Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Uwaga na to auto !!! C4 Grand Picasso VF7UAGFXC45014068

Uwaga na to auto !!! C4 Grand Picasso VF7UAGFXC45014068 2015/03/24 07:51 #69869

  • oliwek
  • oliwek Avatar
Uwaga na ten samochód - sprawa mocno śmierdzi.

http://otomoto.pl/citroen-c4-grand-picasso-168-tys-przebieg-z-ksiazka-bezwypadek-C35644136.html

Samochód niby dziś ma 168 tyś...
oto jego przebiegi z przeglądów z Danii:
12-12-2014 | GOD | 221.000 | YK53187 |
12-12-2014 | MID | 221.000 | YK53187 |
16-11-2012 | GOD | 163.000 | YK53187 |
06-12-2010 | GOD | 115.000 | YK53187 |

Do tego: 12-12-2014 w Danii widnieje wpis że auto ma błędy w numerze VIN pozycja 6 i 8 wymienione jako "G " i " X" , podczas gdy na pojeździe według Informacji producenta jest w rzeczywistości" 6 " i " Y
Najlepsze jest to, że sprzedający twierdzi iż ma "certyfikat z Hamburga" (cokolwiek to jest) i że auto specjalnie miało podniesiony przebieg w Danii żeby uzyskać zgodę na wywóz pojazdu z kraju - no większej głupoty nie słyszałem dawno.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na to auto !!! C4 Grand Picasso VF7UAGFXC45014068 2015/04/10 07:48 #70105

  • oliwek
  • oliwek Avatar
w razie czego bo ogłoszenie zniknęło podaje VIN tego auta:
VF7UAGFXC45014068
a oto treść maila od sprzedawcy jaką otrzymałem po wysłaniu maila że auto jest z przekręconym przebiegiem i ma niepoprawny VIN :
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


> Wysłano zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C35644136 (Citroën C4 Grand Picasso )
> Link do tego ogłoszenia: otomoto.pl/show?id=C35644136
Ostatnio zmieniany: 2015/04/11 11:24 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na to auto !!! C4 Grand Picasso VF7UAGFXC45014068 2015/04/10 08:20 #70106

  • frein
  • frein Avatar
Pełna kultura :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na to auto !!! C4 Grand Picasso VF7UAGFXC45014068 2015/04/11 11:26 #70137

  •  Avatar
mistrz ":D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na to auto !!! C4 Grand Picasso VF7UAGFXC45014068 2015/04/12 15:45 #70169

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Heh :)
Auto było w styczniu sprawdzane w ASO Citroen:

Dziękuje za pomoc właśnie sprawdziłem w ASO i lipa całe przednie zawieszenie do wymiany + miska olejowa do uszczelnienia itd........

Wklej jednakowoż Twojego pierwszego maila do niego - bo coś czuje, że sam przykozaczyłeś.














Super okazja - przepiękny citroen c4 Grand picasso srebrnym kolorze i z super wyposażeniem z najlepszym silnikiem 1,8 benzyna 126 km w 7-mio osobowej wersji, grand posiada manualną skrzynie biegow. auto totalnie bezwypadkowe i używane tylko i wyłącznie przez jednego właściciela.

autko posiada niewielki przebieg - tylko 168 tys km potwierdzone książką serwisową, podany vin do sprawdzenia wiarygodności citroena.


Do zaoferowania mam Państwu przepiękny samochód marki CITROEN C4 Grand Picasso. Samochód został sprowadzony z niemiec.. Autem przyjechałem na kołach co pozwala mi w pełni świadomie wypowiedzieć się na temat stanu technicznego samochodu.
Citroen ten wyposażony jest w bardzo oszczędny i dynamiczny silnik , którego średnie spalanie w trasie przy prędkościach rzędu (100-110km/h) nie przekracza 5l -/ 100km. Jadąc prędkością (80-90km/h) spalanie wynosi około 4l/100km. Na autostradzie przy prędkości około 130-140km/h spalanie wyniosło 5,5 litra. Silnik pracuje bez zarzutu i jest cichy .
Zawieszenie samochodu również nie posiada wad.
Nieocenionym atutem jest przestronność. Jest to wersja 7-io osobowa. Pojemność bagażnika wynosi od 576 do 1951 l. Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi bo posiada w podsufituwce DVD jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą wymagającą częstego przewożenia różnych obiektów.

Wymiary zewnętrzne
Długość4590mm
Szerokość1830mm
Wysokość1710mm
Poj. zbiornika60L

Uwagę zwraca bogate wyposażenie wnętrza pojazdu.
- 10 x poduszka powietrzna
- dvd
- 7-osobowy
- domykanie szyb z pilota
- skrzynia 6-ciobiegowa
- samościemniające lusterko
- tempomat
- podgrzewane fotele (kierowcy i pasażera)
- komputer pokładowy ( m.in. średnie spalanie/średnia prędkość/przejechany dystans/temperatura powietrza , itp.)
- 2 strefowa klimatyzacja KLIMATRONIC
- halogeny przeciwmgielne
- czujnik deszczu
- czujnik zmierzchu
- klimatyzowany schowek
- kontrola trakcji ASR
- ABS
- EDS
- ESP
- IMMOBILISER
- skórzana kierownica, wielofunkcyjna kierownica
- 4 x elektryczne szyby
- elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka
- centralny zamek
- radioodtwarzacz CD z MP3 ( gra bardzo czysto)
- regulowana kierownica
- wspomaganie kierownicy
- rolety szyb tylnych
- zapalniczka + 2 x gniazdo 12V
- klimatyzowany schowek
- hak
- podłokietniki foteli przednich
- liczne schowki ( drzwi , pod kierownicą, pod fotelami i inne)
- regulowana wysokość pasów bezpieczeństwa
- czujniki niezapiętych pasów
- czujniki niskiego ciśnienia powietrza w kołach
- 2 x kluczyk
- książka serwisowa
- dokumenty z przeglądów technicznych
- faktury z serwisu itp.

Wszystkie elementy są sprawne. Citroen posiada b,mały przebieg potwierdzony książką serwisowa Opony w bardzo dobrym stanie. Bardzo czysty środek samochodu. W samochodzie nie było palone. Czysta tapicerka i podsufitówka.

ZAPRASZAM !
Na życzenie klienta auto może być opłacone i przygotowane do rejestrascji
jak się zdecydujesz to odrazu możesz wracać autem do domu
Na zakupione auto wystawiam fakturę VAT ! Kupujący nie płaci 2% podatku.
Masz pytania, dzwon chętnie odpowiem.
Cena nie jest wygórowana za tak zadbany egzemlarz , dlatego do rozsądnej negocjacji.

.UWAGA !!! Auto stoi we włocławku na prywatnej posesji a nie w komisie.
Myśle ze jak bedziesz serio zainteresowany kupnem to dzwon, a co do ceny sie dogadamy.


Nie jesteśmy komisem samochodowym lecz bezpośrednim importerem aut z UE, wszystkie samochody są naszą własnością, dlatego są dokładnie sprawdzane przed zakupem by spełnić Państwa oczekiwania. Naszym celem jest zadowolenie klienta!!
zobacz inne bezwypadkowe wozy na autobis.otomoto.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na to auto !!! C4 Grand Picasso VF7UAGFXC45014068 2015/04/13 07:29 #70178

  • oliwek
  • oliwek Avatar
ok dla jasności sprawy wklejam całą konwersację z w/w sprzedawcą:

Treść wiadomości:
>
> Witam
> przebieg w Pana pojeździe jest cofnięty.
> 168 tyś samochód miał w roku 2012, obecnie jest on o wiele wyższy.
> Proszę poprawić lub usunąć ogłoszenie, w innym przypadku zgłoszę próbę oszustwa
>
>
Odpowiedź:
chętnie bym się z panem spotkał i udowodnił bo jak bym nie był pewny to bym vinu nie podawał.

next mail:

> Treść wiadomości:
>
> Drogi Panie,,,
> Po 1 Citroen nie prowadzi bazy europejskiej więc proszę nie opowiadać bajek, certyfikat firmy z Hamburga to coś jak paszport Polsatu, chyba że certyfikat wystawiła przygraniczna firma cofająca licznik, po 2 podnoszenie przebiegów w celu niższej ceny to już jest hit roku. kolejna sprawa : przy przeglądzie w grudniu 2014 roku w Danii skąd pochodzi samochód są błędne cyfry numeru VIN pozycja 6 i 8 wymienione jako "G " i " X" , podczas gdy na pojeździe według
> Informacje producenta jest w rzeczywistości" 6 " i " Y "
> Dziwne że 8 lat numer VIN był ok, a nagle wychodzi że jest niepoprawny.
> Proszę jeszcze raz o przemyślenie sprawy i podanie właściwego przebiegu auta.
>
>
> Pozdrawiamy Serdecznie,

odpowiedź:
jest pan w błedzie bo jak auto latało w firmie to przebiegi podają specjalnie większe żeby uzyskać zgode na export.a zręsztą kto by się bawił zeby cofnąć 30-40 ty.s .prosze sobie sprawdzić w citroenie bo citroen prowadzi i auto było sprawdzane. żegnam.

i next mai:
> Treść wiadomości:
>
> Proszę Pana
> Citroen nie prowadzi nawet wspólnej bazy między salonami w danym mieście, byłem tego pewien ale dla własnego spokoju właśnie się upewniłem - telefon do Citroen Polska, więc ma Pan błędne informacje.
> Sprzedaje Pan samochód z niewyjaśnioną do końca sytuacją z numerem VIN, a do tego z cofniętym przebiegiem. Jeżeli nie chce Pan zdjąć ogłoszenia, sprawa potoczy się dalej - pozdrawiam
>
>
> Pozdrawiamy Serdecznie,

a tu odpowiedź którą już wkleiłem u góry, więc jak to napisałeś "kozaczenia" nie było, nie jestem tym typem osoby która kogokolwiek chce obrażać, chodziło mi tylko o uchronienie innych od zrobienia wielu km i nacięcia się na minę.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport