Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 109}​​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: 2003 Hyundai santa fe

2003 Hyundai santa fe 2010/08/12 12:05 #485

  • dariusz koszkul
  • dariusz koszkul Avatar
Chciałbym przestrzec przed handlarzem z Sosnowca.
linki
otomoto.pl/hyundai-santa-fe-C14616782.html


i innego auta które sprzedaje juz chyba ze 4 miesiące-o nim tutaj na forum w dziale FORD pisałem juz 24.06.2010.

otomoto.pl/ford-focus-C14518812.html

Pan parkuje swoje perełki na stacji statoil w sosnowcu przy ul wawel. a że często tam tankuje zainteresowałem sie tymi autkami i tak śledze ich historie. Forda oglądałem ok 2 miesiące temu tylko tym razem jest juz zarejestrowane w Polsce i juz nie ma informacji ze kupione od starszego pana :). samochód z zewnątrz jak z fabryki ( nowe wszystkie opony i lakier bez wytarc i smug) we wnętrzu natomiast wszystko wytarte. Teraz przebieg to 142tys a w poprzednim ogłoszeniu które opisywałem 24.06.2010 samochód miał 125 tyś!!!!!!! ( na początku ktoś przesadził ze zbijaniem licznika i teraz trzeba było podkręcić). brak ksiązki serwisowej!!! Pan należacy do grupy starych handlarzy-wyjadaczy i udający ze wszystko jest cacy. w jednym z ogłoszeń napisał ze nie jest handlarzem!!!

Druga perełka jaką zauważyłem to świeżo sprowadzony hyundai. ładnie zrobiony na sprzedaż na holenderskich blachach. Oczywiście BEZWYPADKOWY :). wszystkie autka mają haki co mowi ze ciągnęły nie jedno w swoim życiu ( a w krajach beneluksu ludzie na wakacje jadą ze swoimi domkami tysiące kilometrów na kilka tygodni-tam urlop jest obowiązkowy). po odpaleniu silnik chodzi na początku troche nie równo- przebieg znów 140 tys ( moze w komputerze do przestawiania przebiegu nie da sie innego wklepac :). jazda próbna to masakra-auto jest strasznie mułowate pomimo turbiny i intercoolera, w środku tapicerka troche przybrudzona i wytarta. zawieszenie do przejżenia na stacji-od czasu do czasu lubi coś postukać. Sprawdzenie miernikiem powłoki lakierniczej: przedni błotnik prawy - 300um, drzwi przód prawe 310 um, maska- 350um. Ksiązka serwisowa prowadzona do 137 tyś-ostatni wpis14.01.2010.
Ogólnie auta kupione za okazyjną cene na giełdzie w Holandii.

akutalizacja
przedstawiam nowe cudeńko Pana który twierdzi że nie jest handlarzem-dzis to Peugeot 407
otomoto.pl/peugeot-407-C14972793.html

autko w super stanie cud, miód malina-lepiej na prawdę dobrze mu się przyjrzeć
Ostatnio zmieniany: 2010/09/03 13:24 przez dariusz koszkul.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: 2003 Hyundai santa fe 2010/11/02 08:33 #3206

  • dariusz koszkul
  • dariusz koszkul Avatar
update na temat forda focusa który kilka miesięcy temu opisywałem wyżej
otomoto.pl/ford-focus-C15824360.html

fordzik nadal do sprzedaży ( to juz ok 5 miesięcy i nie moze znaleść szcześliwego nabywcy)
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2010/11/02 08:36 przez dariusz koszkul.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: 2003 Hyundai santa fe 2010/11/02 13:56 #3219

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Mam prośbę, żeby umieszczać auta w oddzielnych tematach bo później trudno coś odszukać :)

Hyundai Santa Fe
moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C14616782

Ford Focus
moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C14518812

Peugeot 407
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport