Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006

Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006 2018/07/25 15:47 #83906

  • Marcin Z
  • Marcin Z Avatar
Szanowni,
potrzebuję pomocy w weryfikacji auta spod adresu ogłoszenia:
www.otomoto.pl/oferta/ford-galaxy-2-0-be...De1N.html#158f9183dc

Otrzymałem VIN WF0MXXGBWM6A64766
W serwisie autobaza zamówiłem raport. Jest info o dwóch szkodach zrobionych i (podobno) naprawionych na terenie Niemiec. Brak jednak szczegółów uszkodzeń. ASO Forda żąda ksero dowodu i pisemnej zgody właściciela na sprawdzenie (w dodatku mówią, że nie mają dostępu do danych spoza Polski).

Czy ktoś z Was dysponuje możliwością lub zna sposób na dokładniejsze sprawdzenie historii auta? Nie jest to Ghia, więc cena wydaje się adekwatna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006 2018/07/27 13:21 #83925

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Raczej nie na tym aucie/VINIE są odnotowane te szkody.
Każde ASO Forda ma dostęp do DSR, czyli elektronicznej historii serwisowej, natomiast auta z tych lat są jeszcze bardzo rzadko wprowadzone, ale dodatkowo jest dostęp do napraw gwarancyjnych i odczytów z podpięcia komputera, a pełną historię ma tylko ASO, które obsługuje dane auto w swojej bazie wewnętrznej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006 2018/07/28 18:09 #83928

  • Marcin Z
  • Marcin Z Avatar
Mówię o szkodach, ponieważ figurują w raporcie dla tego VINu. Według tego, co kolega mówi ASO we Wro i tak mi nie pomoże. Rozumiem, że poza organoleptyczną oceną niewiele da się zrobić.
Kontaktowałem się z miejscem w Niemczech skąd pochodzi auto. Tłumaczyli coś o lakierowaniu drzwi kierowcy i pasażera. Myślałem, że istnieje źródło, w którym opisana jest charakterystyka uszkodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006 2018/07/28 23:17 #83929

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
W żadnym raporcie nie ma szkód dla tego VINU.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006 2018/07/29 14:30 #83930

  • Marcin Z
  • Marcin Z Avatar
A to dziwne. Proszę, załączam raport, który otrzymałem w ubiegłym tygodniu. Dziś sprawdzałem ponownie, faktycznie brak wpisów o uszkodzeniach.
Was ist denn los?!
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006 2018/07/29 14:45 #83931

  • Marcin Z
  • Marcin Z Avatar
Kontaktowałem się z miejscem pochodzenia GER i potwierdzili istnienie. Mówią coś o malowanych drzwiach. Myślałem, że w raporcie znajdę jakieś konkrety "na papierze". Skąd w ogóle biorą się te dane w raportach przypisane do VINu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o pomoc w weryfikacji historii GALAXY 2.0 (Pb) z 2006 2018/07/30 13:11 #83935

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Faktycznie dziwna sprawa...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport