Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: HONDA CIVIC 1.6 SPORT- GAZ -OKAZJIA!!!- Prośba o pomoc.

HONDA CIVIC 1.6 SPORT- GAZ -OKAZJIA!!!- Prośba o pomoc. 2012/02/15 20:59 #22353

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Witam kolegów,

Otóż przeglądając ogłoszenia trafiłem na to oto auto:

moto.allegro.pl/honda-civic-1-6-sport-ga...jia-i2119945313.html

Nie mogę podać nr VIN ponieważ właściciel jest na wczasach i nie ma papierków przy sobie, dla jasności jestem z nim umówiony na sobotę więć wtedy mogę go zdobyć ale może przed moim wyjazdem ktoś coś zauważy jakieś przygody ze zdjęc bądź już oglądał to auto i ma coś na przestrogę. Samochód sprowadzony w 2008r z Niemiec dla córki która miała dojeżdżać do pracy 400m od domu :) (to pierwsza zastanawiająca historia)w 2009r założony gaz sekwencyjny i od tamtej pory zrobione ok 2000tyś km na nim (druga zastanawiająca historia skoro 400m do pracy), sprzedający przebieg gwarantuje na 39tyś ponieważ jednak córka wolała chodzić na piechotkę do pracy (córka pracuje w prokuraturze w Brzezinach więc może nie oszukuje :) )Może ktoś ma niezbędne uwagi na co zwrócić uwagę podczas oględzin, czujnik lakieru posiadam. Jakie macie informację na temat silnika 1,6 110KM i to jeszcze z gazem, czy dobrze go znosi. Może inne jednostki polecicie które występują w Hondach Civic VII generacji?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Grzesiek 84
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: HONDA CIVIC 1.6 SPORT- GAZ -OKAZJIA!!!- Prośba o pomoc. 2012/02/15 22:49 #22361

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Tak średnio to wygląda, jeśli gość pisze, że nie jest handlarzem...:
Vovlo F40 03r. 1,9 37.000zł 604 992 381 -> ogłoszenie z 2008 roku

allegro.pl/listing/user.php?us_id=3750487
www.google.pl/search?q=%22604+992+381%22...&fp=43938f120c12c9f3
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: HONDA CIVIC 1.6 SPORT- GAZ -OKAZJIA!!!- Prośba o pomoc. 2012/02/16 08:27 #22364

  • kubski
  • kubski Avatar
po jakiego grzyba zakladac gaz do auta, ktore caly czas stoi pod domem
czyli,co? w 3 lata córeczka handlarza zrobila 2tys km
to juz lepiej sobie rower kupic albo hulajnoge
a moze przywiozl rozitego (nic nie pisze o bezwypadkowosci) i postawil w pokrzywach a w wolnych chwilach przy nim grzebal
a co ma do tego,ze pracuje w prokuraturze?myslisz, ze jest tam prokuratorem rejonowym :laugh: i dlatego Cie nie oszuka
równie dobrze moze tam chodzic sprzątać (oczywiscie nie ubliżając paniom sprzątającym)
sorry, ale dla mnie jedna. wielka bajka

silnik to przyzwoita jednostka. nieżle współgra z gazem, o ile instalacja jest zalozona profesjonalnie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: HONDA CIVIC 1.6 SPORT- GAZ -OKAZJIA!!!- Prośba o pomoc. 2012/02/16 15:31 #22389

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Kubski, nie wiem po co się tak emocjonować skoro każdemu się takie myśli nasuwają. Opisałem po prostu jego gadkę, założył gaz bo milei nim do jeżdżać do Łodzi do pracy. Mam świadomość że gościu handluje samochodami (umię korzystać z google) zwróciłem również uwagę na to że w ogłoszeniu nie znalał się dopisek o bezwypadkowości więć gościa zapytałem i stwierdził że sprowadził w całości.

P.S Kubski dzięki za opinie o silniku. Kris75 również dzięki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport