Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Proszę oceńcie C4

Proszę oceńcie C4 2011/07/16 07:42 #14396

  • Nial
  • Nial Avatar
otomoto.pl/citroen-c4-klimatr-parktr-ser...acony-C19838028.html

Sprawdziłem na stronie po numerze VIN (VF7LCNFUC74196457) i przebieg się zgadza. Ale człowiek nie ma książki serwisowej, tylko jakieś tam papiery z przeglądów - przez telefon nawet nie potrafił sprecyzować, jakie. Nr VIN zgadza się z podanym przez sprzedawcę numerem rejestracyjnym: XK40667. Może ktoś potrafi coś więcej znaleźć o tym aucie? Sprzedawca niezbyt miły, ale nie kupuję od niego humorów tylko samochód. Mam ze 35km, więc chyba warto z cyfrowym czujniczkiem podjechać.

Teraz tak: pytam, gdzie kupił auto. Podobno w firmie która się nazywa tak: KILDEBILER. Znalazłem takie strony:
www.nelso.pl/dk/place/145200/
kildebiler.dk/
Dwa adresy, ale kilka ulic od siebie (wg Google Maps).
Ale też stronę niemiecką:
home.mobile.de/home/fahrzeuge-kildebiler.html - adres się zgadza.

Co o tym myślicie? Co to znaczy: "OBS: Bilen har været til syn den viste dato, men det er ikke det samme som, at den blev godkendt", google tłumaczy jako "UWAGA: samochód był na widok pokazany daty, ale to nie jest taki sam, jak zatwierdzony."

Aha. Według sprzedawcy, w Danii nie da się kupić samochodu od prywatnej osoby ze względu na jakieś podatki 30%, nie da się kupić samochodu z podatkiem czy coś takiego, dlatego kupuje się od takich firm - odciążony z podatku. O co w tym chodzi?
Ostatnio zmieniany: 2011/07/16 07:49 przez Nial.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport