Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Honda Civic VI 1.5

Honda Civic VI 1.5 2010/06/30 20:35 #123

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar
Ostatnio zmieniany: 2010/07/01 09:49 przez . Powód: Zmiana ikony tematu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Civic VI 1.5 2010/06/30 23:29 #126

  • Jantys
  • Jantys Avatar
1. ładna i pięknie wypolerowana mucha nie siada - pytanie czy wraz z ceną idzie też stan samochodu - mi osobiście się podoba, ale zajrzał bym pod maskę, pod spód samochodu i posłuchał silnika - stan licznika pewnie nie do sprawdzenia i zweryfikowania - trzeba zaufać sprzedawcy
2. tu sprzedawca poza samą hondą sprzedaje też chyba znaczek VTEC bo coś go mocno wyeksponował - no i to druga pięknie wypolerowana hondzia - trzeba też do ceny doliczyć przerejestrowanie - przebieg godny hondy nr 1 - też trudno będzie to potwierdzić
3. ta już mi się nie podoba - skoro przyjechał w tak pięknym stanie z Niemiec to czemu ma nowe kołpaki i podkreślony jest fakt "sprawnej klimatyzacji" - to moja awersja do aut z Niemiec - te całe i nie bite auta przyjechały do nas wieki temu lub wylądowały na Ukrainie - teraz sam szrot jedzie na handel po dzwonach lub stłuczkach. "Jest już zarejestrowana i gotowa do jazdy" - żeby nie było że zniechęcam zawsze możesz ją obejrzeć :)
4. W Belgi chyba mało ktoś jeździł bo 7tyś km rocznie - a reszta przebiegu już w kraju - hmm.. jak kupił od kogoś znajomego to się to jakoś tłumaczy.
5. komis sobie jeszcze życzy 1000zł do tej ceny z ogłoszenia - i tu już zupełnie szczerze nie rozpisując się powiem że to auto bym oglądał na końcu po nr 3

To są tylko moje spostrzeżenia i opinia na podstawie wróżby z fusów :) więc nie sugeruj się tym bardzo - na pewno masz jakieś swoje wytyczne - zapewne przebieg i cenę (wnioskuję po wyborze aut) - reasumując ja bym najpierw obdzwonił sprzedawców i dowiedział się jak najwięcej o tych samochodach, zanim bym pojechał, a kolejność bym obrał 1,2,4,3,5 (chyba że któraś by odpadła już po samej rozmowie ze sprzedawcą )
Ostatnio zmieniany: 2010/06/30 23:30 przez Jantys.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport