoszenia i natrafiłem na Audi Q7. Sprawdziłem je sobie i .... ustaliłem m.in. coś takiego ...

Search Results: GOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Message IMPORTANT! The CARFAX database contains 15 important vehicle history records on this 2009 AUDI Q7 TDI S-LINE that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.

trochę mnie to zastanawia ... 15 ważnych zdarzeń dotyczących tego samochodu ? ... przecież to auto z 2009 roku ... cóż to były za ważne zdarzenia ... może warto to sprawdzić ?

Oto link do ogłoszenia -> http://otomoto.pl/audi-q7-audi-q7-3-0-quattro-tdi-2009r-C17010818.html
Ostatnio zmieniany: 2011/03/02 20:34 przez merymak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi Q7 Audi Q7 3.0 QUATTRO TDI 2009r 2011/03/02 20:58 #8386

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
WA1CM74L39D031824




Model Year2009
MakeAudi
ModelQ7
Body Type4 Door Wagon
Trim LevelTDI Quattro
Engine TypeV6, 3.0L; Turbo
CountryGERMANY
Assy. PlantBratislava, Slovak Republic
Production Seq. Number031824
Drive Line TypeAWD
Restraint SystemDual Air Bag; Active Belts; Side Air Bag
Vehicle TypeMultipurpose Vehicle (MPV)
Vehicle ClassMid-size MPV
Fuel TypeDiesel

ZDJĘCIA POJAZDU..............................

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 15 important vehicle history records on this 2009 AUDI Q7 TDI S-LINE that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi Q7 Audi Q7 3.0 QUATTRO TDI 2009r 2011/03/02 21:05 #8389

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
kopipol napisał:
trochę mnie to zastanawia ... 15 ważnych zdarzeń dotyczących tego samochodu ? ... przecież to auto z 2009 roku ... cóż to były za ważne zdarzenia ... może warto to sprawdzić ?

Auto flotowe wiec może mieć dużo wpisów bo częściej jeździ się wtedy do ASO na poprawki a Q7 z doświadczenia nie jest trwałym samochodem ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi Q7 Audi Q7 3.0 QUATTRO TDI 2009r 2011/03/03 07:55 #8400

  • merymak
  • merymak Avatar
Krzysztof napisał:
kopipol napisał:
trochę mnie to zastanawia ... 15 ważnych zdarzeń dotyczących tego samochodu ? ... przecież to auto z 2009 roku ... cóż to były za ważne zdarzenia ... może warto to sprawdzić ?

Auto flotowe wiec może mieć dużo wpisów bo częściej jeździ się wtedy do ASO na poprawki a Q7 z doświadczenia nie jest trwałym samochodem ...

rozumiem, dzięki za rozwianie wątpliwości :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport