Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Proszę o Pomoc ! Ford Mondeo

Proszę o Pomoc ! Ford Mondeo 2011/01/21 17:25 #6315

  • xEuroSx
  • xEuroSx Avatar
Witam

Znalazlem ciekawa oto oferte ktora jestem zainteresowany, ale niewiem czy warto,
A jak waszym zdaniem auto jest warto zachodu ?
Oraz mam pytanie ta rejestracja jest czy aby napewno Holenderska czy moze jakas przejsciowa czy cos. Wiem moze sie wydac glupie ale nie znam sie na tym :) prosze o pomoc
z gory Dziekuje ;)

allegro.pl/show_item.php?item=1422960956
Ostatnio zmieniany: 2011/01/21 22:22 przez xEuroSx. Powód: Wczesniej nie mialem czasu na głebszy opis
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o Pomoc ! Ford Mondeo 2011/01/22 09:40 #6335

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Auto na pewno godne uwagi, ale dla mnie zawsze wątpliwość wzbudza stan licznika, przeglądałem wczoraj ogłoszenia na Holenderskich stronach zobaczyć ile mają przelatane właśnie Mondeo z 2003 roku - bardzo mało było takich które miały poniżej 200tyś, ale kosztowały około 20tys zł w przeliczeniu (doliczyć sprowadzenie auta tutaj to by wyszło trochę więcej).
Owszem są takie po 15-17tys. zł ale rocznik 2001-2002 - a za rocznik 2003 to już min. 4500 euro - czyli jakieś 18tys zł + koszty sprowadzenia.

To tylko moje przypuszczenia co do przebiegu, może ktoś jeszcze coś od siebie dorzuci :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o Pomoc ! Ford Mondeo 2011/01/22 10:37 #6337

  • xEuroSx
  • xEuroSx Avatar
U mnie rownierz wzbudza niepokoj stan licznika, ale ,,Przebieg udokumentowany książką serwisową,,ciekawe.

No i takie jeszcze jedno pytanie. Na kierownicy a raczej na srodkowej jej czesci pod znaczkiem ford'a sa takie wypuklosci jakby poduszka chicla wyjsc ;) czy takowa rzecz moze cos sugerowac ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o Pomoc ! Ford Mondeo 2011/01/22 10:56 #6338

  • don12
  • don12 Avatar
Znaczki "X" na poduszce powietrznej były rzeczą normalną w mondeo .

Co do przebiegu bym uważał , podłączenie pod VCM prawdę powie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o Pomoc ! Ford Mondeo 2011/01/22 11:00 #6339

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Książkę serwisową można kupić od chińczyków za 50zł :) i to jest niestety częsta praktyka u naszych handlarzy.
I tak jak pisałem wcześniej - posiedziałem przy ogłoszeniach w Holandii wczoraj i specjalnie patrzyłem na ten rocznik Mondeo z tak małym przebiegiem i nie znalazłem ani jednej sztuki za te pieniądze (a przecież dochodzi jeszcze koszt sprowadzenia auta do kraju).
tu Kris75 wrzucił bardzo ciekawy i jak że prawdziwy artykuł
www.bezwypadkowy.net/forum/126-aktualnoc...-polacy-s-debilowaci
Warto przeczytać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Proszę o Pomoc ! Ford Mondeo 2011/01/22 12:02 #6344

  • sylwekdm
  • sylwekdm Avatar
Witam.
W sumie tak jak poprzednicy nie ma się do czego doczepic. Poza tym, że to autko jest wystawiane od listopada najpierw za 19 200, poźniej początek grudnia za 17 600, koniec grudnia za 16 200. Teraz za 15 900. Jakby była naprawdę igiełka to by się za taką cenę dawno sprzedała. Wg zdjęc sprowadzony został latem, zdjęcia sa z zagranicznego parkingu. Zwróc uwagę na opony. Nie wygladają tak jakby samochód wracał na kołach. Za dużo czernidła. Świetnie z tyłu widac laweciarza. Może to nim przyjechał do Polski?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport