Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA

Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA 2011/02/10 20:34 #7456

  • don12
  • don12 Avatar
Zgodnie z prośbą użytkownika tego forum przedstawiam wam oto ten samochodzik :

Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER

allegro.pl/ford-mondeo-1-8tdci-titanium-...eal-i1443652008.html

Samochód sprawdzony czujnikiem grubości lakieru , który potwierdził bezwypadkowość powyższego samochodu !!!!

Samochód bardzo zadbany , widać , że jeździł nim jakiś pedant ,który o wszystko dbał .

Sprzedający miły , chętnie zgadza się na jazdę próbną , która pokazuje co to za auto.
Silnik ładnie chodzi , wkręca się na obroty , nie DYMI !!!!

Sprzedający posiada wszelkie dokumenty na temat tego samochodu w tym także na wymienione nowe sprzęgło i koło dwumasowe !

Przebieg zgodny z wszystkimi poduszkami oraz komputerem silnika !!!!

Po nunerze VIN także przebieg zgadza się z wpisami w książce serwisowej .


Oferta godna polecenia .
RZADKOŚĆ , bo w dzisiejszych czasach każde auto jest bezwypadkowe , a takich aut jak te ,które naprawdę są bezwypadkowe jest bardzo mało

Jeszcze raz POLECAM . MOŻNA SPOKOJNIE PRZYJEŻDŻAĆ












Ostatnio zmieniany: 2011/02/10 20:36 przez don12.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA 2011/02/11 08:30 #7473

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Witam cię Don12, w jednym z postów odpowiedziałeś:

"Czujnik na dzisiejsze czasy już też mało może. Wiadomo , że przy takim aucie nikt się nie bawił w specjalne lakierowanie, ale przestrzegam przed kupowaniem auta tylko patrząc na pomiar z czujnika."

ja też swojego sokoła kupowałem od pedancika (wszystkie papierki , szpargały , pierdoły )autko posiadało , - niestety hocki -klocki tak czy siak powychodziły :angry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA 2011/02/11 09:56 #7484

  • don12
  • don12 Avatar
Nie wiem czy dokładnie przeczytałeś opis tego samochodu , ale chyba jednak nie.

Poza czujnikiem lakieru zostały także sprawdzone prześwity , jakieś odcięcia lakieru ... wszystko jest oryginalne !!!

Tak , przestrzegam przed zakupem samochodu tylko na czujnik ... tutaj VCM + czujnik + znajomość forda + oko lakiernicze powiedziało całą prawdę o tym samochodzie :)
Ostatnio zmieniany: 2011/02/11 09:57 przez don12.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA 2011/02/11 11:27 #7487

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Oby tak było naprawdę,- czego wszystkim życzę i każdemu z osobna :) przy kupnie au tek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA 2011/02/11 11:39 #7488

  • don12
  • don12 Avatar
I niestety mentalność pokazuje ... jak samochód jest w porządku to i tak się ludzie muszą czegoś doczepić ...żal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA 2011/02/11 12:42 #7499

  • sako
  • sako Avatar
Don ma racje. W dzisiejszych czasach trafic dobre auto to jak przysłowiową igłe. Same kręty i przekręty a te ogłozeniowe perełki to najcześciej nic innego jak zwykłe szroty robione na szybko przez naszych domorosłych mechaników.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ford Mondeo 1.8TDCI Titanium CLIPPER GODNE POLECENIA 2011/02/11 12:46 #7500

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
E ale ssorry jaka mentalność :huh: , przecież pożyczyłem najlepszego przy zakupie , poza tym autka nie widziałem więc nie komentuję stanu faktycznego , jeśli uważasz że jest ok to OK

pokłon
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport