Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: WF0UXXLTRUAS76902 ford KA , czy byl po dzwonie? wielka prosba ;)

WF0UXXLTRUAS76902 ford KA , czy byl po dzwonie? wielka prosba ;) 2011/11/11 18:29 #18587

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
otomoto.pl/ford-ka-1-2-69km-polecam-C21044492.html wydaje mi sie ze cos bylo nie tak skoro ma 5 tys i przylecial do polski, w dekoderze pisze ze jest 20 fotek z aukcji i moze to akurat te jak bylo rozbite? pomozcie ;)
Ostatnio zmieniany: 2011/11/11 18:32 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: WF0UXXLTRUAS76902 ford KA , czy byl po dzwonie? wielka prosba ;) 2011/11/12 00:56 #18595

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Nie podobają mi się śruby pod maską, są jak nowe ze sklepu. Druga sprawa to kto we Francji sprzedaje roczne auto z przebiegiem 2000 km ?

Druga sprawa to dla czego ktoś po zrobieniu 3000 tyś km przez niecały rok sprzedaje nagle nowo nabyte auto ??

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: WF0UXXLTRUAS76902 ford KA , czy byl po dzwonie? wielka prosba ;) 2011/11/12 05:44 #18596

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Kolego czy to francja,niemcy czy inny kraj tam dobre i cale auta są drozsze niz u nas ,99% sprowadzonych jako idealne,bezwypadkowe i te w okazyjnej cenie sa po bum.Mieszkałem we francji jakis czas tam dobre auta i całe są drogie nawetwydaje mi się ,że droższe niż w niemczech.U nas mozesz kupic w rozsadnej cenie auto od 1 wlasciciela ktory kupił je w salonie a cene wymuszają własnie te okazje z aledrogo.Jest taka duża firma gdzie sprzedają auta powypadkowe mają tam kilka tysięcy aut 3/4 handlarzy kupuje tam samochody i naprawie je w polsce.Proponuje poszukaj auto od 1 wlasciciela ktory kupił je w polskim salonie,/nie 1 wlasciciel w polsce auta sprowadzonego/ a jezeli bedzie cos krecil z ksiazka serwisowaą fakturami za naprawy w praktycznie nowym aucie wiadomo........oczywiscie wizyta w salonie obowiazkowa przed kupnem.
Ostatnio zmieniany: 2011/11/12 05:48 przez krzysieksel1969.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: WF0UXXLTRUAS76902 ford KA , czy byl po dzwonie? wielka prosba ;) 2011/11/12 13:10 #18601

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
dzieki za sprawdzenie ;) autko polecone dla kupujacych na innym forum przez forumowicza. Tak ze napisze opinie wg tego co tu pokazane zostalo ;) jeszcze raz dzieki. Z tego co pisal to auto kupione przez jego rodzine tam ze wzgledu na to ze tam taniej bylo kupic nowke. Przyjechalo do PL, pojezdzilo do konca ubezpieczenia i teraz stoi. Zostawiam rozmyslenia przyszlemu kupujacemu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: WF0UXXLTRUAS76902 ford KA , czy byl po dzwonie? wielka prosba ;) 2011/11/12 22:35 #18625

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Zaciekawiło mnie to, że Krzysztof napisał o śrubach i będąc ciekawym zajrzałem w to ogłoszenie i co ??? nie ma już fotek silnika, wyparowały :) może jednak coś było na rzeczy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport