Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 103}
{getmodule 161}

TEMAT: CEED U5YHA511AAL233716

CEED U5YHA511AAL233716 2016/11/01 10:51 #78907

  • sebastian
  • sebastian Avatar
Niby "indywidualny importer" takie wrażenie z obejrzenia ogłoszenia.
Auto na placu w komisie w Lesznie u "kolegi"
Sprzedawca zapewnia ,że wszystko super.
"stan techniczny oceniam na BARDZO DOBRY nie wymaga zadnego wkładu finansowego !!"

Na miejscu zastałem:
1.Na pewno bita- źle spasowana maska -ale wszystko wymienione w kolorze więc standard jak na komisy, nie ma tragedii
2.Pan przyniósł kluczyki i oczywiście akumulator nie odpalił- Pan w 10sec. zorganizował akumulator:), twierdzi ,że jak się podładuje podczas podróży będzie super
(z mojej wiedzy jeśli raz akumulator padł to jest do wymiany)
3.Klimatyzacja nie uruchomiła nawet sprężarki
4.Trochę klepią zawory - ale nie ma tragedii, łańcuch cichy.
5 Środek zadbany ,czysty

Więc jednak wymaga trochę "wkładu finansowego":)

stoi w autokomisie IWMAR Leszno ul. poznańska
otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-4-po-lifcie...sowany-ID6yvzaD.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CEED U5YHA511AAL233716 2016/11/01 22:44 #78918

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
To, że stoi na placu jest sposobem na sprzedaż poniekąd jak każdy inny.

1. Fabryczne spasowanie w koreańcach często pozostawia wiele do życzenia, a jak element jest wymieniony w kolor to z reguły widać i tak ślady odkręcania.
2. Nieprawda, że raz rozładowany akumulator jest do wymiany.
3. Klima np. poniżej pewnej temperatury się nie włączy.
4. W większości benzyn jest charakterystyczny dźwięk jakby zaworów, ale wcale nie musi to oznaczać nic złego.

Nie wiem jak to się ma do tego konkretnego egzemplarza, aczkolwiek reasumując za taką cenę i zestawianie z ogłoszenia to cudów się raczej nie można spodziewać, ale to na co się powołujesz w większości nie jest żadnym dowodem, a coś może być faktycznie na rzeczy, bo trochę już stoi, natomiast co konkretnie to ciężko mi się jednoznacznie wypowiadać nie widząc auta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CEED U5YHA511AAL233716 2016/11/03 06:57 #78935

  • sebastian
  • sebastian Avatar
Co do klimy, to chwilę później w hyundaiu , w tych samych warunkach działała- auto prawie to samo tylko znaczek inny(temperatura była pow. 10C). W Aucie którym przyjechałem również działała.Jak dla mnie za duże ryzyko aby to testować na sobie, trzeba pojechać na kontrolę do specjalisty.
W moich wcześniejszych pojazdach zawsze się włączała sprężarka, tu nic się nie zadziało.

Co do spasowania elementów to możesz mieć rację bo oglądałem już 7 szt I30/CEED i jak narazie to 2 szt mają równe szczeliny na masce.
Jak dla mnie trochę dziwne,ale przy dzisiejszych standardach produkcyjnych całkiem możliwe..

Podsumowując , uważam że klima nie działa więc pojazd niezgodny z opisem "bez wkładu finansowego", co do akumulatora aż tak się nie znam więc dobry 50/50(ryzyko jest ,że długo nie pociągnie)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport