Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: proszę o sprawdzenie mondeo mk4

proszę o sprawdzenie mondeo mk4 2012/04/13 22:21 #24900

  • darios7
  • darios7 Avatar
Proszę o sprawdzenie forda Mondeo mk4, VIN WF0GXXGBBG8G10079, link do aukcji moto.allegro.pl/mondeo-2-0-tdci-titanium...-23-i2260695175.html

Mam opis wyposażenia z etisu, potrzebowałbym sprawdzić historię serwisową/przebieg. Szczególnie liczę na opinie DON12 lub Krzysztofa.

Oglądałem już kilkanaście Mondków ale każdy miał jakiś ukryty dzwonek lub przebieg zaniżony 2 razy i mam powoli dosyć jeżdżenia i dowiadywania się, że wszyscy sprzedający w tym kraju to oszuści piszący, że "auto nielakierowane, z oryginalnym przebiegiem bezwypadkowe", ect.

Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/13 22:28 przez darios7.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o sprawdzenie mondeo mk4 2012/04/13 23:11 #24901

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Niestety ja nic nie mam o nim więc nie pomogę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o sprawdzenie mondeo mk4 2012/04/15 19:26 #24955

  • darios7
  • darios7 Avatar
szkoda ale i tak dzięki za zainteresowanie. Autko podobno nie było bite (mam znajomego, który naprawia rozbite auta i stwierdził, że to ma oryginalny lakier), natomiast przebieg jest prawdopodobny. Gdyby ktoś inny wiedział jednak coś o historii tego autka byłbym zobowiązany.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o sprawdzenie mondeo mk4 2012/04/15 22:47 #24962

  • cao500
  • cao500 Avatar
Bardzo fajny Mondeo.
Kolego mogę Ci tylko poradzić żebyś zadzwonił do serwisu za granicą gdzie auto odbywało przeglądy i podał nr vin.
Powinni podać wszystkie informacje przez telefon.
Niestety ford nie prowadzi ogólnego serwera jak mercedes ,więc w Polskim oddziale nie mają informacji o tym aucie.
Pozostaje kwestia języka myślę ,że po angielsku powinieneś się dogadać.
Jeżeli nie umiesz w wystarczającym stopniu języka służę pomocą.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/15 22:48 przez cao500.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: proszę o sprawdzenie mondeo mk4 2012/04/16 08:07 #24967

  • darios7
  • darios7 Avatar
Jestem w kontakcie mailowym z nimi. Jakby mi się nie udało otrzymać od nich informacji poproszę o pomoc, ale na razie zobaczymy, czy odpowiedzą na moją prośbę. Generalnie widziałem historię tego auta z niemieckiego leasingu wraz z naprawami i wymianą np turbiny i halogenów wraz z cenanami usług, ale różnie z tymi informacjami bywa więc sprawdzam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport