Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 151}
{getmodule 161}

TEMAT: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :)

[USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/09 16:40 #23482

  • exodus
  • exodus Avatar
bardzo proszę o sprawdzenie jeepa o vinie

IJGW58N94C215594


pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/10 11:32 #23512

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Sorry, but the VIN you entered is incorrect.

Please check the Vehicle Identification Number (VIN) you entered, IJGW58N94C215594, for accuracy and try again below.

VIN characters remaining: 1

Brakuje jednego znaku w numerze vin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/11 12:22 #23551

  • exodus
  • exodus Avatar
1J4GW58N94C215594

poprawka, sorki za pomyłkę
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/11 13:40 #23555

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
1J4GW58N94C215594

Model Year2004
MakeJeep
ModelGrand Cherokee
Body Type4 Door Wagon
Trim LevelLimited
Engine TypeV8, 4.7L
CountryUNITED STATES
Assy. PlantJefferson North Assembly
Production Seq. Number215594
Drive Line Type4WD
GVWR ClassClass D 5,001-6,000 lb
Vehicle TypeMultipurpose Vehicle (MPV)
Vehicle ClassMid-size MPV
Brake SystemHydraulic
Fuel TypeGasoline
Tonnage1/2

Actual Cash Value$28,000 USD
Repair Cost$0 USD
Title StateNORTH CAROLINA
Title TypeSALVAGE CERTIFICATE OF TITLE
Odometer0 NOT ACTUAL
Primary DamageFront end
VIN1J4GW58N94C215594
Body Style4DR SPORT UTILITY
ColorSILVER
Engine4.7L 8
DriveFour by Four
Cylinders8
FuelGAS
KeysNO
ZDJĘCIA POJAZDU..............................

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 10 important vehicle history records on this 2004 JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/11 16:09 #23576

  • exodus
  • exodus Avatar
no i kupilem :/

dzieki za pomoc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/11 16:48 #23577

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
kupiles go? czy tylko w przenosni tak napisales? no wiesz;) jak kupiles to jak na usa to jest to tylko ryska na calosci ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/12 06:43 #23611

  • exodus
  • exodus Avatar
nie kupilem , mowilem raczej w sensie "no to se kupiłem" :/

co sprawdzam jakies auto z usa to walone, no i niewiadomo czy warto kupic walniete w przod, czy po naprawie nie bedzie latać po drodze jak majtki na dziwce.

eh
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/03/12 20:56 #23655

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Jeśli decydować się na walnięte w przód to w takie, gdzie nie wywaliło poduszek i uszkodzenie jest niewielkie lub szukać takiego co nie był walnięty, względnie walnięty w tył.
Musisz się liczyć z tym, że handlarze sprowadzają auta z USA z aukcji rozbitków, naprawiają je i idą do sprzedania (ci nieuczciwi próbują wciskać kit że "bezwypadkowe" - na szczęście da się to zweryfikować) Takich nierozbitych to można szukać ze świecą w ręku bo jest ich bardzo mało (też trzeba uważać, czy nie są po powodzi :) )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/12/11 11:10 #35118

  • topol
  • topol Avatar
A ja go kupiŁem czas temu jakiś i jestem zadowolony. Jeżdzi prosto, nie laTa po drodze jak majtki na dziwce ;)
Jak do tej pory nie robiłem w nim nic czego nie wiedziałem przy kupnie (uszczelka kolektora wydechowego i sworzeń w tylnym zawieszeniu) plus normalny serwis.
Sprzedający zresztą nie ukrywał przeszłości samochodu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/12/11 13:43 #35124

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
wiedziales jak wygladal w usa? na foto masz widoczne skrzywienie podluznicy i calego kielicha zawieszenia przedniego lewego. Przesuniety musial byc tez silnik lekko na mocowaniach. Pewnie wycieli cwiartke i wspawali nowa. Inaczej ciezko by bylo go ponaciagac zeby nie cial opon i jechal prosto
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/12/11 15:46 #35128

  • topol
  • topol Avatar
Tak, zresztą dostałem zdjęcia od sprzedającego. Poza tym historia samochodu w Polsce (po naprawie trafił do leasingu, jeden człowiek jeździł nim 6 lat. Wykupił z leasingu i sprzedał. Następny sprzedał po roku, z powodòw życiowych. Z samochodem cała teczka dokumentacji serwisowej z ASO i potem z renomowanego warsztatu niezaleźnego).
Nie znam się zbytnio na technologii napraw, ale według pomiarów punkty bazowe są w normie, opom mie tnie, nie ściąga.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/12/11 16:19 #35129

  • maro
  • maro Avatar
Różnie to bywa z tymi rozbitymi autami. Ja osobiscie bym az tak uderzonego nie kupil ale mam kolege ktory w ogole nie zwraca na to uwagi. Wychodzi z zalozenia ze ma mu sie podobac i nie zastanawia sie czy ktos pozniej to kupi. Ostatnio kupil mercedesa w211 5.0 benzyna praktycznie bez przodu, po naprawie i malowaniu calej karoseri auto wyglada naprawde jakby z salonu wyjechalo. Poprzednie autochryslera 300c kupil rowniej ze swiadomoscia ze bylo uderzone i co najciekawsze nie mial wiekszego problemu ze sprzedaniem go. Uzytkowal go dwa lata i nie mial z nim zadnych problemow
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [USA] kolejny Jeep Grand Cherokee do sprawdzenia - moze tym razem kupie ? :) 2012/12/11 17:17 #35133

  • topol
  • topol Avatar
Oczywiście, jakby był świeżo zrobiony to pewnie bym nie ryzykował. Dla mnie dobrze zrobiony powypadkowy (zwłaszcza parę lat wcześniej) nie jest automatycznie zdyskwalifikowany.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport