Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 151}
{getmodule 161}

TEMAT: Mój Jeep

Mój Jeep 2011/06/03 20:04 #12662

  • kamileq
  • kamileq Avatar
Dwa lata temu zakupiłem byłem Jeep Grand Cherokee 5,2 V8 1996, w wersji szwajcarskiej Limited Gold. VIN: 1J4GZB8Y9TY101421 - wyprodukowany w fabryce w Graz. Kupiłem go po atrakcyjnej cenie od handlarza-sprowadzacza ze Złotoryi, który auto to sprowadził ze Szwajcarii. Auto jak na 1996 było w niezłym stanie (wiadomo - trzeba było włożyć w niego drugie tyle co za zakup - ale w końcu to auto 14 letnie (obecnie 15), a ja jestem pedantem i szczególarzem i lubię dbać o swoje autko). Zauważyłem, że samochód był robiony - lewy przód. Zaciekawiło mnie czy ktoś na forum jest mi w stanie pomóc w ustaleniu historii tego egzemplarza, w szczególności może jakieś zdjęcia jak wyglądał np. w ofercie zakupu w Szwajcarii-rozmiary uszkodzeń po stłuczce? Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tym zakresie. Interesuje mnie jeszcze przebieg możłiwy do ustalenia sprzed sprzedaży. Kupiłem go ze stanem licznika ok. 184.000km. Obecnie ma ok. 209.500 zrobione podczas użytkowania przeze mnie. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 2011/06/03 20:09 przez kamileq.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mój Jeep 2011/06/03 21:48 #12668

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Nie ma dostępnej o tym aucie historii - jest tylko jeden zapis w Carfaxie - obstawiam, że dotyczy eksportu pojazdu, albo jego rejestracji w usa.

1J4GZB8Y9TY101421

Model Year1996
MakeJeep
Engine TypeV8, 5.2L
CountryUNITED STATES
Assy. PlantSteyr Assembly
Production Seq. Number101421
GVWR ClassClass D 5,001-6,000 lb
Vehicle TypeMultipurpose Vehicle (MPV)
Brake SystemHydraulic
Fuel TypeGasoline

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 1 important vehicle history records on this vehicle that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mój Jeep 2011/06/04 06:16 #12672

  • kamileq
  • kamileq Avatar
Dzięki za tak szybkie sprawdzenie. Co do tego rekordu w Carfax, to wydaje mi się, ze moje auto nie było nigdy w USA ani fizycznie ani nie było tam rejestrowane. To wersja tzw. europejska (dokładniej na Szwajcarię) wyprodukowana w Graz w fabryce Mercedesa G. Zajrzę chyba do Carfax, bo mnie intryguje ten jeden rekord.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport