Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Ford Fiesta mk7 VIN: WF0RXXGAKRGT71648 Prośba o ocenę

Ford Fiesta mk7 VIN: WF0RXXGAKRGT71648 Prośba o ocenę 2019/11/21 23:43 #88629

  • DarekM
  • DarekM Avatar
Witam
Prosiłbym o ocenę autka, "zielony" jestem w tych sprawach, zamierzam i tak zamówić inspekcję u któregoś z fachowców z forum, ale wstępnie prosiłbym o ocenę czy wogóle warto sobie tym autkiem zawracać głowę bo mam ok 400km drogi.
W tej chwili ogłoszenie jest na OLX
www.olx.pl/oferta/fiesta-van-vat-1-2017-...-6-CID5-IDCcz8e.html
Było też na otomoto ale znikło, tam było więcej zdjęć.
Wykupiłem dwa raporty: z autobazy i autodna - dane praktycznie te same wyszły. Wiem od sprzedawcy że nie jest to auto bezwypadkowe,

Fiesta miała wg autobazy:
Miejsce zgłoszenia:
Francja
Incydent:
Z PRZODU
Incydent:
od 5000 do 7500 EUR
Incydent:
RUCH DROGOWY.

wg. Autodna:
ODNOTOWANO SZKODĘ NA POJEŹDZIE
Kraj: FRANCJA
Przyczyna: KOLIZJA
Rezultat: USZKODZENIE NADWOZIA
Miejsce uszkodzenia: Przód
Kwota: 5000 - 7000 EUR

W obu przypadkach data kolizji 2019-05 odnotowany przebieg. 56 843 km

Posiadam tylko jedno zdjęcie od sprzedawcy ze stanu po kolizji.

O co proszę?
1. Na zdjęciu uszkodzenia wydają się nie duże wg takiego laika jak ja:) ale z kolei kwota 5k-7k euro już robi na mnie wrażenie. Czy tak duże są odszkodowania we Francji czy może uszkodzenia były tak poważne?
2. Nie mam nawet pewności czy to zdjęcie przedstawia to samo auto co w ogłoszeniu. Ktoś może potrafiłby to zweryfikować?
3. Czy ktoś ma możliwość znaleźć więcej zdjęć? Chętnie postawię browara:) i tak zamierzałem kupić zdjęcia od osoby z allegro sprzedającej raporty , znalazł zdjęcia, info o kolizji i o wysokości szkody ale nie doszło do finalizacji bo przestał odpisywać:(
Na tym zdjęciu jest logo " Fraikin" czy jest możliwość odnalezienie tej archiwalnej oferty?

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Fiesta mk7 VIN: WF0RXXGAKRGT71648 Prośba o ocenę 2019/11/22 00:13 #88630

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Sprzedający dysponuje kompletem zdjęć z aukcji i ma je podesłać (mogła być np. wystrzelona poduszka) lub odpuścić sobie to auto.
2 osobowa wersja ciężarowa z ceną netto + 23% VAT, czyli 26900zł i bardzo możliwe, że będzie zarejestrowana na 2016r.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Fiesta mk7 VIN: WF0RXXGAKRGT71648 Prośba o ocenę 2019/11/22 01:34 #88631

  • DarekM
  • DarekM Avatar
Dziękuję za odpowiedź.
Co do tego że to van w cenie netto to wiem tylko takiego szukam, co więcej zależy mi na wersji 95KM i tu jest problem bo bardzo mało ofert vanów z tym silnikiem. Samochód muszę kupić przed końcem roku, (tak wiem że to nie zdrowe kupować na siłe ale zmuszony jestem).

wg. Autodna pierwsza rejestracja we Francji 2017-01-31 i tak też podawał mi sprzedawca. Nr rejestracyjny z oferty wydaje się w porządku, zgadzają się dwie pierwsze litery, dalej w raporcie autodna podaje tylko iksy zamiast dalszej częsci numeru. W cepik nie ma żadnych informacji ale to chyna dlatego że z Francji?
A co do zdjęć które zapewne posiada sprzedawca, będę jutro dzwonił do niego ...zobaczymy... ale mimo to mam prośbę może ktoś mógłby udzielić mi więcej informacji o tym aucie lub dał namiary gdzie mógłbym znaleźć te zdjęcia, może być i jakieś źródło płatne bo mam obawy czy jeśli "znajdzie" resztę zdjęc to czy udostępni mi wszystkie.


Dziękuję
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Fiesta mk7 VIN: WF0RXXGAKRGT71648 Prośba o ocenę 2019/11/22 12:01 #88632

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Rejestracja jest OK, w Cepiku ze względu na pochodzenie nic nie będzie, a zdjęć nigdzie nie ma.
Ostatnio zmieniany: 2019/11/22 12:02 przez Wojtek69.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Fiesta mk7 VIN: WF0RXXGAKRGT71648 Prośba o ocenę 2019/11/22 17:19 #88634

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Fiesta 2012-, 1.5L SOHC DI TC DSL DV5FD B, Frozen White
Numer VIN: WF0RXXGAKRGT71648
Numer rejestracyjny: EJ247RS60 ()
Data pierwszej rejestracji:
Kraj zarejestrowania: FR
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Fiesta mk7 VIN: WF0RXXGAKRGT71648 Prośba o ocenę 2019/11/25 00:49 #88641

  • DarekM
  • DarekM Avatar
Dziękuje wszystkim
Zdjęć jednak nie mam :( Sprzedawca zapewnia że poduszka nie była wystrzelona i godzi się na kompleksowe sprawdzenie auta na komputerze, ścieżce i co sobie wymyślę i gdzie zechcę czy to w serwisie Forda czy przez profesjonalną firmę. Więc ciągle mi to auto jeszcze siedzi w głowie.

Czy gdyby jednak okazało się że wszystko ok, ale jednak poduszka była wystrzelona to czy to przekreśla to auto w tej cenie?

Dzięki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport