Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 151}
{getmodule 161}

TEMAT: Grand Cherokee VIN: 1J4GWB8N6XY520623

Grand Cherokee VIN: 1J4GWB8N6XY520623 2011/06/25 19:15 #13651

  • marcinj
  • marcinj Avatar
Cześć
Teraz nie wiem czy się uda tak ładnie sprawdzić historię bo europejczyk, ale może coś tak się da wyciągnąć ;)
VIN: 1J4GWB8N6XY520623
Tutaj sznurek do ogłoszenia. Co prawda go obejrzałem ale mechanikiem nie jestem i mogę wyciągnąc błędne wnioski. Niedomagania które zauważyłem:
- cały malowany raczej (brak wszystkich oznaczeń i pasków) i w niektórych miejscach są odpryski lakieru (np. górna krawędź błotników przednich), wytarcia lakieru (przednia krawędź drzwi kierowcy)
- przednia "pokrywa" przedniego mostu pokryta olejem ale plamy oleju pod miejscem parkingowym nie zastałem (coś się ewidentnie poci, ale nie odkryłem co - laik w końcu ;), a miejsce parkingowe mógł zmienić)
- najprawdopodobniej 2 sonda lambda do wymiany (błąd P0138)
- mam wrażenie, że podczas zmiany wajchą biegów z P na D lub R lekko coś zgrzyta (ale to pierwszy Grand którym powoziłem i może przesadzam)
- przednie głośniki nie działają, co do tweeterów nie jestem pewien ale chyba też martwe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Grand Cherokee VIN: 1J4GWB8N6XY520623 2011/06/25 19:39 #13654

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ciekawe, auto było już w sprzedaży w sierpniu 2010 roku z większym przebiegiem i uszkodzonym silnikiem.

Jeep Grand Cherokee Limited 4.7 V8 270KM

Cena (brutto):
16 000 PLN / 4 019 EUR (do negocjacji)

Kategoria:
Terenowy
Informacje:
Wersja: II, Rok produkcji: 1999, Data rejestracji: 12/1999, Przegląd: 06/2011, Ubezpieczenie: 06/2011, 220 000 km, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 270 KM (199 kW), Pojemność skokowa: 4700 cm3, benzyna+LPG, czarny, Liczba drzwi: 4/5, Pojazd uszkodzony, Status pojazdu sprowadzonego: sprowadzony/zarejestrowany, Kraj pochodzenia: Szwajcaria, Kraj aktualnej rejestracji: Polska.

Dodatkowe wyposażenie:
ABS, 4x4, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, immobiliser, instalacja gazowa, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, ?wiat?a przeciwmg?owe, przyciemniane szyby, blokada dyferencja?u, pod. przednia szyba

VIN - numer ident. pojazdu :
1J4GWB8N6XY520623

Opis pojazdu:
Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 /270 KM + LPG (sekwencja) sprowadzony ze Szwajcarii w 2008r. Wersja EUROPEJSKA która jak wiadomo jest zdecydowanie lepsza od AMERYKAŃSKIEJ. Wyposażenie seryjne i limited: - ABS - Autoalarm - Immobilizer - Zamek centralny sterowany pilotem - 2x Airbag kierowcy i pasażera - 4x El. podnoszenie szyb - Automatyczna skrzynia biegów - 4x4 Quadra-Track II - Radio-Magnetofon - Nagłośnienie Infinity - Antena zintegrowana w tylnej szybie - Komputer pokładowy - Termometr zewnętrzny z kompasem - Tempomat sterowany w kole kierownicy - Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa - Czujniki na podczerwień do mierzenia temperatury powierzchni ciała kierowcy i pasażera w celu odpowiedniego wyregulowania ustawienia klimatyzacji - Ogrzewanie przednich foteli - Pamięć fotela kierowcy dla 2 osób - Elektryczne ustawianie przednich foteli we wszystkich płaszczyznach - Podpora dla kręgów lędźwiowych z funkcją pamięci w siedzeniu kierowcy - Lusterka boczne fotochromatyczne - Lusterka boczne podgrzewane, regulowane i składane elektrycznie - Lusterko wsteczne elektryczne z automatycznym ściemnianiem - Wspomaganie układu kierowniczego - Mech. regulacja położenia kierownicy - Wycieraczka szyby tylnej ze spryskiwaczem - światła przeciwmgielne - Alufelgi 16' - Relingi dachowe - Lakier (CZARNA PER?A) - Szyby barwione - Przyciemniane szyby - Tapicerka skórzana - Skórzane koło kierownicy - Tylne oparcie składane, dzielone - Zasłona części bagażowej - Otwierana szyba w klapie bagażnika - Grill i lusterka w kolorze nadwozia - 4 hamulce tarczowe, przednie wentylowane + Komplet opon zimowych + Komplet prawie nowych letnich opon + instalacja gazowa (sekwencyjna) w miejscu koła zapasowego założona ok. 2 miesi?cy temu. Zrobiłem na niej ok. 2tys.km i spisała się rewelacyjnie. + Profesjonalny podwójny układ wydechowy który podniósł moc silnika (ok. 20KM) oraz ulepszył dźwięk widlastej V8. W tym roku wymieniono: - Amortyzatory drgań skrętu - Amortyzatory przód i tył - Sprężyny przód i tył - Tarcze przód i tył - Klocki przód i tył - Olej w skrzyni i w mostach USZKODZONY SILNIK przez wodę którą zassał przez układ wydechowy podczas próby przejechania zalanej ulicy podczas nawałnicy w Warszawie. SILNIK został sprawdzony profesjonalnie przez znajomego mechanika który jednoznacznie stwierdził, że silnik nie nadaję się do żadnych napraw. Także jedyną możliwością uratowania tego pięknego auta to wymiana silnika który bez problemu można kupić choćby na allegro. Poza tym wszystko w jak najlepszym stanie. Nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. AUTO wizualnie (wewnątrz i z zewnątrz) BARDZO ZADBANE. Dwa razy w tygodniu przechodziło kompleksowe usługi w myjni samochodowej :). Po mimo swoich bardzo dobrych właściwościach terenowych auto by?o w 95% użytkowane na drogach publicznych. Zapraszam do oglądania, negocjacji i kupna :).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport