Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/25 10:11 #54186

  • howi
  • howi Avatar
Witam
otomoto.pl/honda-jazz-1-4-model-2013-kli...ik-el-C31670567.html
Mam zamiar kupić ten samochód i podczas sprawdzania nr. VIN LUCGG3750D3200479 wyświetlił się komunikat że cyfra kontrolna jest nieprawidłowa " 0 " Sprzedający poinformował mnie że przedni lewy błotnik i drzwi były malowane . Poza tym samochód jest w bardzo dobrym stanie i posiada gwarancję fabryczną . Proszę o udzielenie informacji czy wyświetlenie takiego komunikatu oznacza że coś z tym samochodem jest nie tak .
Proszę o szybką odpowiedz bo zaraz po Nowym Roku chciałbym sfinalizować transakcję . Co jeszcze powinienem sprawdzić , bo pierwszy raz kupuję samochód sprowadzony .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/25 22:46 #54204

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Slabo lakier dobrany. Tylny zderzak tez mi sie wydaje robiony. Trzeba dobrze sprawdzic jak mocno to bylo uszkodzone i czy sa airbagi. Wizualnie wyglada po taniosci naprawione

Gwarancji nie bedzie skoro nie byl naprawiony w aso.

Vin raczej ok. Zadzwon do aso niech wklepia. Moj dekoder go nie obsluguje, zbyt nowy rodzaj vinu

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/25 23:57 #54216

  • howi
  • howi Avatar
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź , nie wiedziałem że naprawy blacharskie poza ASO powodują utratę gwarancji również na mechanikę . Bardzo spodobał mi się ten samochód i zdaję sobie sprawę że nie może być w idealnym stanie skoro po roku stracił tyle na wartości . Proszę powiedzieć czy warto się nim zainteresować ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/26 00:01 #54217

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Kazda kolizja powoduje naruszenie wielu elementow. Cokolwiek wysiadzie moze zostac wylaczone spod gwarancji ze wzgledu na kolizje. Gwarant stwierdzi ze moze miec z nia zwiazek i koniec. Wiadomo jest to honda ale mamy rok 2013 i liczy sie ksiegowosc a nie bezawaryjnosc. Zapytaj czy ma fotki sprzed kolizji. Jezeli odpowie ze nie ma to moglo byc mocno. Jak ma i bedzie chetny udostepnic to moglo nie byc zle. Prosto mozna sprawdzic jak mocno byl walniety. Nalezy sprawdzic komore silnika i słupek wewnetrzny przedni ten miedzy blotnikiem a drzwiami. Jezeli sa robione to musialo byc mocno. Jezeli nie to tylko "zadrapanie"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/26 09:18 #54218

  • kubus28
  • kubus28 Avatar
Też mi na ściemę wygląda ta gwarancja. Zresztą sprzedający zaznaczył, że samochód bezwypadkowy a teraz mówi że malowany był tu i tu ! Jakby był uszkodzony lekko to by go dawno naprawili w Niemcach a nie wyprzedawali NOWY samochód do Polski !!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/26 09:25 #54219

  • howi
  • howi Avatar
Właśnie umawiam się na oględziny auta z Kris75
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/26 09:34 #54220

  • kubus28
  • kubus28 Avatar
Mój ojciec jak kiedyś kupował
IBIZE to mu sprzedający wysłał Fotki jak był uderzony a później naprawiany, tylna ćwiara wspawana :). Przynajmniej był szczery.
No to niech Kris75 poogląda i proszę jc o opis :-) Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/27 23:10 #54274

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Juz po ogledzinach ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/28 14:25 #54299

  • howi
  • howi Avatar
Oględziny wypadły pozytywnie :)
W samochodzie malowany był lewy przedni błotnik i wymieniono drzwi przednie lewe . Maska z przodu , pokrywa bagażnika ani żaden inny element samochodu nie były odkręcane ani malowane . Kris wnikliwie posprawdzał samochód , podpiął do komputera i polecił kupno . Wydaje mi się więc że warto kupić to auto .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/29 09:37 #54329

  • kubus28
  • kubus28 Avatar
No to fajnie. A jak z tą gwarancją ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/29 11:11 #54332

  • howi
  • howi Avatar
Sprzedawca twierdzi że konstrukcja nie została naruszona i samochód posiada gwarancję , oczywiście oprócz blachy i lakieru . Jeśli nawet jej nie posiada to wydaje mi się że za tą cenę i tak warto go kupić , bo auto wygląda jak nowe a silnik i zawieszenie też zostały sprawdzone .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nr. VIN cyfra kontrolna PILNE 2013/12/29 14:02 #54344

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
pamietaj tez ze jezeli gwarancja ma obowiazywac to ciebie obowiazuja przeglady zgodnie z ksiazka. Brak jakiegos albo spore spoznienie anuluje gwarancje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport