Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 151}
{getmodule 161}

TEMAT: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Uwaga

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Uwaga 2014/04/23 23:41 #60718

  • 2stacks
  • 2stacks Avatar
Postanowiłem trochę pogrzebać w Warszawskich Jeepach i natrafiłem na
to ogłoszenie: autoauto.pl/pl/14850/Jeep_GRAND_CHEROKEE...h=VyaWk&i=1&perPage=

Samochód również stał na Allegro ( nie sprawdzałem tego teraz).
Co do opisu auto pewne i bezwypadkowe.

PO OGLĘDZINACH:
- Lakier oryginalny ale rdza już go zjada, pognieciony trochę.
- Zderzak przedni do wymiany ( dziurawy)
- Plastiki podrapane i to mocno, w bagażniku połamany schowek boczny,
- Pęknięta obudowa zegarów
- Tapicerka brudna, w bagażniku duża dziura wygryziona przez psa ( wnioskuję po sporej ilości sierści i śmieci),
- Fotele za bardzo wygniecione jak na ten przebieg,
- Maska przy serwisie musiała być podtrzymana kawałkiem deski ... ( siłowniki do śmieci)
- Walnięta chłodnica i parę innych elementów od spodu ( ktoś tym ostro zarył po kamieniach )
- Ze skrzyni biegów leje się olej ( LEJE , mechanik sprawdzając podwozie określił to jednoznacznie) + brak oleju w skrzyni.
- Most prawy do śmieci,
- TUTAJ MOJE DOMYSŁY: Auto ma podany przebieg bliski 140.000 , dla mnie wygląda na ponad 200.000.
- BRAK jakiegokolwiek dowodu serwisowania auta ( brak książki , brak vinu w ofercie) , jak pytałem przez telefon to "oczywiście jest pełna dokumentacja , AUTO PEWNE", jednak na miejscu przypadkiem dokumentów brak " Serwisowany prywatnie",
- Spory wgniot na dachu , wygląda jakby ktoś rączką od bagnetu przyłożył ( z boku przypomina dziurę)

Rozumiem,że to Jeep ale miałem już 3 sztuki i nigdy nie trafiłem na takiego szrota przy oględzinach. Auto na pierwszych 5 minutach przeglądu dostaje ok 5.000 zł wyceny napraw w najlepszym wypadku.

NIE POLECAM i śmiało odradzam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Uwaga 2014/04/23 23:47 #60719

  • 2stacks
  • 2stacks Avatar
EDIT : Poprzednio przebieg był podany na stronie 133.000, oglądałem go 2 tyg temu.
Dziś już widze coś innego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Uwaga 2014/04/24 17:28 #60754

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
a masz vin? wpisz sobie autoauto w nasza szukajke to sie dowiesz wiecej o tej firmie ciekawego. Nie pojechal bym tam auta ogladac bo to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Uwaga 2014/04/24 22:02 #60784

  • 2stacks
  • 2stacks Avatar
Niestety Vinu nie mam. Najpierw sprawdzałem go czujnikiem, potem dałem pod serwis jakby tam grało to bym spisał Vin i podzwonił żeby go sprawdzili. Może w przypływie wolnego czasu podskoczę tam i spiszę go.
Jeszcze mi się przypomniało, że pod warsztatem zaciął się centralny.

Już szukajkę wczoraj katowałem ... ładne Volvo z brakującym tyłem i inne cukierki.

Inspektor masz możliwość sprawdzenia Vinu auta z Hiszp? Starałem się wstukać tu i tam ale jedyne co chce mi system pokazać, to rok prod , kolor itp ale bez żadnej historii serwisowej ;/.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Uwaga 2014/04/25 00:06 #60785

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Cóż - auta z Hiszpanii staramy się unikać - to śmierdzące zbuki kolego z problemami na przyszłość.

Co do rdzy - wiele aut z oceanu ma problem z rdzą, ponieważ przez miesięczną przeprawę są mocno narażone na niszczące działanie soli :(

I bez VINU to chyba post mało przydatny :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Uwaga 2014/04/26 14:30 #60844

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
nie ma znaczenia skad auto. Do vinu albo cos jest albo nie ma nic. Nowy temat zaloz i poogladamy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport