Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT

[OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/18 15:26 #4914

  • mistyfik
  • mistyfik Avatar
Witam,
Poszukuje informacji o samochodzie jak w temacie - nr VIN WF0SXXGBWS7L10350

Auto na chwilę obecną wystawione na otomoto: otomoto.pl/ford-s-max-2-0-tdci-platinium...tomat-C16520213.html

Z góry dziękuje za wszelkie informacje i rady co do kupna.

Pozdrawiam,
Michał ;)
Ostatnio zmieniany: 2010/12/18 15:29 przez mistyfik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/18 16:06 #4916

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Fajny amochód miałem kiedys okazje nim się przejechać i jeszcze automat dla mnie super!!! to co na minus silnik tdci mam nadzieje ,ze wiesz coś o nim no i niestety skrzynie automatyczne forda nie należą do najlepszych.No i czepie sie przebiegu 24tys na niemcy.......hm wpolsce 2 letnie auta więcej maja najezdzone a jezdzi sie dużo ciezej w Polsce niż po niemieckich autostradach ,nawet zakup diesla przy tym przebiegu sie szwabowi nie zwrociłby
Ostatnio zmieniany: 2010/12/18 16:08 przez krzysieksel1969.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/18 16:16 #4918

  • mistyfik
  • mistyfik Avatar
Dzieki za opinie. ;)
Auto stało prawie rok na parkingu policyjnym - sa dokumenty ze auto było po kradzieży z niemieckiej policji... Boje sie troche o sprawe rejestracji w Polsce. Bede musial chyba zadzwonic do niemieckiego FORDA i podpytac o historie u naszych sąsiadów...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/18 16:25 #4919

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
No jak rok stało to jestem na nie chyba bardziej,nie sluży to za dobrze nowoczesnym samochodom w których jest dużo elektroniki a wątpie,zeby je ktoś przpalał .........jezeli ma duzy i may brief i jest wyrejestrowane nie powinno być problemów z rejestracją
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/18 18:29 #4920

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Moja Honda stała półtora roku i został z niej wrak. Sporo trudu kosztowało żeby ją doprowadzić do stanu znośnego. Przez to zamiast sprzedać ją za 6 tyś sprzedałem za 2 tyś .... mogłem dać pachnidełka do środka ale sprzedałem mówiąc dokładnie w jakim stanie jest auto. Auto nie lubią wilgoci a nie robiąc autem nawet małych przebiegów wszystko niszczeje od elektroniki po elementy tapicerki ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/18 20:19 #4921

  • don12
  • don12 Avatar
Ludzie ludzie i jeszcze raz ludzie . Umiejętnie odpalanie samochodu ,który stał rok , dwa lata to nic trudnego . Jeśli samochód był zamknięty , nie wlewała się do niego woda to jak najbardziej jest temat do przemyślenia :)

Co do tego silnika radzę sprawdzić newralgiczny punkt ... wtryskiwacze . Silnik 130 PS jeśli będzie się co 20 tyś serwisować i lać oryginalny olej bez problemu ci będzie służył

Poniżej specyfikacja autka :











Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/18 20:41 #4922

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
ciekawe to umiejetne odpalanie jak gdzies olej na tlokach albo pierscieniach osadził sie.Stawiam tez na to ,ze hamulce moga stac dojdzie regeneracja albo wymiana zaciskow na dzien dobry czy na to tez jest jakis umiejętny sposób?Ja bym sie nie pakowal w taki samochód ale to nie moja kasa i tylko moja opinia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/19 08:41 #4926

  • don12
  • don12 Avatar
Mój ojciec jeździ XC90 ,który stał ponad 6 miesięcy w Francji nic z tych rzeczy ,które opisujesz nie były w żaden sposób robione . Jedynie podać paliwo do filtra i sam pociągnął, chwile pochodził nierówno i tyle . Bez problemu jeździ do tego czasu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] Ford S-Max 2.0 TDCi PLATINIUM X AUTOMAT 2010/12/19 10:55 #4928

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Wszystko kwestia pogody w jaką stało auto, jak byłem we Francji to na pytanie o śnieg odpowiedz była że 6 lat temu coś tam spadło ale chyba na 1 czy 2 dni max ... u nas jak zasypie auto to stoi pod śniegiem 2-3 miechy a nikt mi nie powie że taka wilgoć dobrze robi na elektrykę i blachę. Pamiętajmy że u nas ze śniegiem spada tona syfu z elektrowni węglowych nie mówiąc o syfie który jest w dużych miastach, mieszkam w dużym mieście i widzę ilość syfu jaka osadza się w 1 dzień po np, umyciu auta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport