Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Honda HR-V 2004 KLIMA VTEC SALON 5 drzwi Oława koło Wrocławia

Honda HR-V 2004 KLIMA VTEC SALON 5 drzwi Oława koło Wrocławia 2011/05/07 19:49 #11207

  • czestek1
  • czestek1 Avatar
Ogłoszenie zamieszczone na otomoto. Adres i numery do sprzedajacego zawarte w tutule. Zataił fakt ze auto jest PO POWODZIOWE. Totalne rozczarowanie i niezgodnośc z opisem i tym co mowi sprzedajcy przez telefon. Jechałem specjalnie 400km aby zobaczyc wraka wyłowionego i wysuszonego z rzeki.





Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 2011/05/22 10:47 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda HR-V 2004 KLIMA VTEC SALON 5 drzwi Oława koło Wrocławia 2011/05/22 10:00 #12090

  • graider
  • graider Avatar
OSZCZERSTWO
SAM PAN PODCZAS ROZMOWY STWIERDZIŁ ,ŻE JEST PAN PEDANTEM A JA PANU ODPOWIEDZIAŁEM ,ŻE NOWE AUTA SĄ W SALONIE .

AUTO W 100% NIE BYŁO PO ŻADNEJ POWODZI TO PANA WYMYSŁ KTÓRY MOGE ZDEMENTOWAĆ NA KAZDEJ WYBRANEJ STACJI CZY W SALONIE

NIE SPODOBAŁO SIĘ PANU ŻE AUTO MA GDZIE NIE GDZIE RYSKĘ I TWIERDZIŁ PAN ,ŻE AUTO JEST BRUDNE W ŚRODKU
A PAMIĘTAJMU O TYM ,ŻE AUTO MA 7 LAT

ZACHOWUJMY SIĘ JAK DOROŚLI
Ostatnio zmieniany: 2011/05/22 10:37 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda HR-V 2004 KLIMA VTEC SALON 5 drzwi Oława koło Wrocławia 2011/05/22 14:34 #12112

  • czestek1
  • czestek1 Avatar
Pedantyzm to jedno, pofałdowana wykładzina i dywaniki w całym aucie, zapach stęchlizny. Rdza na nadkolach ( pytałem 3 razy czy sa ogniska korozji) Zderzak z tyłu porysowany. Piach i inne syfy w miejscu koła i na kole zapasowym. Oznaki auta ewidentnie po powodziowego, i nie jest zgodne z opisem ogłoszenia. Mam nadzieje, ze oszczędze innym zachodu, pieniędzy jak i rozczarowania.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport