Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Auto świeżo sprowadzone, 100% BEZWYPADKOWE w stanie idealnym.

Auto świeżo sprowadzone, 100% BEZWYPADKOWE w stanie idealnym. 2016/01/26 12:27 #75324

  • Don Kichot
  • Don Kichot Avatar
Witam,

W sobotę zainteresowałem się Fiatem Croma z 2005 roku.
Jak w tytule " Auto świeżo sprowadzone, 100% BEZWYPADKOWE w stanie idealnym.".
Auto z bogatym wyposażeniem, skóra, nawigacja itd.
Przebieg 155 tyś. km ? Auto jak ta lala.
I do tego w stanie idealnym i nie bite, od osoby prywatnej...
Pojechałem na oględziny- na szczęście kilka kilometrów od domu.
sprzedawca poprosił mnie o telefon przed przyjazdem na oględziny (był gdzieś tam...) w celu poinformowania ojca, że będzie klient oglądał.
Nie zdążyłem przekroczyć bramy, auto już odpalone- OK.
...w stanie idealnym- wsiadłem na początku za kółko. W środku ładnie, nie było się do czego przyczepić poza tym, że w schowku podłokietnika była trójkątna wyrwa w plastiku ? Plastik jest dość mocny i skąd taka dziura ? Trzeba by uderzyć chyba bardzo mocno młotkiem, aby spowodować takie uszkodzenie.
Obszedłem auto do okola i okazało się, że drzwi kierowcy są wypaczone, nie zostały zbyt dobrze spasowane, tylny zderzak popękany, próg pod tylnymi drzwiami od strony pasażera wgnieciony.
W bagażniku połamane plastiki.
Następnie zwróciły moja uwagę przednie lampy. Lampa od strony kierowcy wchodziła już w żółty odcień a od strony pasażera świeciła nowością.
Maska w górę (100% BEZWYPADKOWE) i szok !
Brak połączenia rury od obudowy filtra powietrza do pasa przedniego, wiszące i nie podłączone przewody gumowe. Jedno z mocowań filtra powietrza znajduje się na kielichu amortyzatora- jest tam wyrwana blacha w kielichy na mocowaniu filtra powietrza, jakiś zaciek na przednim prawym nadkolu.
W podszybiu brak spinek a powód- nie można ich wpiąć, ponieważ otwory w plastikach się nie zgadzają.
Najlepszy jest stan opon- na tyle są gładziutkie, bez oznak bieżnika i nie odważył bym się na nich wyjechać na próbę w obecnych warunkach pogodowych.
Po tylu wrażeniach z oględzin, nie było już sensu dalszego oglądania, a zapewne wyszły by kolejne felery montażowe po 100% bezwypadkowości i cały ten stan idealny.
Nie mam pojęcia, gdzie i kto to składał, ale auto ładnie wyposażone i tak nieudolnie nieposkładane.
Pewnie ludzie typu "podoba mi się" popatrzą i kupią, tylko weź Pan to później złóż...
Przesyłam nr. VIN i link do strony:

ZFA19400002003452

otomoto.pl/oferta/fiat-croma-1-9-jtd-150...ek-100-ID6ygANp.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Auto świeżo sprowadzone, 100% BEZWYPADKOWE w stanie idealnym. 2016/01/27 01:10 #75336

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Już przed wyjazdem powinna Cię zastanowić cena + kraj pochodzenia...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport