Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [POMOC] co lepsze citroen C4 czy renault grand scenic

[POMOC] co lepsze citroen C4 czy renault grand scenic 2010/09/28 19:58 #1023

  • bartekikasia
  • bartekikasia Avatar
witam, mam dylemat, który z tych dwóch wybrać,

linki do obu ogłoszeń

otomoto.pl/citroen-c4-salon-polska-i-wla...el-sx-C15346821.html

niec nie wiadomo o wypadkowości

otomoto.pl/renault-grand-scenic-super-st...s-kil-C15317049.html

ten ponoć bezwypadkowy

który waszym zadniem bardziej przypadnie do gustu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [POMOC] co lepsze citroen C4 czy renault grand scenic 2010/09/28 20:20 #1024

  • fuzer
  • fuzer Avatar
Jeśli bym miał wybierać między tymi dwoma to bym się zdecydował na Renówke - ale nie w tym silniku bo jest stanowczo za słaby do wersji Grand - niby część elementów to plastik (np. błotniki) ale fura swoje waży.
Cytrynami nie jeździłem więc się nie wypowiem :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [POMOC] co lepsze citroen C4 czy renault grand scenic 2010/09/28 22:46 #1035

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
hahaha bezwypadkowe auto z Niemiec do tego diesel z 7tyś przebiegu ... tam się auta kupuje na lata do tego diesle tylko na duże przebiegi bo jest duża różnica cenowa między benzyną a dieslem a to musi się zwrócić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [POMOC] co lepsze citroen C4 czy renault grand scenic 2010/09/29 10:31 #1036

  • bartekikasia
  • bartekikasia Avatar
witam
oglądałem cytrynę i póki co wszystko ok, zadbany, nie licząc komisu pierwszy własciciel, lakiernik pomierzył i tylko na tylnym błotniku lakier grubszy, ale szpachli nie ma.

po numerze vin przebieg się zgadza, napraw na gwarancji nie było, potem też tylko przegląd

o 15 jade jeszcze go pod komputer podpiąć i jak będzie git, to mam nowy samochód,

a z tym scenikiem to troche boje sięzę licznik kręcony bo tego typu auta na taksówkach często widywałem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [POMOC] co lepsze citroen C4 czy renault grand scenic 2010/09/29 11:03 #1037

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Dobry wybór, lepiej jest wziąć auto z naszego krajowego salonu bo jest dużo większa pewność co do przebiegu niż w takim sprowadzanym z zachodu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport