Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 103}
{getmodule 161}

TEMAT: [OCENA] KIA SORENTO

[OCENA] KIA SORENTO 2010/09/27 12:38 #1003

  • niewiadko
  • niewiadko Avatar
Witam,
czy ktoś wie coś na temat KIA SORENTO 2003 r vin KNDJD733235048288 wiem że ma 15 wpisów w carfax
motoallegro.pl/kia-sorento-3-5v6-benzyna...ora-i1228995391.html
Ostatnio zmieniany: 2010/10/04 22:23 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] KIA SORENTO 2010/09/27 21:29 #1006

  • Jantys
  • Jantys Avatar
To co mogę Ci doradzić to tylko to, że jak jesteś zainteresowany kupnem tego samochodu to nie oszczędzaj na CarFax - większość samochodów z za wielkiej wody to rozbitki, auta popowodziowe, po kradzieżowe, itd.
Ja już sobie kiedyś kupiłem "bezwypadkowy" i po fakcie okazało się że bym trącony w tył - koledzy z klubu mi sprawidzili CarFax i wyszło. Osobiście polecam AutoCheck do sprawdzenia, zobacz gdzie jest więcej rekordów i nie żałuj kasy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [OCENA] KIA SORENTO 2010/09/27 21:32 #1007

  • cked
  • cked Avatar
to co pisze teraz jest tylko domyslem, nie wiem tego na 100% ale moim zdaniem powinienes :
przypatrzec sie bardziej tylowi autka bo klapa nie schodzi sie zabardzo (patrz 3 zdjecie), mozliwe ze byla uderzona w tyl, albo cos nie styka z ta klapa ;). Co do vinu to ja Ci nie pomoge, ale moze koledzy udziela Ci pomocy. Sprawdzil bym te wpisy z carfaxu, bo jest to duzy silnik i skora wiec moze byc z USA a jak wiadomo 90% aut z USA jest ladnie bitych. Miernik lakieru na miejscu tez nie zaszkodzi ;). Pozdro

edit:
teraz dopiero przeczytalem opis ze jest z usa, wiec sprawdzaj carfax odrazu ;)
Ostatnio zmieniany: 2010/09/27 21:36 przez cked.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport