Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 109}​​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Hyundai i40 KMHLB41UADU031989 KOREKTA!!!!

Hyundai i40 KMHLB41UADU031989 KOREKTA!!!! 2016/09/07 09:03 #78043

  • carlos256
  • carlos256 Avatar
Wczoraj pojawiło sie takie ogłoszenie:

otomoto.pl/oferta/hyundai-i40-model-2014-salon-polska-pierwszy-wlasciciel-swiatla-led-ID6yxX0p.html

Po blizszym zapoznaniu się z samochodem, przypomniałem sobie że już gdzies widziałem podobne ogłoszenie:

olx.pl/oferta/hyundai-i40-1-7-crdi-115km-classic-salon-polska-pierwszy-wlasciciel-208-tys-km-CID5-IDh67qn.html#

1.
Sprzedający - kobieta, odkupiła ten samochód z firmy w której pracuje. Brak książki serwisowej, mimo że samochód salon PL i teoretycznie (jak na 2013 r.) pare wpisów w niej powinno być. W systemie ASO Hyundai nie ma ani jednego wpisu z naprawy gwarancyjnej samochodu (nie mam wglądu w naprawy w ASO poza gwarancyjne).

2.
Na stronie historiapojazdu.gov.pl/ jest tylko wpis przebiegu (dla uwiarygodnienia "nowego" przebiegu w moim odczuciu) z samego poczatku tego miesiąca 09.2016 r.

3.
- oba samochodu z firmy
- salon PL
- ta sama wersja wyposażenia (brak zestawu głośnomówiącego, tempomatu, brak halogenów, brak aluminiowych felg)
- w tym samym miejscu - lewa strona (patrząc na zdjęcia) nie dolega maska przednia
- na ramce tablicy rejestracyjnej (lewy dolny róg) jest ten sam znaczek chyba Hyundai
- ten sam rocznik 2013
- ten sam kolor
- otrzymałem zdjęcie dowodu rejestracyjnego i końcowa literka jest U, tak samo jak w drugim ogłoszeniu (widać po kształcie że to listerka U mimo że zamazane)

KORETKA LICZNIKA BLISKO 100 tysi km
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hyundai i40 KMHLB41UADU031989 KOREKTA!!!! 2016/09/07 15:33 #78046

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Wiesz co, to może być te samo auto, a może być TAKIE SAMO auto.
Różnica jest ogromna.

Wystarczy, że jakaś firma pozbywa się floty 50 Hyundai i40 białych classiców... :)
Ten VIN jest z którego auta?



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport