Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Ford Focus stan wzorowy - osoba prywatna

Ford Focus stan wzorowy - osoba prywatna 2012/08/14 08:15 #28698

  • PinkFloyd
  • PinkFloyd Avatar
otomoto.pl/ford-focus-stan-wzorowy-osoba...watna-C25514837.html

Oglądąłem te auto, cena nie mała jak na Forda Focusa I . Sam dopisek wzorcowy stan i przyprowadzony z przebiegiem 32 tys km oznaczac moze ze był bity, ale cóz trzeba zobaczyc. Po obejrzeniu własciciel mówi, ze był lekko obtarty błotnik z przodu, a tak malowany cały tył dwa boki, nowa klapa malowana cała od srodka tez co swiadczy, ze byla wymieniana, po otwarciu na rynienkach widac pierfidnie odlepiana tasma po malowaniu i nie zrobione przejscie z malowaniem- wyglada to okropnie, bagaznik w kole zapasowym malowany, malowane tylne drzwi, po otwarciu maski nowa lewa lampa, wymieniany pas przedni , tabliczka znamionowa załozona na nowe nity, chłodnica z wiatrakiem przyczepiona na opaski zaciskowe, wg mnnie ostro dostal przodem i tyłem, kasza po malowaniu na tylnych nadkolach, odłazi bezbarwny na prawym górnym słupku, w sroku dosyc czystko i z tego pwodu przebieg moze byc realny. Sprzedajacy chyba nie widział nigdy auta wzorcowego, wart ale nie 14500zł, ale z 11000zł w tym stanie, na koniec dodał ze naprawiany w ASO FOrd ( malowany przód az mi sie nie chce wierzyc), takiej badziewiarskiej roboty a szczególnie z tyłu nie wiedziałem dawno. I przyznał sie ze rozrzad nigdy nie wymeiniany czyli juz 8 lat od nowosci.
Ostatnio zmieniany: 2012/08/14 08:17 przez PinkFloyd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Focus stan wzorowy - osoba prywatna 2012/08/15 18:25 #28763

  • don12
  • don12 Avatar
Kolego jeśli chodzi o te naprawy przez ASO , to u nas w Krakowie oddajesz do Ford;a na robotę lakier/blacha a auto idzie do podwykonawcy i w większości tak u nas jest .
A co do wykonywania tejże roboty to pozostawiam bez komentarza to :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Focus stan wzorowy - osoba prywatna 2012/08/15 18:29 #28764

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
don12 napisał:
Kolego jeśli chodzi o te naprawy przez ASO , to u nas w Krakowie oddajesz do Ford;a na robotę lakier/blacha a auto idzie do podwykonawcy i w większości tak u nas jest .

KIA ma dokładnie tak samo, oddajesz do ASO a i tak robotę robi kto inny kto ma z nimi umowę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport