Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 151}
{getmodule 161}

TEMAT: Jeep GC- Sandomierz

Jeep GC- Sandomierz 2011/02/07 11:18 #7249

  • skipper65
  • skipper65 Avatar
Byłem oglądnąć tego Jeepa allegro.pl/show_item.php?item=1432682486.
Samochód cały malowany, wygląda jak by dostał z każdej strony, lub rolował.
Czujnik lakieru w oględzinach jest zbędny, szpachla widoczna gołym okiem(beznadziejnie zrobiony widać zafalowania)i powoli zaczyna odpadać, tylny lewy słupek,maska. Malowanie na odp...l się,wszędzie widać spolerowaną "skórkę pomarańczową", przy wlewie paliwa lakiernik nie odtłuścił powierzchni i po przetarciu palcem odpadł lakier. Przynajmniej można teraz zobaczyć, że w oryginale był czerwony metalik. Przednia szyba wymieniona, szyba bagażnika wyłamana na zawiasie z prawej strony,lampa tył strona prawa rozbita(poklejona plastrem) do wymiany,reflektor przód strona prawa porysowany uskubany-może być problem z przeglądem.Hak nie wbity w dowód(wg. informacji sprzedającego), instalacja elektryczna obcięta. Gaz zrobiony po "taniości", butla w poprzek bagażnika. Silnik trochę faluje na obrotach,po teście "kluczykowania" komputer wyświetla całe stado kodów błędów. Klimatyzacja i ogrzewanie jakoś tam działa, ale wyświetla kody błędów sugerujące w najbliższym czasie konieczność wymiany klapek mieszalnika(blendorsów), ASO ok. 2000 pln. Nie jeździłem szkoda czasu, więc jak napędy działają się nie wypowiem.
Podsumowując, auto typowe dla handlarza jak kupi za 17 podpicuje, przyklei odpadającą podsufitkę to pewnie znajdzie naiwniaka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jeep GC- Sandomierz 2011/02/07 13:54 #7252

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
znikl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jeep GC- Sandomierz 2011/02/07 14:11 #7254

  • skipper65
  • skipper65 Avatar
jak znikł to kopia z pamięci googli webcache.googleusercontent.com/search?q=...source=www.google.pl
albo zawsze można sprawdzić w archiwum aledrogo po nr aukcji.

Może ktoś go łyknął, bo do gostka jak oglądałem to cudo dzwonił ponoć klient z Wrocka, który był nim poważnie zainteresowany.
Ostatnio zmieniany: 2011/02/07 14:20 przez skipper65. Powód: dopisek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jeep GC- Sandomierz 2011/02/07 14:38 #7257

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Ma wystawiony znowu na swoim koncie ale juz bez dopisku BEZWYPADKOWY!!! pewnie byly stluczki parkingowe:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jeep GC- Sandomierz 2011/02/07 15:08 #7259

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Pamiątkowy zrzut z ekranu





i nowy Link na pamiątkę
allegro.pl/jeep-grand-cherokee-4-7-limit...gaz-i1432682486.html


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jeep GC- Sandomierz 2011/02/07 16:35 #7267

  • skipper65
  • skipper65 Avatar
krzysieksel1969 napisał:
Ma wystawiony znowu na swoim koncie ale juz bez dopisku BEZWYPADKOWY!!! pewnie byly stluczki parkingowe:)
albo gościu z Wrocka był bardziej nerwowy,ja to miałem tylko 180 w jedną stronę i potraktowałem trochę to jako wycieczkę krajoznawczą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport