Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Honda Accord 1.8

Honda Accord 1.8 2010/07/23 23:02 #259

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
Witam
Jestem na jutro umówiony na oglądanie tego autka moto.allegro.pl/item1148445573_honda_acc...dbana_prywatnie.html
Może ktoś już go wcześniej oglądał i wie coś na jego temat? Może jakieś sugestie, na co wyjątkowo zwracać uwagę w tym modelu (poczytałem trochę na forach, ale informacji nigdy za wiele)?
Skłonił mnie do przyjrzenia się bliżej tej Hondzie opis i cena (nie niska bo wg. ubezpieczycieli ten rocznik jest wart 18000zł, ale cena startowa 21900zł może sugerować, że auto może mieć coś wspólnego z opisem, niemniej będę się ostro targował!). Oczywiście nie omieszkam jutro napisać wrażeń z oględzin (będzie ze mną mechanik) i z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek info.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Accord 1.8 2010/07/24 22:10 #262

  • marcadir
  • marcadir Avatar
Accorda bezwypadkowego trudno spotkać, cena powiedziałbym normalna, cennikiem ubezpieczycieli nie sugerowałbym się... Autko wygląda na zadbane, jedyna poprawka to w opisie opony nie z jesieni 2010 tylko 2009... Koleś opisał auto z takim przejęciem, że nie zdziwiłbym się gdyby na forum hondy miał założone konto.
Ostatnio zmieniany: 2010/07/24 22:10 przez marcadir.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Accord 1.8 2010/07/25 18:57 #266

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
Oglądałem autko i tak:
- Środek mega zadbany
- Lusterka, szyby, ogrzewanie, chłodzenie i klima chodzą bez zastrzeżeń
- Silnik pracuje cicho i równo
- W trakcie jazdy nic nie buja, nie stuka, nie zostawia 4 śladów, cicho i przyjemnie
- Od spodu oglądał mechanik - nic nie spawane nic nie klepane, wszystko ok
- Z zewnątrz: na przodzie maski lekki odprysk lakieru (od kamienia z pod kół poprzedzającego pojazdu), na drzwiach też leciutka przycierka, zderzaki przód i tył lakierowane (ale zderzaki od tego są, żeby się zderzać ;) )
Generalnie zgadzało by się w większości z opisem z ogłoszenia. Autko zaklepałem, w przyszłym tygodniu jeszcze ma go zobaczy gość z forum Hondy i jak nie doszuka się niczego podejrzanego to chyba będę szczęśliwym posiadaczem :)
A jak się okaże że coś nie halo jednak to nie omieszkam się tu rozpisać, ku uciesze ewentualnych potencjalnych nabywców.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Accord 1.8 2010/07/27 13:28 #289

  • r44f4rman
  • r44f4rman Avatar
Trudno powiedzieć bez VINu ale wnętrze wygląda na wersję ES (przynajmniej panel centralny, ale mógł być wymieniony). W wersji ES powinny być też halogeny z przodu - warto rozkodować VIN, a jeśli sie potwierdzi, że to ES to oglądać przód dokładniej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Accord 1.8 2010/07/29 18:13 #303

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
Dorwałem numer VIN: SHHCG85402U302129
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Accord 1.8 2010/08/03 20:32 #346

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
No i Accorda....................... NIE KUPIŁEM!!! A dlaczego? Bo sprzedawca z tych "zjeść ciastko i mieć ciastko". Wstępnie byłem umówiony na niedzielę, sprzedający zadzwonił w sobotę, że może przełożymy spotkanie na następny weekend, bo on nie będzie miał jak dojeżdżać do pracy z Otwocka do W-wy (a to autobusów nie ma???). Po mojej sugestii, że jednak nie chcę już dłużej czekać i wolał bym ten weekend powiedział, że się odezwie wieczorem. Dzwoni wieczorem i mówi, że ok, może być niedziela na 16:00. No to ustalam z nim, że wpadnę, siądziemy do kompa, puszcze przelew, podpiszemy umowę i wsio. Gość jednak rzuca, że woli gotówkę a niestety w sobotę po 19:00 i w niedziele mój bank nieczynny. W związku z powyższym, przełożyliśmy spotkanie na poniedziałek na 18:00. Załatwiłem kierowcę, żeby mnie podrzucił do Otwocka, czekamy sobie na wyjazd a tu gość dzwoni, i mówi że jest problem, mianowicie "tankowałem na stacji i zostawiłem na blacie portfel, a w portfelu dokumenty, ubezpieczenie itp... Jestem teraz na tej stacji, ale obsługa nie znalazła żadnego portfela. W związku z tym chyba nie uda nam się dobić targu." Gul mi skoczył, bo gościu strasznie się motał jak to mówił i jakoś mu nie uwierzyłem. Jak by nie mógł powiedzieć, że jednak się rozmyślił i na razie go nie chce sprzedawać. No ale co ja mogę, złożyłem wyrazy "współczucia" i tak się niestety skończyła moja przygoda z tym autem. Straciłem tylko czas i nerwy. Więc na przyszłość, gdyby komuś z was przyszło kupować tą Hondę (jest naprawdę zadbana) od tego pana, to podpisujcie od razu umowę przedwstępną, z zawartą informacją o karze za odstąpienie od umowy.
Ja wracam do dalszych poszukiwań :)
Szerokości B)

PS. Jak coś to mam zrzut ogłoszenia jak by wygasło i foty.
Ostatnio zmieniany: 2010/08/03 20:37 przez Sleeve.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Accord 1.8 2010/08/03 20:53 #347

  • Jantys
  • Jantys Avatar
No jak jest jak piszesz to faktycznie słabo - jak auto faktycznie jest zadbane i w dobrym stanie to założę się że na allegro czy oto moto ogłoszenie nie będzie wisiało dłużej niż jeden dzień (chyba że koleś przywali cenę zaporową)
Szukaj dalej - w razie czego coś podpowiem jak znajdziesz jakąś nową sztukę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport