Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Chrysler Town&Country VIN 2C4RC1BG3ER363419

Chrysler Town&Country VIN 2C4RC1BG3ER363419 2017/12/27 16:46 #82278

  • kasperiusz
  • kasperiusz Avatar
Będę bardzo wdzięczny za sprawdzenie auta:
www.otomoto.pl/oferta/chrysler-town-coun...%5D=1&id_at=44178285
VIN: 2C4RC1BG3ER363419
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Chrysler Town&Country VIN 2C4RC1BG3ER363419 2017/12/27 23:18 #82280

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Był uszkodzony przodem i ma tytuł "szkoda całkowita".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Chrysler Town&Country VIN 2C4RC1BG3ER363419 2017/12/28 08:30 #82281

  • kasperiusz
  • kasperiusz Avatar
Dziękuję za odpowiedź.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Chrysler Town&Country VIN 2C4RC1BG3ER363419 2018/03/04 10:50 #82880

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Poproś może sprzedającego o zdjęcia w jakim stanie trafił do PL albo został zgłoszony do akcyzy ,99% samochodów z USA trafia do PL uszkodzonych innych nie opłaca się sprowadzać .Ja bym go nie skreślał przynajmniej tak od razu.W stanach handel używanymi systemami bezpieczeństwa /pasy,poduszki itd/ jest zabroniony i są bardzo restrykcyjne przepisy u nas taki kpl kupisz w dużo niższej cenie,wyzerujesz sensor poduszek i juz wszystko działa,pozostaje kwestia pozostałych uszkodzeń.Nawet jak był uszkodzony przodem i nie zostały naruszone podłużnice a ktoś założył używany pas przedni ,maske, błotniki ,zderzak niekoniecznie w kolor i zostało pomalowane itd itp wcale nie musi oznaczać jeżdzącego złomu.Oczywiście jak ktoś szuka ideału można udać się do salonu i kupić nowy a potem po 3-4 latach sprzedać go za 1/4 ceny bo sie kolor znudzi.
Ze swojej strony mogę dodać,ze są to bardzo wygodne samochody brałem pod uwagę Nową Sienne ale zrezygnowałem ,nie palą dużo ,ja mam wstawiony gaz i następnym będzie nowa pacyfica albo CX9 .Cena nie zawsze odwzorowuje stan w jakim został naprawiony ale z dolnego pułapu raczej bym nie szukał,ponieważ przy naprawie mogły być duże oszczędności.Śledze ostatnio ceny tych aut .Ceny uszkodzonych w USA dalej nie są niskie + koszt sprowadzenia ,transportu cło,vat to około 15tys średnio dochodzi jeszcze akcyza w PL warto zrobić opis rzeczoznawcy przed naprawą .Można coś znależć w Pl w sensownych pieniądzach ,bo wiele handlarzy już jakiś czas mają te samochody u siebie i nie sprzedają się tak szybko jak na,początku noi wszedł nowy model .Ceny części są bardzo atrakcyjne np.nowa maska w podróbce /stalowa 490zl/ inne eksploatacyjne też mogę śmiało powiedzieć ,że spokojnie mogą konkurować z grupą VW i Audi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport