Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 109}​​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg

Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/26 19:31 #3000

  • krist
  • krist Avatar
Witam ,super okazja z Morąga przebieg 32tys km ,rocznik podawany przez sprzedającego jest zafałszowany prawdziwy to 2004 znawcy niemieckich dokumentów to zobaczą ,to samo dotyczy koloru w brifie jest biało-szary ,auto było uderzone przód -lewa strona ,w okolicach podstawy akumulatora i dzwonu widoczne ślady naprawy blacharskiej ,przednia szyba wymieniona ,maska od spodu widoczne ślady naprawy ,brak lewego halogenu ,lewej zaslepki lusterka ,zaslepek wycieraczek,brak poduszki kierowcy -ale kontrolka gaśnie ,lewy próg nie równo wyprowadzony ,nie orginalne przednie lampy ,uszczelka tylniej klapy wklejona na silikon,auto sprowadzone do polski w sierpniu ,sprzedający unika wizyty w autoryzowanym serwisie ,drobne braki w wyposażeniu wnętrza, ksenony najtańsze chińskie , podaje link do aktualnej strony otomoto.pl/hyundai-coupe-32tys-przebiegu...senon-C15419394.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/26 19:39 #3003

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Pozwolę sobie dodać zrzut z ekranu i link do archiwum B)
moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C15419394
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/26 21:01 #3007

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Popraw mnie kolego, jeśli czegoś nie rozumiem...
Chciałeś kupić tego Hyundaia, tak?
Wybrałeś NAJTAŃSZĄ OFERTĘ - powtarzam - NAJTAŃSZĄ z otomoto.pl.
Hyundaiów było kilkanaście,najdroższy z tego roku kosztował ponad 60 tys zł.
Pozostałe oscylowały w ok. 40 tys zł...

Czego Ty się spodziewałeś za 25 tys zł ??????????????????????????????????

Albo ja jestem głupi, albo ludzie jacyś naiwni...

Stary - więcej rozwagi na przyszłość, proszę Cię.
I włącz KONIECZNIE myslenie.

Jak będziesz jeździł po takich igiełkach to będziesz miał cały czas takie wtopy.
Nie piszę tego złośliwie.
Ostatnio zmieniany: 2010/10/26 21:05 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/27 09:00 #3010

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Witam,mam do sprzedania pieknego hyundai'a coupe z końcówki 2006r, pierwsza rejestracja za granica 10.2007. Samochód w stanie idealnym, przegieb 32tyś. z książką serwisową do końca, jeden właściciel. Auto zostało sprowadzone z Niemiec, przyjechalo na kołach.

Szczerze to po takim opisie sprzedawcy można było się rozczarować "Samochód w stanie idealnym" sugeruje że auto jest idealne, a koleś chce je oddać za bezcen :)
Czego Ty się spodziewałeś za 25 tys zł ??????????????????????????????????
Ja bym się spodziewał tego co napisał sprzedawca :) ale jak reszta społeczeństwa jestem naiwny chyba i wierzę w to co piszą handlarze. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/27 12:10 #3013

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Najlepsze jest to:
"Samochód przyjechał na kołach..."
Nieuchronnie przypomina mi się taka jazda na kołach:

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/27 15:33 #3016

  • krist
  • krist Avatar
po pierwsze gosciu chciał wcześniej za niego 28 tyś a jak ci się włączy myślenie i nauczysz się czytać czyjes opisy to zauważysz że prawdziwy rok to 2004 jedz zobacz auto sprawdz papiery zaproponuj jazde do serwisu a potem pisz głupoty ,nie byłeś nie widziałeś to sie nie wypowiadaj ,w opisie sprzedawca zamieścił stek bzdur jak np ,niezależne ogrzewanie typowy oszust a sprawa rocznika wyjdzie dopiero przy rejestracji ,forum jest po to żeby ludzi uczulać na tego typu przekręty ,nie wspomne o straconym czasie i paliwie potencjalnych nabywców pozdrawiam myślących inaczej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/27 20:49 #3037

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
No cóż...
To jeździj dalej do takich okazji kolego, brawo.

Po pierwsze - pisze w ogłoszeniu 2006 - wyraźnie.
Więc nie gadaj że to rok 2004, bo się dowiedziałeś że to 2004 na miejscu.
Więc patrzyłeś za 2006 rokiem w cenie 25 tys zł. I POJECHAŁEŚ po 2006 rok w takiej cenie. I liczyłeś na to, że za te pieniądze będziesz szybszy od innych - trafisz SUPER OKAZJĘ.

I kolego trochę stonuj.
Nie pisałem głupot ale pozwoliłem sobie odpowiedzieć na Twój post - BO JAZDA DO TAKIEGO AUTA W TEJ CENIE TO JEST DOPIERO GŁUPOTA, ok?
Jeszcze raz się zapytam - na co liczyłeś jadąc do NAJTAŃSZEJ OFERTY auta - tańszej o dobre 15 tys zł od innych ogłoszeń ???????????
I ja tu mam się zastanawiać?
Nieeee, sam musisz podjąć decyzję czy jeździsz dalej po takich igiełkach, czy szukasz normalnego auta - widziałeś, aby ktoś coś Ci oddał cokolwiek za pół ceny? Nie mówie oczywiście o przypadkach losowych - gdzie faktycznie coś trzeba szybko sprzedać.
Ja mówie o normalnym życiu.
Polak to zawsze takie durne zwierze, że dla niego liczy się tylko CENA. Sam jesteś tego niestety SMUTNYM przykładem.
I nie masz co gniewać się na mnie, że mówic Ci prawdę prosto w ekran - nie robie tego po to aby się z Ciebie śmiać, ale po to, abyś otrzeźwiał. Jeśli coś kosztuje 60 % normalnej ceny auta to albo jest to złom, albo to jest przekręt.
I nic nie zmieni tego, co napisze sprzedający. Sprzedający może napisać wszystko - a Ty nie musisz we wszystko wierzyć.

Realnie te auto (w idealnym stanie) z tym przebiegiem kosztowałoby na pewno w ok. 50 tys zł - TAK?

Zrób tak następnym razem - wybierz sobie model auta, zobacz jaka jest średnia cena. Odrzuć te absurdalne (typu tej oferty) i odrzuć te najwyższe - patrz te powyżej średniej.
Czyli biorąc pod uwagę niniejszy przykład - patrz za autami powyżej 40 tys zł.

A jak nie masz takiego budżetu to zmień zainteresowanie, bo może Cię nie być stać na takie auto.
Chyba, że dla Ciebie liczy się opinia sąsiadów - jaki to jesteś zaradny itd... I ich zazdrość, bo kupiłeś TAAAAAAAAKIE auto w takiej cenie...

Zastanów się nad moimi słowami zanim odpowiesz - bo możesz się jeszcze bardziej pogrążyć.

BTW - forum jest po to aby ostrzegać i uświadamiać.
Co niniejszym uczyniłem - uświadomiłem Cię.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/28 16:34 #3058

  • maras
  • maras Avatar
Panowie po co ? ciśnienie tak trzymać ja uważam,że podstawa to jak z firmą CCC -
Cena Czyni Cuda i to zgubiło chętnego zakupowicza .

pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Hyundai Coupe 32TYŚ PRZEBIEGU IDEALNY KSENON -Morąg 2010/10/28 20:19 #3062

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
To właśnie człowiekowi próbuje wyjaśnic i uświadomić. Mam nadzieje, że kolega zrozumiał.
Albo się obraził i dalej szuka igiełek :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport