Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: FORD FOCUS 2.0 TDCI136KM TITANIUM BIXENON NAVI+PDC

FORD FOCUS 2.0 TDCI136KM TITANIUM BIXENON NAVI+PDC 2012/01/13 15:57 #20688

  • lukpio3
  • lukpio3 Avatar
Witam.
Póki co brak niestety VINu ale może któryś z kolegów zna sprzedającego i mógłby powiedzieć co nie co na jego temat. Ewentualnie może ktoś jest z Gorzowa Wielkopolskiego i mógłby podjechać, sprawdzić autko i zdobyć numer VIN. Ja bym pojechał ale już trochę Polski zwiedziłem za samochodami i przestało mi się to opłacać bo na paliwo wydałem już z 1000zł a samochodu jak nie było tak w dalszym ciągu nie ma. Oto link do ogłoszenia: FORD FOCUS 2.0 TDCI136KM TITANIUM BIXENON NAVI+PDC

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: FORD FOCUS 2.0 TDCI136KM TITANIUM BIXENON NAVI+PDC 2012/01/14 19:26 #20734

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Dobrze by było jak byś zdobył ten VIN to kolega DON12 może by sprawdził serwisówkę. Generalnie to diesel z Niemiec w kombi, przebieg realny na nasze warunki, ale na Niemieckie jest dość skromy i może być cofnięty.
Gdzieś haczyk musi być bo to najbogatsza wersja Forda, przebieg bardzo niski - czytaj "OKAZJA" szukał bym odpowiedzi w ASO i zapiskach w książce serwisowej (o której sprzedawca nie wspomina w ogłoszeniu) a auto jest dość świeże i takową KS powinien mieć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: FORD FOCUS 2.0 TDCI136KM TITANIUM BIXENON NAVI+PDC 2012/01/15 19:43 #20806

  • don12
  • don12 Avatar
Co do tego sprzedającego to ma dwa konto ,a przebiegi to nie warto gadać tylko wystarczy zobaczyć inne aukcje i przebiegi tych aut :)

Sam jako sprzedawca Ford'ów powiem tak , gdzie widzicie to superowe wyposażenie ??? Takie jak w załączniku to jest superowe wyposażenie !!!


Ostatnio zmieniany: 2012/01/15 19:58 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport