Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: czy ktos umie sprawdzic korekte tego mondeo mk III z belgii?

czy ktos umie sprawdzic korekte tego mondeo mk III z belgii? 2010/10/03 13:16 #1095

  • maciek
  • maciek Avatar
mam wazne pytanie moze sie orientujecie. gdzies czytalem ze jak sa pokazane te teblice zjazdowe (numery ) to po nich mozna dojsc ile auto mialo km w momencie sprowadzenia tzn czy w polsce bylo cofane. wiecie moze na jakiej stronie sprawdzic samochod z belgii?
numery to gjp 919. auto jest z belgii wiec w sumie nie wiem czy to nie sa tablice rejestracyjne czy zjazdowe ale wiem ze jakos mozna do tego dojsc. podaje link

otomoto.pl/ford-mondeo-C15346268.html

webcache.googleusercontent.com/search?q=...&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
Ostatnio zmieniany: 2010/10/18 22:43 przez Krzysztof. Powód: archiwum link
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: czy ktos umie sprawdzic korekte tego mondeo mk III z belgii? 2010/10/03 17:18 #1100

  • fuzer
  • fuzer Avatar
po numerach można sprawdzać auta z danii, szwecji i holandii z czego te z danii to taki toche półśrodek na sprawdzanie bo dużo ręcznego dłubania.
Co do Twojego pytania o forda to jeszcze sie porozglądam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: czy ktos umie sprawdzic korekte tego mondeo mk III z belgii? 2010/10/03 17:41 #1102

  • maciek
  • maciek Avatar
okay czekam na odpowiedz i z gory dzieki fuzer nie wiem jak to sprawdzasz ale dobrze ze ktos taki jest
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: czy ktos umie sprawdzic korekte tego mondeo mk III z belgii? 2010/10/06 12:01 #1156

  • fuzer
  • fuzer Avatar
nic niestety więcej nie znalazłem i sorki że musiałeś czekać
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport