Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Zawartość raportu.

Zawartość raportu. 2019/01/23 01:50 #85481

  • Rafal Bukowski
  • Rafal Bukowski Avatar
Witam.
Mam pytanie odnośnie zawartości raportu historii pojazdu. Po wpisaniu numeru VIN otrzymałem raport, który mogę zamówić. Ale w rozpoznaniu pojazdu nie ma udostępnionych wszystkich danych np. konfiguracja silnika, wersja silnika, liczba biegów itp. Jest natomiast informacja "dostępny". Czy to oznacza, ze te dane będą dopiero widoczne w kompletnym raporcie po uiszczeniu przeze mnie opłaty? Natomiast w zawartości raportu np. przy przebiegu pojazdu, historii uszkodzeń, zdjęcia pojazdu itp. nie widnieje informacja "dostępny" tylko "brak wpisów". Czy tutaj również pojawią się dane po uiszczeniu opłaty czy po prostu nie będą w ogóle dostępne, ponieważ nie macie np. dostępu do tych informacji czy po prostu mam to uznać, ze auto jest w porządku i nic się z nim poważnego nie działo? Z góry dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawartość raportu. 2019/01/23 12:43 #85482

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Do tego auta z głównego raportu nic się nie dowiesz poza podstawowymi informacjami dotyczącymi fabrycznej konfiguracji, a brak informacji o historii absolutnie nie o oznacza, że z autem na 100% jest/było wszystko OK. Auto z USA, więc dodatkowy raport za 19,90 może ewentualnie wnieść coś do tematu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawartość raportu. 2019/01/23 18:53 #85483

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Najwięcej informacji znajdziesz u kolegów z forum Hondy, tak jeden z właścicieli dość sporo o niej napisał.

www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=15&t=3414
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawartość raportu. 2019/01/24 00:13 #85484

  • Rafal Bukowski
  • Rafal Bukowski Avatar
Wojtek69 napisał:
Do tego auta z głównego raportu nic się nie dowiesz poza podstawowymi informacjami dotyczącymi fabrycznej konfiguracji, a brak informacji o historii absolutnie nie o oznacza, że z autem na 100% jest/było wszystko OK. Auto z USA, więc dodatkowy raport za 19,90 może ewentualnie wnieść coś do tematu.
Dzięki za informację.
Kiedyś już chyba zamawiałem taki raport ale o ile dobrze pamiętam to w nim również nie było tych informacji. Sprawdzę jeszcze raz jutro i najwyżej dam znać jak to wygląda. Ogólnie z samochodem nic się niepokojącego nie dzieje chcę chyba tylko zaspokoić swoją ciekawość. Auto było kupowane w salonie w Chicago, następnie brat pierwszego właściciela odkupił go od niego jako mienie przesiedleńcze a teraz ja jestem jego właścicielem. Tak pokrótce wygląda jego historia. Nie mam jakiś podstaw ani powodów, żeby w tą historię nie wierzyć ale wiadomo różnie to bywa. Tak jak mówiłem, chcę zobaczyć co mówi baza danych aby zaspokoić swoją ciekawość.

Najwięcej informacji znajdziesz u kolegów z forum Hondy, tak jeden z właścicieli dość sporo o niej napisał.

www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=15&t=3414
Dzięki Krzysztof za informację.
Tak nawiasem mówiąc to osobiście doskonale znam tego gościa bo to jest mój wątek :) .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawartość raportu. 2019/01/24 16:15 #85495

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Rafal Bukowski napisał:
Najwięcej informacji znajdziesz u kolegów z forum Hondy, tak jeden z właścicieli dość sporo o niej napisał.
www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=15&t=3414
Dzięki Krzysztof za informację.
Tak nawiasem mówiąc to osobiście doskonale znam tego gościa bo to jest mój wątek :) .

Ładne auto i fajnie utrzymane, info dałem bo jednak parę lat minęło od 1 wpisu więc wszystko mogło się zmienić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawartość raportu. 2019/01/24 23:00 #85506

  • Rafal Bukowski
  • Rafal Bukowski Avatar
Krzysztof napisał:
Rafal Bukowski napisał:
Najwięcej informacji znajdziesz u kolegów z forum Hondy, tak jeden z właścicieli dość sporo o niej napisał.
www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=15&t=3414
Dzięki Krzysztof za informację.
Tak nawiasem mówiąc to osobiście doskonale znam tego gościa bo to jest mój wątek :) .
Ładne auto i fajnie utrzymane, info dałem bo jednak parę lat minęło od 1 wpisu więc wszystko mogło się zmienić.

Dzięki za wyrażenie pozytywnej opinii. Staram się dbać o nią jak najlepiej potrafię i wszystkie rzeczy, które przy niej na bieżąco robię opisuje na forum. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego auta. Owszem od założenia tematu w maju upłynie 3 lata ale ostatni wpis pochodzi z 02 czerwca zeszłego roku :) . Więc, nadal jestem jej posiadaczem i myślę, że jeszcze długo nim będę :) . Jeszcze raz dzięki za nadanie odpowiedniego kierunku, gdzie mógłbym się czegokolwiek dowiedzieć na temat tego auta.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport