Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: honda 1999r 1.4 hatchback

honda 1999r 1.4 hatchback 2010/06/08 12:20 #7

  • elfuego
  • elfuego Avatar
podobnie ten wydaje sie oki. co koledzy na to. otomoto.pl/honda-civic-C13289917.html
przepraszam ze tak od razu do konkretów ale ssytuacja jest podbramkowa, na co zwrócić uwagę
Ostatnio zmieniany: 2010/06/30 14:49 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: honda 1999r 1.4 hatchback 2010/06/11 14:51 #10

  • Jantys
  • Jantys Avatar
ten model wygląda ok - silnik brudny jak trzeba, na śrubach (na fotkach przynajmniej) nie widać aby był kręcony, trzeba by się dokładnie przyjrzeć z bliska, szpary też wyglądają ok, lakier to z miernikiem trzeba przepadać, w książkę serwisową to uwierzę tylko do tych 60tyś/km dalej to różnie może być (poza tym takie książki to sobie można kupić puste do wypełniania)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: honda 1999r 1.4 hatchback 2010/06/11 20:58 #13

  • elfuego
  • elfuego Avatar
hehe a jednak ruszyło zapodałem te dwa samochodziki pare dni temu, ten fur własnie kupiłem.miał pekniete swiatło lewe, pan oczywiscie pokazał wszystkie zdjecia ,co i jak było powiedział ,o małych usterkach(szczegóły ale oczywiscie wielki plus dla niego) , oczywiscie fachowiec w mojej ekipie to potwierdził,środek lala. oczywiscie leciutkie ogniska korozji pod samochodem były(11 lat) nadkola nie ruszone brak wstawek. podstawowe wymianki i konserwacja podwozia i mam nadzieje z 5 lat pojeździć , a silnik kosa ,czyli moja przygoda z kupnem auta zakończona. oby kolega Blanker i paru innych z bezwypadkowe net sie tu pojawiła bo dzieki nim wiele kasy zaoszczedziłem i ze szrotem nie wróciłem..a wszystko co przepowiedzieli ze zdjec sie sprawdziło.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: honda 1999r 1.4 hatchback 2010/06/13 20:46 #14

  • Jantys
  • Jantys Avatar
hehe - powoli coś rusza :) chyba mało jest bezwypadkowych LOL

Co do tej hondy to oby długo jeździła - rzadko trafia się dobra "sztuka"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport