Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 103}
{getmodule 161}

TEMAT: Kia Sorento prośba o sprawdzenie Win

Kia Sorento prośba o sprawdzenie Win 2016/06/10 16:07 #77118

  • Dyzio
  • Dyzio Avatar
otomoto.pl/oferta/kia-sorento-2-5crdi170...ykiima-ID6yiPrH.html
i to jest to samo auto na innej aukcji
allegro.pl/kia-sorento-2-5-crdi-170km-li...lna-i6243885116.html

Z niemiec
Znalazłem takie ogłoszenia, to jest to samo auto, WIN KNEJC524575719969 do tego auta, proszę o opinię co sądzicie o tym?? Siedzenie kierowcy trochę zmęczone, z tyłu kanapa poplamiona czymś siedzisko. Nie wiem czy progi się tak już sypią i pod rejestracją z przodu. Jak uważacie?? Jesteście w stanie coś pomóc z sprawdzeniem WIN?? Warto brać Sorento z takim przebiegiem?? Dzięki z góry za odpowiedź.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kia Sorento prośba o sprawdzenie Win 2016/06/11 09:45 #77128

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
masz ochote kupic samochod z 2007 r w dieslu z przebiegiem 100tys km ? takie to chyba tylko stoja u dziadkow w garazach. Dla takiego diesla i klasy trzeba liczyc 30tys rocznie minimum. Po prostym przeliczeniu ten licznik moze byc nawet krecony. Nie widze nic na zderzaku ani progach zlego? zwykly brud (elementy plastikowe). Co do wnetrza to do suva wsiada sie trudniej i fotel kierowcy na tym cierpi. TU nie widze jakis nadmiernych sladow zniszczenia. Plamy moga byc od wszystkiego (najczesciej po dzieciach) i zapewne nie bedzie sie ich dalo usunac (handlarze piora auta). Ale kanape mozna pewnie kupic tanio w dobrym stanie albo komplet foteli w skorze. Na tylne klapie powinny byc oznaczenia. Kia chyba nie oferowala tego modelu bez oznaczen. Nie ma nic o oplatach? a tu akcyza ponad 18% wartosci do zaplaty



stan: używany
rok produkcji: 2007
przebieg [km]: 187000
pojemność silnika [cm3]: 2500
moc [KM]: 170
rodzaj paliwa: diesel
nadwozie: SUV
liczba drzwi: 4/5

liczba miejsc: 5
skrzynia biegów: manualna
napęd: 4x4 (dołączany automatycznie)
kolor: srebrny
lakier: perłowy
uszkodzony: nie
kraj pochodzenia: Niemcy

wyposażenie - bezpieczeństwo: ABS, alarm, aSR (kontrola trakcji), centralny zamek, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, czujniki parkowania tylne, eSP (stabilizacja toru jazdy), immobilizer, isofix, kurtyny powietrzne, poduszka powietrzna kierowcy, poduszka powietrzna pasażera, poduszki boczne przednie, światła przeciwmgłowe
wyposażenie - komfort: elektryczne szyby przednie, elektryczne szyby tylne, elektrycznie ustawiane lusterka, klimatyzacja automatyczna, podgrzewane lusterka boczne, tapicerka ciemna, tapicerka welurowa, wspomaganie kierownicy
wyposażenie - multimedia: CD, radio fabryczne
wyposażenie - pozostałe: alufelgi, hak, komputer pokładowy, relingi dachowe, tempomat
informacje dodatkowe: bezwypadkowy, pierwszy właściciel, serwisowany w ASO
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kia Sorento prośba o sprawdzenie Win 2016/07/06 21:44 #77420

  • Beata
  • Beata Avatar
Otworzyłam oba ogłoszenia, i mam wrażenie, że VIN nie jest od auta ze zdjęć: napęd jest manualny a nie automatyczny, nie ma świateł przeciwmgłowych, czujników cofania, tempomatu... coś się nie zgadza :dry:
Znaczki z tyłu na 99% powinny być.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kia Sorento prośba o sprawdzenie Win 2016/07/20 22:36 #77585

  • ser.greg
  • ser.greg Avatar
Data produkcji 2006-11-23
Data sprzedaży 2007-01-31
2009-10-01 43551km
Auto z manualnym 4x4 ,światłem przeciwmgłowym tył,
opis w ogłoszeniu z błędami (lub zerżnięty z innego samochodu) ale auto ze zdjęć zgodne z nr VIN
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport