Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Citroen DS4 1.6HDi

Citroen DS4 1.6HDi 2020/08/06 11:10 #90276

  • Robert
  • Robert Avatar
Witam wszystkich,
Chciałbym podzielić się informacjami o aucie z tej aukcji:
www.otomoto.pl/oferta/citroen-ds4-ID6D4NEg.html

Sprzedający to nieuczciwy handlarzyna który twierdzi że kupił auto od kolegi z lawety i było delikatnie dojechane tyłem (wymieniono zderzak i poszycie klapy).
Faktyczny stan po oględzinach to owieszone prawe przednie drzwi, nieregularne szpary, prawa strona cała powtórnie malowana (350-400um) lewa strona szpachlowana (900-1700um).
Pod maską brak niektórych plastików, szczególnie rzuca się w oczy brak plastiku z prawej stronie przy plastikowej rurze dolotowej (nie umiem lepiej tego opisać).
Pozdrawiam i ostrzegam z całego serca, dodatkowo sprzedający po odkryciu tego wszystkiego nie chciał zwrócić za paliwo i wyrzucił nas z podwórka strasząc policją.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Citroen DS4 1.6HDi VF7NX9HR8BY522265 2020/08/06 11:58 #90279

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
VIN: VF7NX9HR8BY522265

A czego się spodziewałeś po aucie z Francji w Drezdenku :)

Na przyszłość przed wyjazdem wystarczyło wykupić raport ze szkodami ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Citroen DS4 1.6HDi 2020/08/06 12:40 #90282

  • Robert
  • Robert Avatar
Wiesz nie spodziewałem się cudu ale nie jestem osobą która z góry zakłada że wszyscy kłamią, zważając na fakt że facet nie był typowym handlarzem bo miał na sprzedaż bagatela 2 auta i mówił że na codzień nie zajmuje się handlem. No ale za błędy trzeba płacić. Finalnie kupiliśmy auto po pierwszej właścicielce z polskiego salonu z historią serwisową prowadzoną do samego końca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport