Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: proszę o sprawdzenie numeru Vin Chrysler Pacifica 2C8GF68414R571806

proszę o sprawdzenie numeru Vin Chrysler Pacifica 2C8GF68414R571806 2011/01/18 19:51 #6150

  • byku
  • byku Avatar
Witam.
Uprzejmie proszę o sprawdzenie numeru Vin 2C8GF68414R571806
marka Chrysler Pacifica.
niestety linku do auta wkleić nie mogę gdyz jest w ofercie prywatnej w trójmiescie.
auto z 2004 roku,AWD,skóra,zloty kolor,klima,bez navi i dvd.
nie wiem co jeszcze musiłbym dopisac.Wydaje mi sie że miło wczesniej jakies przygody.Sprzedający sciagnał auto z Canady ale kilka lat temu..
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 2011/01/18 22:19 przez byku. Powód: źle zredagowany post.. (??)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba 2011/01/18 20:42 #6155

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Mało mówi - proszę o poprawienie tematu oraz podanie linku do ogłoszenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o sprawdzenie numeru Vin Chrysler Pacifica 2C8GF68414R571806 2011/01/18 22:43 #6171

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
2C8GF68414R571806

Model Year2004
MakeChrysler
ModelPacifica
Body Type4 Door Wagon
Trim LevelBase
Engine TypeV6, 3.5L
CountryCANADA
Assy. PlantWindsor, Ontario, Canada
Production Seq. Number571806
Drive Line TypeAWD
GVWR ClassClass D 5,001-6,000 lb
Vehicle TypeMultipurpose Vehicle (MPV)
Vehicle ClassFull-size MPV
Brake SystemHydraulic
Fuel TypeGasoline
Horsepower250HP
Tonnage1/2

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 7 important vehicle history records on this 2004 CHRYSLER PACIFICA that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba 2011/01/18 22:44 #6172

  • byku
  • byku Avatar
dziekuje bardzo.
Byłbym jeszcze wdzięczny gdybym dostał jakis namiar gdzie to fachowo przetłumaczyć gdyż mój angielski jest słaby a techniczny to już wogóle katastrofa... :(
czy jest sens wogóle interesowania się autem z takim tytułem "TITLESALVAGE" ?
jeszcze raz wielki dzieki-robicie tu dobrą robote.
Ostatnio zmieniany: 2011/01/18 22:51 przez byku. Powód: edycja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba 2011/01/18 23:06 #6176

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Można się zainteresować, nie ma total lost czyli złom na kółkach :) ale i tak warto podjechać do jakiegoś dobrego warsztatu żeby posprawdzali go dokładnie. Na 100% miało przygodę więc jeśli właściciel twierdzi inaczej to kłamie :) Dopytaj się go jakie to były uszkodzenia bo często ludzie mają fotki uszkodzeń.

Nie jestem mechanikiem ale może koledzy z forum www.chryslerpacifica.pl/portal.php powiedzą więcej na temat tej sztuki albo podadzą gdzie warto podjechać i go dokładnie sprawdzić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba 2011/01/19 19:28 #6211

  • byku
  • byku Avatar
Panowie a co dokładnie (niekoniecznie dosłownie)oznacza zwrot "TITLESALVAGE"
korzystając z tłumacza googla wyszło mi iż poza tym wpisem nie ma żadnych zgłoszonych błędów a wpisy ktore są nie inforumją o usterkach tylko o historii pojazdu takiej zmiana wlaściciela czy to iz jezdzil w wypozyczalni pojazdow...
wydaje mi się wiec ze jedyne obawy powinien budzić tenże wlaśnie wpis.
Jeśli sie mylę proszę osoby ktore lepiej rozszyfrowuja powyższe zapisy o sprostowanie.
Info dla kolegi Krzysztofa-to forum Pacificy to faktycznie kopalnia wiedzy-gdybym byl bieglejszy w komputerach zapewne dawno bym je odkrył.Dzieki za podpowiedź.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prośba 2011/01/19 20:09 #6214

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o sprawdzenie numeru Vin Chrysler Pacifica 2C8GF68414R571806 2011/01/19 20:55 #6217

  • byku
  • byku Avatar
doczytalem i już wiem, dzieki wielkie.
Jeszcze jedno pytanko-chyba juz ostatnie- skoro do carfaxu nie byly zalączone zadne fotki z potencjalnego zdarzenia to czy jest możliwosć jakiejś weryfikacji co to bylo? czy po prostu gdyby były to mozna by je bylo pobrać powiedzmy z bazy danych ubezpieczyciela czy kogos ?
reasumujac-czy jest jakaś możliwosc płatna badź nie sprawdzenia dlaczego to auto uzyskało TITLESALVAGE ?
wiecej nie bedę zamęczal-z góry dziekuje za szybka (jak i poprzednie) odpowiedź.


byku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport