Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 109}​​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Hyundai i30 - prośba o pomoc w ocenie

Hyundai i30 - prośba o pomoc w ocenie 2017/03/18 17:55 #80189

  • Pepe
  • Pepe Avatar
Witam,

Mam pytanie czy jest jakaś szansa uzyskania informacji o historii auta hyundai i30. Mam nr VIN TMAD381UAEJ057568

www.otomoto.pl/oferta/hyundai-i30-crdi-p...OCNl.html#0fd61e460c

Druga sprawa, czy to prawda, że za granicą auta hyundaia maja już tylko elektroniczne książki serwisowe ? Widzę na aukcjach oferowane i30 z polskiego salonu z 2015 r. które nadal mają zwykłą książkę papierową. Tymczasem sprzedający twierdzi, że auto z Belgii jest z 2014 r. i dlatego nie ma książki papierowej, jest tylko elektroniczna, którą można sprawdzić w ASO. W opisie auto 100% bezwypadkowe z oryginalnym przebiegiem, podobno udokumentowanym, tylko że żadnych dokumentów na to nie ma (mam sobie sam sprawdzić ...).

Czy jest w ogóle opcja sprawdzenia historii auta skoro nie jestem właścicielem (nie mam dowodu rej.), po drugie auto jest z Belgii, stąd mam wątpliwość czy Polskie serwisy mają jakąkolwiek historię napraw/serwisowania samochodu zagranicznego u siebie ?

Z góry dziękuję za pomoc, bo przyznam, że w temacie jestem zielony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hyundai i30 - prośba o pomoc w ocenie 2017/03/19 00:17 #80192

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Powinna być książka, w polskim ASO będą dostępne tylko naprawy gwarancyjne i akcje serwisowe, a weryfikacja możliwa tylko z właścicielem.
Ostatnio zmieniany: 2017/03/19 00:18 przez Wojtek69.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport