Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi A4 B6 Opole

Audi A4 B6 Opole 2010/09/21 15:13 #950

  • Michał
  • Michał Avatar
otomoto.pl/audi-a4-04-1-9tdi-chip-idealny-opole-C14645719.html

Ktoś był i widział? Oglądałem, super zadbany, środek praktycznie jak nówka, także możliwy jest ten przebieg. Malowany 1 błotnik przedni od pasażera. Jeśli ktoś był, widział i wie więcej, proszę o opinie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/09/21 15:26 #951

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
1. Przebieg na 100% zmieniony, nikt na zachodzi nie kupuje diesla do małych przebiegów więc policz to x2 albo nawet x3

2. Książka serwisowa kupiona od turka za 10euro w to też nie wierz.

3. Auto na 100% walone albo zalane tylko nie wiadomo jak bardzo.

4. Proponuję podjechać z nim do ASO wybulić parę stówek i mieć pewność co było robione.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/09/21 21:52 #962

  • Michał
  • Michał Avatar
Środek auta po przebiegu 150tys-200tys wyglada trochę inaczej, także tutaj może być prawdziwy przebieg. Interesuje mnie bardziej opinia osób które oglądały, a nie przypuszczają, że auto 100% zalane, rozbite, czy kręcone...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/09/21 22:57 #965

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Tego auta nawet nie trzeba oglądać żeby wiedzieć że ma przekręcony licznik i racją jest to że przebieg śmiało możesz przemnożyć przez trzy. Czy zalane, rozbite, itd. to się dowiesz jak pojedziesz i sprawdzisz sam, ale w bajki o przebiegu, zadbanym wnętrzu, książce serwisowej - to - hehehe - NO COMMENTS
poczytaj artykuł choćby ostatni artykuł w GW wyborcza.pl/1,97654,8384936,Aaaby_auto_kupic_bezpiecznie.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/09/22 08:11 #968

  • marwoj
  • marwoj Avatar
Szanowny Koledzy,
proszę o rozwagę w wypowiedziach, ponieważ Nasz Kolega jest zainteresowany zakupem - pewnie mu się to auto spodobało.
Więc konkretnie zainteresowany oto porada:
1) Przebieg z licznika i książki traktuj jako zapisy nie posiadające większego znaczenia.
2) Kup lub pożycz miernik lakieru i dokładnie SAM sobie sprawdź grubość powłoki lakierniczej na elementach zewnętrznych i wewnętrznych (słupki, progi, kielichy pod maską, w bagażniku, itp.) - czas co najmniej 20 minut.
3) Wejdź na forum Audi i poproś kolegów o podjazd i pomoc - podłączą się Vag'iem i sprawdzą Ci auto.

Jak jeszcze nie zwątpisz w autentyczny stan auta ...

4) Jedź do salonu i niech też podepną się Vas'em - wówczas zweryfikujesz dane z Vag'a i Vas'a.

Puść Gościa / sprzedawcę do domu i sam też jedź do domu ... ochłoń.

5) Przelicz koszt naprawy i ZASTANÓW się czy nadal chcesz auto kupić :) Czy jest tego warte :blush:

PAMIĘTAJ TY PŁACISZ I TY BĘDZIESZ NIM JEŹDZIĆ :woohoo:

Dokładnie przelicz sobie koszty jazdy dieslem i benzyną. Ja po 6 miesiącach podjąłem decyzję i kupiłem w 2007 A6 (z 2001, 2,7bT q, tip na fulu) benzynę z USA po sprawdzeniu VIN z autentycznym przebiegiem 61 000 mil.

Pamiętaj w EU / Niemcy ludzie zamykają zegary codziennie na autostradach a w US - NIE !!!

Pozdrówko i Spokojnych Przemyśleń - autek jest dużo i będzie jeszcze więcej ...
Ostatnio zmieniany: 2010/09/22 08:13 przez marwoj.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/09/22 09:22 #970

  • Michał
  • Michał Avatar
Chodzi o to, że ja go widziałem na żywo. Siostra ma to auto w sedanie z przebiegiem 170tys, i wnetrze w gorszym stanie niż tutaj. Tutaj w środku wręcz nówka! Z obserwacji wzrokowej wiem że błotnik był malowany (nie od sprzedającego), reszta blacharki ok (wzrokowo!). Cena w sumie adekwatna do stanu, jednak mało wyposażony samochód... Na razie szukam dalej, jak ktoś by osobiście i widział proszę o opinie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/09/22 15:40 #972

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
www.bezwypadkowy.net/bezwypadkowe/bmw/43...m6-wbseh93476b797192


Tia. .... jak widać zawsze można zrobić nówkę i do tego sprzedawać u dilera (już nie bo stracił)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/11/20 23:15 #3833

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Tez kiedys nie wierzyłem w różne przebiegi i jak to mozliwe ,ze jedno auto ma 150k i powycierane siedzenia i kierownica a inne ma 200 i jak nowka.Dlaczego?jeżeli ktos jezdzi naprawde krotkie odcinki samochod zużywa sie bardziej w środku to normalne wjecej wsiadania ,otwierania drzwi,krecenia itd a wyskakujemy na autostrade i gonimy..........tak sobie rozmyslam tylko głosno.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi A4 B6 Opole 2010/11/21 01:14 #3836

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
I bardzo dobrze rozmyślasz kolego.
Auto jeżdzone w Niemczech ma średni przebieg na jedną jazde ok. 100 km. W Polsce średnia jazda dzienna to ok. 15 km. Czyli w Niemczech za jednym razem pokonujemy 100 km, w Polsce 15. Czyli jakieś 6 razy mniej. Co za tym idzie - 6 razy CZĘŚCIEJ wsiadamy do auta (WYTARTY FOTEL), więcej operujemy kierownicą (WYTARTA KIEROWNICA, GAŁKA SKRZYNI BIEGÓW), pedałami. Auto dużo mocniej się zużywa.
Można założyć, że w Polsce auto po przejechaniu 80 tys km wygląda tak jak auto z Niemiec po przejechaniu ok. 200 tys km.
Różnicę po prostu widać gołym okiem. W Niemczech na autostradzie używamy najczęściej kierownicy i ... cruise control`a... Czyli nawet za mocno nie operujemy pedałami. W Polsce główny przebieg to miejski. Nawet do 90%. W Niemczech to ok. 30%
Stąd są różnice w zużyciu wnętrza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport