Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Accord V gen., Gdańsk

Accord V gen., Gdańsk 2011/04/08 08:45 #9923

  • mortas
  • mortas Avatar
otomoto.pl/show?id=C17954127

Interesuje mnie to auto, a ponieważ nigdy Hondy nie miałem, nie bardzo wiem na co zwrócić uwagę. Widzę tylko źle naklejone oznaczenia modelu, tzn. chłopaki z Accord Klub Polska zauważyli.
Warto się pchać 300 km żeby obejrzeć to cudo?
Może to auto któregoś z Forumowiczów lub ktoś już oglądał tą Hanię?

Pozdrawiam serdecznie

mortas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Accord V gen., Gdańsk 2011/04/08 17:19 #9952

  • maleman
  • maleman Avatar
Miałem kiedyś ten model V gen 2.0 manual , jeździło się naprawdę dobrze , duże wygodne auto, zaczynała jeździć dopiero powyżej 3k obrotów w mieście paliła około 10L.Miło wspominam i na forach też chwalą
Z drogich rzeczy to zawieszenie i wybrane części silnika. Nie wiem jak automat ale ważna sprawa do weryfikacji. podobnie jak buda pod katem rudej

Mój miał ponad 200k przebiegu a fotel kierowcy wyglądał lepiej, krzywy też kierunek z przodu / zderzak
Najszybciej mógłbym go zobaczyć w środę jeśli jesteś zainteresowany.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Accord V gen., Gdańsk 2011/04/09 04:21 #9969

  • mortas
  • mortas Avatar
Oczywiście jeśli masz po drodze to zobacz, będę niezmiernie wdzięczny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Accord V gen., Gdańsk 2011/04/09 07:56 #9973

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Coś z przodu chyba było dłubana, tak przynajmniej wynika z fotek. Wnętrze zmęczone i to dość mocno. Przelot przekłamany i to na 100% popatrz na fotele i kiere. Mam u siebie na warsztacie sporo fur ze skórakami i widzę porównawczo że to auto ma około 250-300 kkm. To nie wiek auta, ale intensywna eksploatacja. Do tego bagżnik, mimo gruntownej auto kosmetyki widać że auto było używane jako dostawczak. Może ktoś miał jakąś budowę albo coś podobnego lub jeździł nim u siebie w firmie.
Furak wygodny i ogólnie trwały, ale ten jest zmęczony i to mocno. Tego przynajmniej odradam na dłuższy okres. Cena jest ok, nie wydasz dużo i w razie czego wiele nie stracisz. Za tę kasę jak kupisz auto to można je trochę w razie czego doinwestować i jeszcze pojeździ.


Tu bywam:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport