Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Honda Civic 1.4

Honda Civic 1.4 2011/02/10 10:46 #7438

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
uzywanejaknowe.pl/Oferta/1338/honda-civic-1.4-ls-high.aspx

Co powiecie o takiej Hondzie ... warto się w to pakować. Jazda w 90% po mieście.

Głównie założenia auta: bezawaryjne, mało pali i musi mieć pojemny bagażnik jak na tą klasę.
Z wyposażenia musi mieć: klimę (wystarczy manual), 2 poduchy przednie + boczne, podgrzewane lusterka :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Civic 1.4 2011/02/10 12:44 #7439

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Ogólnie z blachareczki wygląda ok i jest dość zadbana. Dziwi mnie tylko ten przelot. Nawet jak auto pomykało po mieści to przez 6 lat nabiło 35 kkm ? To mi nie pasuje. Moim zdaniem ma trochę więcej lecz ktoś mu dyskretnie wykasował trochę. Mogę się mylić, ale to mi nie pasuje i już. Moja żona pomyka innym autkiem tylko do sklepu, księgowej itp,czyli ogólnie wokół komina i nabija wiecej.
Taka honda do miasta spokojnie Ci wystarczy. Jest ładna.;)


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Civic 1.4 2011/02/10 12:59 #7440

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ja kiedyś kupiłem Suzuki Swift (wersja na USA) 5 letnią z przebiegiem 18 tyś :) auto było firmowe znajomego a jeździła nim księgowa do sklepu po zakupy (miała do niego 2-3 km max) a do firmy 200m więc różnie to bywa :) pokaż mi takiego co by uwierzył w 5 latka z przebiegiem 18 tyś. Drugi przypadek to Octavia kolegi z pracy żony (odziedziczył po rodzicach), auto ma chyba 8 lat, kupione w salonie PL od nowości w rodzinie i ma nalatane jak dobrze pamiętam 21 tyś :)

Za plus tej Hondy, salon PL, serwisowana w ASO, sprzedaje ją Honda Plaza czyli dealer, dają na nią 6 miesięcy gwarancji. Nie pamiętam jak tylko z kosztami i w/w silnikiem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Honda Civic 1.4 2011/02/10 17:03 #7450

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Krzysiu, jeśli jesteś pewien że z przelotem jest ok to spoko. Nie mam pytań. Sam mam kolegę z awensisem 3 letnim i przelotem 5 tyś km, ale to są sporadyczne przypadki. Ogólnie z silnika mi w hondach nie ma problemu. W civic z 1995 roku był problem z aparatem zapłonowym, ale to tylko tyle. Honda robi dobry produkt, a do tego masz 6 miesięcy gwarancji jak pisze w ogłoszeniu to już totalnie masz loozik. Możesz ją spokojnie sprawdzić i w razie czego walisz do tego dilera.



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport