Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Ford s-max

Ford s-max 2017/03/24 00:05 #80238

  • 0407
  • 0407 Avatar
Witam
proszę o pomoc w sprawdzeniu samochodu ford s-max 2.2
VIN: WF0SXXGBWSCY73023
samochód jest własnością banku na słowenii, ale na polskiej rejestracji
zaproponowali mi taką opcję zakupu:
Drogi Kliencie,
Wolimy używać firmę transportową, która jest z korzyścią dla wszystkich.
W tej chwili ten samochód (wraz ze wszystkimi dokumentami) jest przechowywany w firmie wysyłkowej gotowej do wysłania do nabywcy.
Ich system jest prosty i skuteczny. Jeśli chcesz kupić ten samochód to kroki, które musimy przestrzegać:
1 - Musisz przesłać imię i nazwisko, pełny adres i numer telefonu.
2 - Po wysłaniu nam swoje dane będziemy powiadomić firmę dostarczane aby rozpocząć transakcję.
3 - firma żeglugowa skontaktuje się z Tobą i da wszystkie szczegóły dotyczące dostawy i płatności.
Będziesz zaproszeni do składania cenę samochodu (......zł) do przedsiębiorstwa żeglugowego zabezpieczone konto bankowe. To konto bankowe jest własnością i jest kontrolowane przez firmę żeglugową (nasza firma nie ma dostępu do tego konta).
Po zrealizowaniu depozytu firma dostarczająca dostarczy Ci pojazd i masz 7-dniowy okres kontroli, w trakcie którego musisz zdecydować, czy zaakceptować pojazd, czy nie.
Pojazd zostanie wyposażony we wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji (wszystkie dokumenty pojazdu, umowa kupna-sprzedaży, faktura).
* Jeśli odrzucisz pojazd, Twój depozyt zostanie zwrócony w całości przez firmę żeglugową.
* Jeśli zdecydujesz się przyjąć pojazd, musisz wyrazić zgodę na przedsiębiorstwa żeglugowego więc pieniądze zostaną przekazane na nasze konto.
Dostawa potrwa do 5 dni i oczywiście pojazd będzie ubezpieczony w czasie transportu. To działa dla nas, ponieważ widzimy, że pieniądze istnieją i są przechowywane przez firmę na zabezpieczonym koncie bankowym. To działa również dla Ciebie, ponieważ depozyt jest również gwarantowany.
Jeśli wszystko jest w porządku i zgadzasz się na zakup naszego samochodu, odpowiedz na swoje imię i nazwisko, pełny adres i numer telefonu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/24 13:22 #80239

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Gdzie Ty żeś go znalazł?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/24 17:05 #80242

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Napisz bardziej jaka cena, bo przypuszczam, że to MEGA OKAZJA.
Nie czujesz, że coś śmierdzi na odległość?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/24 20:40 #80243

  • 0407
  • 0407 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/24 23:16 #80245

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
Rozumiem, że wierzysz w cuda i łykasz takie bajeczki, bo wizja tej jedynej "okazji" i potencjalnego zysku całkowicie zaślepia trzeźwe myślenie :/
Wysyłaj szybko kasę, bo jeszcze Ci go ktoś sprzątnie z przed nosa...
Jak tu się nie zgodzić z powiedzeniem, że ludzie sami chcą być oszukiwani :(
Ostatnio zmieniany: 2017/03/24 23:18 przez Wojtek69.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/25 19:44 #80255

  • 0407
  • 0407 Avatar
pomyliłeś się właśnie nie wierzę, ale. chciałem się upewnić.
i dostałem nową wiadomość o tego oszusta na moje zapytanie
Nr rej.:WD9584E
VIN:WF0SXXGBWSCY73186
Data I rejestracji:2013-02-26
zobaczcie na viny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/26 12:08 #80261

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Z czym się pomyliłem?!
Ośmieszyłeś się po całości wrzucając takie auto/ogłoszenie do oceny, bo jak Kris napisał śmierdzi na kilometr, a bajeczka totalnie z doopy...
Sprawa powinna od razu trafić na policję, bo numer jest na kogoś zarejestrowany, korespondencja, IP etc.
Ostatnio zmieniany: 2017/03/26 22:58 przez Wojtek69.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/26 15:31 #80266

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Wojtek, spokojnie :)
Zainteresowany wykazał się przynajmniej MINIMUM rozsądkiem pytajac a nie od razu przelewajac i wizualizując sobie widczek auta za oknem, jak sąsiedzi będą patrzeć z zazdrością itd :)
To typowe oszustwo, wcześniej na otomoto było tego pełno, ale otomoto wycięło trochę tych oszustów.
To przenieśli się na inne portale.
Sprawa jest prosta - piszą o wysyłce auta - jak je zadatkujesz, ajak podasz swój telefon to nawet zadzwonią itd.
Wcześniej robili to za pomocą nieistniejących form kurierskich fałszując listy przewozowe itd.
Piszą o tym, że nie trzeba nic wpłacać, ale to nieprawda, żądają 2-3 tys EUR na pokrycie kosztów transportu cuda do Ciebie.
Jak wszystko OK, to jest to wliczone do ceny, jak nie - to NIBY mają zwracać, że Ty nie masz być stratny.
Mogą straszyć innymi zainteresowanymi, mogą potem straszyć kosztami - bo auto już spakowane, kurier czeka przed domem i auto pakuje a wpłaty dalej nie ma.
Po wpłacie kontakt się urywa, auta nie zobaczysz nigdy.
Mam nadzieje, że rozumiesz mechanizm.


Ostatnio zmieniany: 2017/03/26 15:35 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/26 18:55 #80267

  • 0407
  • 0407 Avatar
słuchaj Wojtek69
że prowadzę zabawę wymianę e-mail z tym oszustem to nie znaczy tak głupi żeby dać się nabrać, ale jest to też ostrzeżenie innych.

.ps. 18 lat temu takiego oszusta wsadziłem do więzienia na 2.lata,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/26 19:41 #80268

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
0407 napisał:
słuchaj Wojtek69
że prowadzę zabawę wymianę e-mail z tym oszustem to nie znaczy tak głupi żeby dać się nabrać, ale jest to też ostrzeżenie innych.
.ps. 18 lat temu takiego oszusta wsadziłem do więzienia na 2.lata,

Wiesz co, chyba trochę głupio Ci się zrobiło i robisz teraz dobrą minę do złej gry :)
Pierwszy post wyraźnie wskazywał, że prosisz o pomoc w sprawdzeniu auta, zapewne celowo nie dałeś linku by NIKT ABSOLUTNIE nie wykupił tej cudownej jedynej rewelacyjnej okazji :)
My Polacy już tak mamy - lubimy niskie ceny :)
I kupując auto - no BROŃ BOŻE nie moge przepłacić - cokolwiek to znaczy :)
Nie musisz udawać teraz, po to zadałeś pytanie - trochę kubeł za zimnej wody od Wojtka dostałeś, ale lepiej teraz niż po :)
Ostatnio zmieniany: 2017/03/26 19:41 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/03/26 20:26 #80269

  • 0407
  • 0407 Avatar
linku nie podałem przez to ze się spieszyłem do pracy , niebyło w tym mojej celowości dopiero po powrocie się z orientowałem i go wstawiłem. sorry tak to wyszło. :( ale i tak dziękuje za wam pomoc :) to był mój pierwszy post. to tyle na usprawiedliwienie mam. :(
dziękuje za pomoc :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/04/08 13:20 #80375

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
tu masz furę z vinu

motokomis.pl/723165.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford s-max 2017/04/08 22:13 #80397

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Cena "minimalnie" się różni :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport