Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Crossfire - proszę o informację

Crossfire - proszę o informację 2017/08/04 22:55 #81236

  • magstram
  • magstram Avatar
www.otomoto.pl/oferta/chrysler-crossfire...adkowy-ID6yRHWB.html

Data pierwszej rejestracji: 24.11.2003

VIN: 1C3ANE9L14X009484

nr rej WPI 4RC5

Czy to auto jest faktycznie z PL? Jak to mozliwe ze karte pojazdu otrzymalo 2 lata po pierwszej rejestracji w kraju?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Crossfire - proszę o informację 2017/08/05 12:01 #81239

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Auto jest z PL, a karta prawdopodobnie z jakiegoś powodu była wyrabiana nowa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Crossfire - proszę o informację 2017/08/05 12:53 #81241

  • magstram
  • magstram Avatar
A gdzie to sie sprawdza czy auto jest z PL? Mi sie udalo sprawdzic to ze auto zostalo wyprodukowane w USA. Ale gdzie sprzedane jako nowe to nie.

A jest cos na temat tego autka skoro tak dlugo jest w naszym kraju? Jakies wyplaty z ubezpieczalni lub cokolwiek innego przydatnego? Mi sie nie udalo nawet rozkodowac VIN i zobaczyc wyposazenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Crossfire - proszę o informację 2017/08/05 15:02 #81243

  • magstram
  • magstram Avatar
Czy do tego auta nie powinien zostac juz wydany nowy dowod? Przeciez powinno brakowac juz miejsc na pieczatki skoro aktualny zostal wydany w 2009 r.?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Crossfire - proszę o informację 2017/08/07 08:26 #81255

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
auto 23 lutego 2007 miało przejechane 26,757 km
data produkcji 8 październik 2003

sprzedany w CHRYSLER POLSKA SP. Z O.O.
WARSZAWA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Crossfire - proszę o informację 2017/08/07 18:44 #81261

  • magstram
  • magstram Avatar
Sprzedający twierdzi, że wie ze auto z PL salonu: "z karty pojazdu wydanej przez Chrysler Automotive Polska" Czy to ta sama firma co CHRYSLER POLSKA SP. Z O.O.
WARSZAWA ?

zresztą czy w karcie pojazdu jest wpisany salon? Pierwszy raz się spotykam z tym. Zwykle pierwszym wlascicielem jest nowy nabywca z salonu i na niego jest rejestracja. Wiec czy mozliwe ze w karcie pojazdu jest wpis ze wlascicielem 1wszym byl Chrysler Automotive Polska?

Ogolnie wszystko jakby sie zgadza do roku 2013. Pozniej jest auto rok bez przeglądu. Kolejne lata pół roku opóźnienia...

I wydaje mi sie ze teraz auto sprzedaje handlarz bo typowy "burak". Nic nie chce odpowiedzieć a jak się nie podoba to "spadaj".

Ostatni właściciel w Piasecznie, teraz sprzedaż w Warszawa śródmieście. No i to zakrycie rejestracji typowo pasuje pod handlarza. Komu by sie chcialo coś takiego "wklejać". Oszukuje już na liczbie właścicieli bo jest 3 a nie 2 jak twierdzi. Raczej prywatna osoba tak nie oszukuje.

Coś mi tu wygląda na dzwona (brak przeglądów). Niestety mam daleko a sprzedający typowy burak. No i cena wysoka wiec wskazywalo by na handlarza.

Proszę o informację czy może być wbity salon w karcie pojazdu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Crossfire - proszę o informację 2017/08/07 18:48 #81262

  • magstram
  • magstram Avatar
Jeszcze ważna kwestia. Sprzedajacy wystawia vat marżę. Czy to już nie świadczy o tym że to komis? Typowo na handel auto? Chyba firma zwykla nie moze sprzedawac na marżę tylko na 23%. Chyba, że się mylę?

Ktoś wie jaka jest prawda? Osoba prywatna z firmą na os. fizyczną może sprzedać na marżę? Jeśli nie handluje zarobkowo autami?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Crossfire - proszę o informację 2017/08/07 23:09 #81269

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
VAT marża jest faktycznie fakturą typowo handlarską.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport