Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Ford Mondeo 2008 Korekta Licznika WF0GXXGBBG8C49469 Myslowice

Ford Mondeo 2008 Korekta Licznika WF0GXXGBBG8C49469 Myslowice 2012/01/16 16:04 #20880

  • zbylu
  • zbylu Avatar
Witam

Oglądając auto do zakupu postanowiłem oglądnąć auto z poniższego ogłoszenia:

allegro.pl/hit-ford-mondeo-2-0-tdci-140p...m-x-i1976187445.html

Sprzedający:

AUTO KOMIS BAJA
Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice


Auto okazało się dość ładne jednakże deklarowany przebieg auta 146 000km jest ładną bajką.

Poniżej przesyłam list z serwisu niemieckiego w odpowiedzi na moje zapytanie o przebieg:

Sehr geehrter Herr,

entschuldigen Sie bitte die verspätete Antwort auf Ihre E-Mail bin aber erst seit heute wieder im Hause.

Bei dem von Ihnen genannten Fahrzeug handelt es sich um einen Ford Mondeo Turnier der bei uns regelmäßig gewartet wurde. Der letzte Wartungseintrag bei uns im Hause war am 23.08.2011 bei einem Kilometerstand von abgelesenen 167904 km .

Am 08.11.2011 befand sich das Fahrzeug dann noch einmal in unserem Hause, bei km 181872 zur Erstellung eines Kostenvoranschlags.

Ich hoffe ich konnte Ihnen damit helfen.

Der Zahnriemen wird im Übrigen bei 200000 km gewechselt


w wolnym tłumaczeniu wujka google to:

Szanowny Panie,

Proszę wybaczyć opóźnienie w odpowiedzi na e-mail, ale dopiero dziś jestem znowu w pracy.

Pojazd o który Pan pyta - Ford Mondeo - był regularnie serwisowany u nas.
Ostatnia wizyta w naszym serwisie była 23/08/2011 przy przebiegu 167.904 km.

W dniu 08.11.2011, pojazd był znowu w naszym serwisie, przy stanie licznika 181.872 km do tworzenia kosztorysu.

Mam nadzieję, że mogę pomóc w tym.

Pasek rozrządu zmienia się mniej więcej przy ok. 200.000 km

Autko ładne lub ładnie przygotowane. Sprzedawca natomiast przykręcił przebieg o tyle nieudolnie, że wszystkie wpisy ma oryginalne oprócz ostatniego, natomiast pokazuje wszystkim jako że chce być wiarygodny faktury i jak sami mozecie zobaczyc na zdjeciu pod ostatnia faktura jest przekreślony lub podkreslony przebieg i ..... kluczyc na zdjeciu. W realu w miejscu na fakturze pod kluczykiem tajemnicze coś zakorektorowane (lub zadrapane).

Auto ma krecony przebieg ok. 40 000km i znikło z allegro wiec pewnie go ktoś kupił. Dodatkowo mam potwierdzoną naprawę gwarancyjną przy przebiegu 126.020km - 15.11.2010 od kolegi don12 na forum ktory się często udziela. Z góry mu dziękuje za pomoc.


Eeeeech ta polska rzeczywistość....
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2014/07/31 13:18 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 2008 Korekta Licznika WF0GXXGBBG8C49469 Myslowice 2012/01/16 17:49 #20883

  • polishkid
  • polishkid Avatar
a to ten sam pajac co sprzedaje golfa 3 (auto 15lat)z przebiegiem takim co ludzie robia w rok/dwa.
golf 3 1.4 jest na forum, temat wczorajszy jak dobrze pamietam.

wszytskie jego auta maja zajebiste niskie przebiegi , szczegolnie dizle niemieckie. cukierki , w super stanie za pienadze nizsze niz w DE i NL.

prawda jest taka wiekszosc ludzi nie rozumie w polsce ze w DE i NL ludzie placa bardzo wysokie roczne podatki od auta, (dizle najwiekszy podatek ), i aby takie auto oplacalo sie trzymac to trzba nim bardzo duzo jezdzic. (pracodawca placi za dojazd pracownka do pracy 0.19centow/km) Czesto koledzy z pracy maja w autach rocznych juz najechane 40 tys, auta 5 latnie czesto powyzej 200 tys km. Auta służbowe robia jeszcze wiecej km.

Z ciekawosci zobacz komentarze sprzedawcy negatywne. Kiedys handlowal komorkiami i juz wtedy oszukiwal ludzi a teraz przerzucil sie na troche "drozsze" zabawki,ale mentalnosci taka sama.

reasumujac - typowy przyklad handlarza / dla mnie to najnizsza wartstwa spoleczesntwa :laugh:
nigdy nie kupuj auta od handlarzy , wpakujesz sie na mine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 2008 Korekta Licznika WF0GXXGBBG8C49469 Myslowice 2012/01/16 21:44 #20898

  • don12
  • don12 Avatar
Kolego ja też jestem handlarzem, i najczęściej Ford'ów i nie mówię , że sprzedaje bezwypadkowe (choć czasami także) , ale z 100% przebiegiem potwierdzonym certyfikatem wydawanym przez moją firmę. To jest mentalność nasza ,,, ściągają trupy i chcą sprzedać jako cudeńka tutaj w Polsce ...


Co do tego mondeo jedna historia:
15.11.2010 - 126020 km
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport