Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 151}
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI

[UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/11/23 22:19 #3927

  • polishkid
  • polishkid Avatar
otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-limited-hemi-C16329890.html

VIN 1J8HR58295C615916

Sprzedawca pisze ze auto bezwypadkowe ,ale miało spalony podłokietnik i cześć siedzenia pasażera. Nie wiadomo jak to zostało naprawione ,ale zapachu spalonego plastiku na zawsze pozostanie.
Do tego w tych miejscach biegną rożne kable i nie ma sie pewności czy wszystkie zostały wymienione na nowe.
Auto posiada akt własności SALVAGE - i uważam ze pisanie bezwypadkowe nie jest rzetelne.
Wiecej fotek auta w naszym VIN-Cekerze
Ostatnio zmieniany: 2010/11/24 10:38 przez Krzysztof. Powód: Poprawa linka do ogłoszenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/11/24 09:01 #3935

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Jezeli tylko to w nim było i samochod dziala poprawnie mysle,ze slowo bezwypadkowy jest jak najbardziej na miejscu.Kiedys w mondeo zalała mi sie centralka od centralnego/oczywiscie byla dokladana/ zaczelo sie tlic tak ,ze zrobiło sie jasno w samochodzie wyglądało to strasznie.....wymienilam kilka przewodów ,zlikwidowalem centralke i było ok nic nie śmierziałó.Kolego czy spalił sie Tobie kiedys chociaż troche samochod w środku czy tak zgadujesz z tymi zapachami i cała resztą?masz troche o tym pojecie ?jestes z wyksztalcenia mechanikiem,elektronikiem samochodowym itp?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/11/24 09:31 #3941

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Wygląda ża faktycznie był tylko środku troszkę nadpalony.

Type 2005 JEEP
Model GRAND CHEROKEE LIMITED
VIN: 1J8HR58295C615916
World region: North America
Manufactured in: USA
Year: 2005
Make: Jeep
Body style: Wagon 4 Door
Transmission: 5 Spd Automatic
Drive type: 4WD
Cylinders: 8 Cylinders
Safety restraints: Dual Front and Side Air Bags
Standard options: Power Steering, Power Brakes, Power Windows, Tilt Wheel, AM/FM Stereo, Compact Disc, ABS (4-Wheel)
Lot ID 14708917
Title Type SALVAGE VEHICLE TITLE
Odometer 34,768 ACTUAL
Primary Damage BURN - INTERIOR
VIN 1J8HR58295C615916
Body Style 4DR SPORT UTILITY
Color GRAY
Engine 5.7L 8
Drive Four by Four
Fuel GAS
Keys YES
VIN: 1J8HR58295C615916
Year/Make/Model: 2005 JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED
Body Style: 4 Dr. Wagon/Sport Utility
Engine Type: 5.7L V8
Manufactured In: UNITED STATES
Search Results: GOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Message IMPORTANT! The CARFAX database contains 7 important vehicle history records on this 2005 JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/11/24 10:21 #3943

  • polishkid
  • polishkid Avatar
nie muszę byc mechanikiem aby wiedząc ze skoro społo mi sie 10 kg plastiku to w samo0chodzi juz zawsze będzie specyficzny zapach.

Poza tym kraj który daje certyfikat SALVAGE nie daje go bez powodu. A nie musze pisac ze jest to kraj bardziej rozwinięty motoryzacyjni niz PL.

Sprzedawca pisze aby sprawdzić miernikiem lakieru bo wiadomo ze nic tam sie nie znajdzie a słowo nie wspomina o małym pożarze w środku. Jak dla mnie ewidentne mijanie sie sprzedawcy z prawda.

link cos nie działa prawidłowo do auta:
otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-limited-hemi-C16329890.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/11/24 10:33 #3944

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Rozumując Twoim tokiem czyli dla Ciebie kazdy samochod co bylo w nim cos naprawiane/np.spalila sie wiązka od instalacji/ to jest wypadkowy a patrz w internecie wszystkie bezwypadkowe ,jakby byl gdzies blisko podjechalbym go zoabaczyc i jestem pewny,ze nic w nim nie smierdzi o ile tylko to sie paliło bo co tam sie z nim dzialo to chyba juz nikt sie nie dowie.Czy widzisz dokladnie co tam sie spalilo?Często w tym miejscu jest modul od poduszek i srodkowym tunelem nie ma puszczonych jakis waznych wiazek.

Czy znasz pojecie co to jest samochod bezwypadkowy? tak w skrocie nie było ofiar w ludziach w czasie zdarzenia drogowego.Tu chyba nie było

Wiesz jakbym chcial kupic samochod z tej marki napewno bym się nim zainteresował albo trzeba samemu pojechac i poszukac samochodu tylko za ocean troche za duze koszta i nieraz ogladalem strony z samochodami np.w kanadzie ceny powalają na kolana u nas okazje...wiadomo,ze gdzies po drodze się zrobiły
Ostatnio zmieniany: 2010/11/24 10:38 przez krzysieksel1969.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/11/24 11:52 #3948

  • Jantys
  • Jantys Avatar
A tu więcej informacji
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/28 16:01 #5182

  • bieniekk
  • bieniekk Avatar
polishkid1 napisał:
otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-limited-hemi-C16329890.html

VIN 1J8HR58295C615916

Sprzedawca pisze ze auto bezwypadkowe ,ale miało spalony podłokietnik i cześć siedzenia pasażera. Nie wiadomo jak to zostało naprawione ,ale zapachu spalonego plastiku na zawsze pozostanie.
Do tego w tych miejscach biegną rożne kable i nie ma sie pewności czy wszystkie zostały wymienione na nowe.
Auto posiada akt własności SALVAGE - i uważam ze pisanie bezwypadkowe nie jest rzetelne.
Wiecej fotek auta w naszym VIN-Cekerze
:laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/28 16:05 #5183

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
a ja uwazam ,ze czepiasz sie oby tylko takie uszkodzenia byly w samochodach.A czy w nim czuc palenizne czy nie trzeba sprawdzić na żywo bo gdybać sobie można
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/28 16:29 #5185

  • bieniekk
  • bieniekk Avatar
polishkid1 TO ZNAWCA AUT,PROSZE ZOBACZYC JEGO POSTY SZUKA H...... WIE CZEGO,IDZ DO SALONU I KUP SOBIE NOWE AUTO,A NAJLEPIEJ TO BY CHCIAL KUPIC ZA DARMO,MARZYCIEL,AUTO USZKODZONE NAPRAWIONE I CO SIE TU CZEPIAC,SAM NAPEWNO TEZ MA AUTO POWYPADKOWE,KAZDE AUTO SPROWADZANE Z USA BYLO PO PRZEJSCIACH,SMIEM TWIERDZIC ZE AUTA EUROPEJSKIE SA O WIELE W GORSZYM STANIE,NIZ TE ZE STANÓW:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/29 13:09 #5206

  • polishkid
  • polishkid Avatar
kolego ,ale co tak sie gorączkujesz i krzyczysz na forum? czyżbyś byl sprzedawca tego cacka? tylko przez przypadek zapomialas dodac zdjec ze spalonym podłokietnikiem na auckji i cholera co tam jeszcze sie spaliło?

co do marzn o aucie to oczywiście ze marzyłem o jak najtańszym i jak w najlepszym stanie.
Kupilem tydzien temuy za 56 tys z gazem bez dzwona w stanioe dobrym. Do wymiany tylko 2 amortyzatory. Sprawdzone w servisie.

Wiec jak widzisz jak sie chce to mozna, mi szukanie zajelo 2 miesiace.

Ale z jednym sie z Toba zgodze, ze auta z usa czesto sa w lepszym stanie niz w EU.
Mieszkalem w stanach , tam kupilem swojego poprzedniego jeepa , sprowadzilem go do polski i jak chcialem go sprzedac to znalazlem kupca w tydzien czasu. carfax - czysty.
Ale to ejst inny przypadke niz taki syf jak ten hemi.

Pewnie jestes wlasciclem tego zgrilowanego jeepa wiec na przyszlosc podawaj wszytskie zdjecia uata a nie tylko takie gdzie nie widac uszkodzn. I wylacz caps locka - taki przycisk na klawiaturze po lewej stronie
Ostatnio zmieniany: 2010/12/29 13:11 przez polishkid.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/29 13:40 #5207

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Tzn, czegoś nie rozumiem...
Chcesz aby uznać te auto za WYPADKOWE, bo miało przypalony podłokietnik i kawałek fotela?
Stary, nie rób jaj.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/29 16:19 #5211

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Też dołożę swoje 3-gr odnośnie aut z USA - bez dwóch zdań są w dużo lepszym stanie, w większości przypadków da się sprawdzić przebieg auta lub nawet dogrzebać się do fotek jak mocno było rozbite - trudniej jest handlarzom cokolwiek ukryć bo do wszystkiego jest wgląd.
Ku mojemu zdziwieniu to i przebiegi w autach z USA są mniejsze niż w europejskich samochodach (nie mówię że we wszystkich), ale tak jak obserwuje ten rynek przez ostatni rok to wychodzi na to że amerykanie jeżdżą samochodami mniej niż europejczycy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/29 17:15 #5220

  • polishkid
  • polishkid Avatar
Kris75 napisał:
Tzn, czegoś nie rozumiem...
Chcesz aby uznać te auto za WYPADKOWE, bo miało przypalony podłokietnik i kawałek fotela?
Stary, nie rób jaj.

a gdzie ja napsialem ze auto to totalny dzwon itp ?

chyba jestesmy tu po to aby informaowac jak wyglada historia auta ktore ktos sprzedaje?
prawda?

wiec Ty nie rob jaj.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/29 17:23 #5221

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Obaj macie racje :)

Kris75: auto z wypalonym czymkolwiek w środku nie jest autem WYPADKOWYM - tylko uszkodzonym :)

polishkid1: i racją jest to że pokazujemy na tym forum "historię pojazdu", nawet jak dotyczy ona tylko wypalonego środka (czyli uszkodzenia)

Reasumując - forum służy wszystkim tym, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o pojeździe i nie jest istotne co dokładnie jest bo nie pokazujemy tylko i wyłącznie dzwonów i igieł z netu, ale staramy się tu pokazywać auta i ich dotychczasową historię (przebiegi, uszkodzenia, fotki z dzwonów, historię kradzieżową, itp. itd).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/29 18:03 #5222

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Tak samo jak bezwypadkowym jest pojazd po powodzi ale jakoś nie wydaje mi się żeby świadomie ktoś chciał takie kupić ....

Każdy następny off-topik będę kasował ..... koniec sprzeczek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/29 22:38 #5231

  • Denik
  • Denik Avatar
Dlaczego zawsze Kris75 powoduje jakieś...ale

























Kris75... wyluzuj...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/30 00:48 #5235

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
polishkid1 napisał:
Kris75 napisał:
Tzn, czegoś nie rozumiem...
Chcesz aby uznać te auto za WYPADKOWE, bo miało przypalony podłokietnik i kawałek fotela?
Stary, nie rób jaj.

a gdzie ja napsialem ze auto to totalny dzwon itp ?

chyba jestesmy tu po to aby informaowac jak wyglada historia auta ktore ktos sprzedaje?
prawda?

wiec Ty nie rob jaj.

Tak, wszystko się zgadza - tyle, że ja nie zgadzam się z Twoją tezą, aby auto uznać za wypadkowe, po prostu. Dlatego nie rób jaj - w sensie, że auto można uznać z tymi uszkodzeniami jako ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWE. Chyba rozumiesz o co mi chodzi. Oczywiście sprzedający ma wręcz OBOWIĄZEK poinformować kupującego o uszkodzeniach. Jeśli te zdjęcia dostałbyś od sprzedającego i że niby w takim stanie przyjechał do Polski to chyba nie miałbyś do nikogo żadnych pretensji.
Denik... Nie jestem konfliktowym człowiekiem, ale zbyt wiele ludzie mają czasem oczekiwań - lepiej chyba, że ktoś powie im to w oczy ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/30 08:32 #5239

  • polishkid
  • polishkid Avatar
Kris75 napisał:
polishkid1 napisał:
Kris75 napisał:
Tzn, czegoś nie rozumiem...
Chcesz aby uznać te auto za WYPADKOWE, bo miało przypalony podłokietnik i kawałek fotela?
Stary, nie rób jaj.

a gdzie ja napsialem ze auto to totalny dzwon itp ?

chyba jestesmy tu po to aby informaowac jak wyglada historia auta ktore ktos sprzedaje?
prawda?

wiec Ty nie rob jaj.

Tak, wszystko się zgadza - tyle, że ja nie zgadzam się z Twoją tezą, aby auto uznać za wypadkowe, po prostu. Dlatego nie rób jaj - w sensie, że auto można uznać z tymi uszkodzeniami jako ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWE. Chyba rozumiesz o co mi chodzi. Oczywiście sprzedający ma wręcz OBOWIĄZEK poinformować kupującego o uszkodzeniach. Jeśli te zdjęcia dostałbyś od sprzedającego i że niby w takim stanie przyjechał do Polski to chyba nie miałbyś do nikogo żadnych pretensji.
Denik... Nie jestem konfliktowym człowiekiem, ale zbyt wiele ludzie mają czasem oczekiwań - lepiej chyba, że ktoś powie im to w oczy ?

Kris , oczywiście zgadzam sie z Toba ,ale sprzedający NIC nie powiedział o podłokietniku jak pytalem o autao- a dopiero po wysłano JEMU zdjęć spalonego podl. powiedział: "ale przecież to nie ma znaczenia dla stanu auta"
A taka postawa sprzedawcy po prostu mnie wku#&^%$a. Nie rozumiem takiej mentalności.
Gdyby na dzień dobry powiedział co i jak ,, to pewnie nawet nie zainteresowawszy sie aby napisac posta na jego temat.
Teraz wszyscy znaja prawdziwa historie auta i tylko sie cieszyć z tewgo. Prawda?:evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Jeep Grand Cherokee 2005 HEMI 2010/12/30 13:57 #5244

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
I wszystko jasne - zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości - o tym sprzedający musi powiedzieć bo inaczej w ... zęby... ;)
Dzięki za info :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport