Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003

Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003 2011/10/04 16:06 #16973

  • jello biafra
  • jello biafra Avatar
nr vin.1D4GP44303B308108
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003 2011/10/04 16:40 #16974

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Poproszę o link do ogłoszenia zgodnie z regulaminem forum:

.................::::::::::::::: Gdzie i CO piszemy na forum !!! :::::::::::::::.................

3. OCENA AUTA - jak szukasz szerszych informacji o pojeździe to pisz tutaj (marka pojazdu > ocena auta). Pamiętaj, aby podać prawidłowy numer VIN oraz LINK do ogłoszenia. W jednym temacie podajemy tylko jedno auto do sprawdzenia.

Przy zapytaniach o ocenę i prośbach o sprawdzenie historii auta podajemy LINK do ogłoszenia albo informację o tym gdzie auto stoi na sprzedaż. Jeśli to już jest nabyte auto prosimy to zaznaczyć. Do teraz byłem tolerancyjny ale następne prośby bez spełnienia w/w zasad będą ignorowane i nie będą podawane dane historyczne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003 2011/10/04 17:04 #16975

  • jello biafra
  • jello biafra Avatar
Ok.Tylko że ostatnio podałem link i prośbę o historie Chrysler Town&country i poprostu ktos mnie ubiegł bardzo szybko i kupił te auto.Ok są zasady
Podaje link
otomoto.pl/chrysler-grand-voyager-dodge-...ravan-C20926263.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003 2011/10/04 17:09 #16976

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Na forum informacje są publiczne i za darmo, jeśli ktoś chce od ręki i anonimowo to już niestety opcja płatna przez serwis www.automo.pl

1D4GP44303B308108




Model Year2003
MakeDodge
ModelGrand Caravan
Body Type4 Door Van; Extended
Trim LevelSport
Engine TypeV6, 3.3L; FFV
CountryUNITED STATES
Assy. PlantSt. Louis Assembly South
Production Seq. Number308108
Drive Line TypeFWD
GVWR ClassClass D 5,001-6,000 lb
Vehicle TypeVan
Vehicle ClassMini Van
Brake SystemHydraulic
Fuel TypeGasoline/E85
Tonnage1/2

Actual Cash Value$17,000 USD
Repair Cost$13,281 USD
Title StateMASSACHUSETTS
Title TypeCERT OF TITLE-SALVAGE
Odometer38,054 ACTUAL
Primary DamageRollover
VIN1D4GP44303B308108
Body StyleSPORTS VAN
ColorSILVER
Engine3.3L 6
DriveFront-wheel Drive
Cylinders6
FuelFLEXIBLE
KeysYES
ZDJĘCIA POJAZDU..............................


LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 11 important vehicle history records on this 2003 DODGE GRAND CARAVAN SPORT that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003 2011/10/04 19:19 #16980

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
wow ;D musi jezdzic czterosladem ;D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003 2011/10/04 19:44 #16984

  • jello biafra
  • jello biafra Avatar
Nie no jeżdzi normalnie bo nim jechałem nic nie stuka ani puka.Extra zachowuje sie na drodze.Podobał mi się...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosze o pomoc w sprawdzeniu historii samochodu DODGE GRAND CARAVAN 2003 2011/10/04 20:02 #16987

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Tylko dach ma z innej sztuki jak dla mnie bo ciężko wyklepać takie coś a w związku z tym ciekawe jak by się poskładał w razie wypadku, to już wolałbym czołówkę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport