Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!!

Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/28 20:27 #21398

  • BS_WPR
  • BS_WPR Avatar
Po podłączeniu auta pod komputer wykazuje 862 tys km !!!

otomoto.pl/fiat-stilo-cena-zawiera-oplat...y-kre-C22598048.html

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/28 21:02 #21401

  • polishkid
  • polishkid Avatar
jeżeli to jest prawda to chyba właśnie mamy zwycięzce w kategorii najbardziej skręcony licznik :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/29 08:09 #21407

  • jaguarxtype
  • jaguarxtype Avatar
hmm musiałby robić 7981 km na miesiac :) wytarcie środka o tym nie świadczy to tak na marginesie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/29 13:31 #21424

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
cos ten komputer chyba oszalal ;) fiat i 800tys km? i to jeszcze stilo? nie ma opcji ;) doslownie by sie polamal ;) kolega ma stilo 2003 r ma ponad 300 i go rdza wcina z kazdej strony i wszystko sie sypie pokolei ;D a srodek to wyglada jak by swinie w nim trzymali ;D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/29 15:46 #21436

  • BS_WPR
  • BS_WPR Avatar
Ja mam dwie stilówki w domu-jedna ma przelot 212tys a druga 197tys i obie są jak nowe zarówno na zewnątrz jak i w środku - a jeśli nie było auto bite to rdza nie ma na nim prawa bytu bo stilo są w ocynku :)

Znam chłopaka który ma już ponad 500tys i śmiga autem z wirusem i też nic się nie nie dzieje złego :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/29 19:16 #21440

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
nie wiem czy bite czy nie :) ale ma rdze na wszystkim poza dachem :P podloga ruda a w progach juz dziury ida. Silnik zjada olej 1.8 benzyna chyba. Nie zebym straszyl czy cos ale fiat to fiat i nic tego nie zmieni
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/31 10:34 #21542

  • BS_WPR
  • BS_WPR Avatar
Wystarczy dbać o auto a będzie OK.
Wyhodować rdzę na ocynkowanej budzie to ... mistrzostwo :) tak jak by wyhodować rdzę na nierdzewnej blasze :) haha
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/31 10:59 #21545

  • kubski
  • kubski Avatar
BS_WPR napisał:
Znam chłopaka który ma już ponad 500tys i śmiga autem z wirusem i też nic się nie nie dzieje złego :)

z tym silnikiem jak najbardziej realne. to naprawde dobre jednostki. sam znam dwa egzemplarze ktore dobijaly pod 450 kkm
ale wracajac do ogloszenia ciezko uwierzyc w przelot rzedu 800 tys. to auto w srodku byloby po prostu zmasakrowane
a jest (przynjamniej na zdjeciach) calkiem przyzwoite
chyba ze wymienili bebechy :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/31 14:49 #21550

  • BS_WPR
  • BS_WPR Avatar
Facet miał jeszcze jedno stilo też MW wystawione z tym samym przebiegiem za taką samą cenę i sprzedał je ale za 10tys zł. Jak chłopak zaczął oglądać, patrzeć i badać auto kompem i miernikiem tak cena spadała z minuty na minute...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/31 20:46 #21562

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
ale fiat to fiat i nic tego nie zmieni

Jak czytam takie głupoty, to aż mnie skręca. Miałeś kiedyś w ogóle Fiata, że takie bzdury opowiadasz ? Jeden z drugim gdzieś tam zasłyszał opinie, a potem głupio powiela. Obecna technologia produkcji Fiata, to nie czasy Uno czy dużych Fiatów. Jeździłem 10 lat Punto 2 i ani kropki rdzy na nim nie było, a auto miało naprawiany bok. Można było z gołą blachą jeździć i rdza się nie łapała. O kompletnej bezawaryjności nie wspomnę. Może i twojemu znajomemu rdzewiało Stilo, ale dam głowę, że było całe naprawiane nieudolnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/31 22:12 #21573

  • BS_WPR
  • BS_WPR Avatar
kobe24la napisał:
ale fiat to fiat i nic tego nie zmieni

Jak czytam takie głupoty, to aż mnie skręca. Miałeś kiedyś w ogóle Fiata, że takie bzdury opowiadasz ? Jeden z drugim gdzieś tam zasłyszał opinie, a potem głupio powiela. Obecna technologia produkcji Fiata, to nie czasy Uno czy dużych Fiatów. Jeździłem 10 lat Punto 2 i ani kropki rdzy na nim nie było, a auto miało naprawiany bok. Można było z gołą blachą jeździć i rdza się nie łapała. O kompletnej bezawaryjności nie wspomnę. Może i twojemu znajomemu rdzewiało Stilo, ale dam głowę, że było całe naprawiane nieudolnie.

Jeden normalny :) Witam Człowieka, który nie wspomina o czasach PRL'u i nie jest zaślepiony niemieckimi wynalazkami :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/01/31 22:30 #21575

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Powiem więcej ... mi moje Volvo na progu zdziwiło mnie plamą rdzy a miało być takie super :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/02/01 09:54 #21598

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Powiem więcej ... mi moje Volvo na progu zdziwiło mnie plamą rdzy a miało być takie super

Ja jeżdżę teraz Astrą H, auto z 2006 roku. I niech ją jasna ch***ra weźmie. Już trzy razy była malowana na gwarancji, powód - rdza. Samochód, który nowy kosztował prawie 110tyś zł. Zaznaczam, że Opel chwali się dwustronnym ocynkiem... moim zdaniem chyba z wody :) Całe szczęście, że silnik w Oplu to sprawdzona jednostka 1.9 Fiata, przynajmniej to się nie psuje.

Odnośnie rdzy, rozmawiałem też w kierownikiem serwisu Opla i ten mówił mi, że jego ojciec ma Mercedesa E klasę. Nie ma roku, żeby nie malował go na gwarancji. Rdza potrafi wyjść nawet na płaskiej blasze (u niego na dachu). Także producenci w dobie nowoczesnych technologi zaczynają sobie w kulki lecieć. Auta zaczynają przypominać jednorazówki. Jeździsz 3-4 lata i do kosza, bo na tyle jest wyliczona trwałość pojazdu :angry:
Ostatnio zmieniany: 2012/02/01 10:00 przez kobe24la.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/02/01 11:20 #21605

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Ciekawe jakiego mercedesa klasy e ma bo to szerokie pojęcie.Fakt w210 mialo problemy z rdzą. Ja mam w211 2003 rok i zapraszam zeby poszukac rdzy ,miał malowany błotnik 2 lata temu już w moim uzytkowaniu,pozostałe elementy oryginał.Oczywiscie jakby był malowany u jakiegos Jasia w stodole/nie ubliżając Jasiom/to rdza by sie pojawiała.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/02/01 12:04 #21607

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Dokładnie rocznika ci nie powiem, ale już z tych nowszych. Zresztą już nie pierwszy raz słyszę o rdzewiejących mercedesach. Nawet na TVN Turbo było. Widać taka jakość, że jednemu nic nie wyskoczy przez cały okres użytkowania, a drugiemu co trochę :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/02/01 17:06 #21614

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
wypowiem sie tylko troche bo nie chce tu dyskutowac. W mojej firmie w ktorej pracuje bylo ostatnie palio (podobno ocynk) zgnilo i sie doslownie sypie, Byla panda ktora non stop sie psuje, kolega ma to stilo (w ocynku) i tak samo gnije. Inny kolega mial punto to przed grande i wygryzlo mu progi jak w maluchu doslownie. Teraz w firmie jest skoda do konwojowania no i albo to pech albo nie wiem co ale przednie nadkole robi sie rude na rancie. Auta nowe z salonu wszystkie firmowe o ktorych pisze. Regularnie myte i jezdzace na malych odcinkach. Przebiegi do 100tys za kilka lat uzywania. Palio ma chyba 94 teraz a rok chyba 2004
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/06/09 11:53 #26734

  • Cinek_
  • Cinek_ Avatar
A jakim komputerem sprawdzane bylo??Programem FES??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Fiat Stilo 1.9 JTD 2003r CHOJNICE - OGROMNA KOREKTA LICZNIKA!!! 2012/10/01 21:26 #31054

  • BS_WPR
  • BS_WPR Avatar
prawdopodobnie tak...ale nie wiem dokładnie - witam po dłuższej nieobecności :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport